بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
شیراز, همه فرودگاه ها
کویت, همه فرودگاه ها
...
...
خرید بلیط هواپیما شیراز به کویت

خرید بلیط هواپیما شیراز به کویت

سوالات متداول

فاصله زمانی پرواز شیراز به کویت بسته به ایرلاینی که استفاده می کنید دارد چون برای این پرواز خارجی توقف پروازی وجود دارد، ترکیش ایرلانیز پروازهایی دارد که چهار ساعت و پنجاه دقیقه زمان پرواز آن طول می کشد. البته از همین ایرلاین نیز پروازهای ۱۰ الی ۱۲ ساعت وجود دارد. هنگام خرید بلیط به مدت زمان پروازی خود بسیار توجه کنید‌. قطر ایر ویز نیز پروازهای ۵ ساعته و ۱۲ ساعته به کویت دارد که با توجه به توقف پروازی مدت زمان پرواز شیراز به کویت فرق دارد.
شما اگر بلیط سیستمی شیراز به کویت را تهیه کرده باشید، مجاز به کنسل کردن آن هستید و اگر نتوانستید در پرواز خود شرکت کنید باید حداقل بیست و چهار ساعت قبل از پرواز به شرکت و آژانس مورد نظر باید اطلاع دهید تا جریمه کنسلی لحاظ شود و باقی وجه تان به حساب شما برگشته می شود.
در پرواز شیراز به کویت مجاز هستید ۲۵ کیلوگرم بار داشته باشید.
قیمت بلیط ها بسته به نوع چارتری و سیستمی و سطح کلاس پروازی از جمله اکونومی، بیزینسی و فرست کلاس فرق دارد، پس هنگام خرید به این موارد دقت کنید. برای سفر به کویت بهترین زمان نوامبر تا مارس است که بین ماه های آبان تا اسفند زمان سفری خوبی به این منطقه هست و در این ایام نیز احتمال افزایش بلیط موجود است.
در پرواز شیراز به کویت در بلیط های سیستمی میتوانید بلیط برای کودکان (2 تا 12 سال) و نوزادها تهیه کنید. بهای بلیط های سیستمی برای کودکان و نوزدان نیز بسته به نوع فرست کلاس، اکونومی و بیزینسی هم چنین چارتری و سیستمی متفاوت است است و نرخ بهای بلیط در این فصل ها پاییز و زمستان با توجه به مقصد کویت ممکن است افزایش داشته باشد.