الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

خرید بلیط هواپیما شیراز به نجف

سوالات شما

مدت زمان پرواز شیراز به نجف چقدر است؟

بستگی دارد با چه ایرلانی سفر می روید، قطر ایر ویز یک توقف دارد و حدودا 12 ساعت طول می کشد. اما با ایرلاین ترکیش ایرلاین پرواز شیراز به نجف 5 ساعت می باشد.

نحوه استرداد بلیط هواپیما شیراز به نجف چگونه است؟

فقط هنگامی که شما بلیط سیستمی خریداری کرده باشید می توانید آن را کنسل کنید که بیست و چهار ساعت قبل از پرواز به شرکت و آژانس مورد نظیر باید اطلاع دهید و پس از جریمه کنسلی باقی وجه به شما برگشت داده می شود. یادتان باشد زمان نزدیک پرواز معمولا بیشترین جریمه کنسلی را دربرمیگیرد.

مقدار بار مجاز در پرواز شیراز به نجف چقدر است؟

مقدار بار مجاز در پرواز شیراز به نجف 25 کیلوگرم است.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به نجف چقدر است؟

در ایام ماه و محرم و صفر قیمت بلیط هواپیما شیراز به نجف افزایش دارد و های سیزن شهر نجف محسوب می شود در ایام ماه رمضان و زمان شهادت امام اول شیعیان در تقویم ه.ق یکی از ماه های شلوغ سفر به نجف است. اینکه از چه ایرلاینی و با چه کلاس پرواز (اکونومی، بیزینسی، فرست کلاس ) تهیه میکنید، باعث تفاوت قیمت در بلیط ها می شود. برای آگاهی دقیق از قسمت بلیط ها می توانید در وب سایت الی گشت بهای بلیط پرواز شیراز به نجف را سرچ کنید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به نجف برای نوزاد و کودکان زیر 12 سال چقدر است؟

فقط در بلیط سیستمی قیمت بلیط برای کودکان (2 تا 12 سال) و نوزادها با بزرگسال تفاوت دارد، و از این رو باید حتما بلیط سیستمی خریداری کنید. با توجه به نوع کلاس پروازی شما از جمله فرست کلاس، اکونومی، و بیزینسی قیمت بلیط متغیر است. برای آگاهی دقیق از قیمت بلیط ها میتوانید در وب سایت الی گشت بهای بلیط پرواز شیراز به نجف برای کودکان و نوزدان را سرچ کنید

راهنمای خرید بلیط هواپیما شیراز به نجف الی گشت

شهر نجف از شهرهای مذهبی کشور عراق است که سالانه شیعیان زیادی از کشورهای مختلف به این شهر سفر میکنند و بسیاری از مسافران هدف سفرشان مذهبی است و قصد زیارت حرم امام اولین شعیان را دارند. اما این شهر برای تاریخ گردی و باستان گردی از شهرهای منحصر به فرد حساب می شود که آثار متعددی دارد. این شهر به غیر از حرم امام اول شیعیان جاذبه های بی شمار دیگری نیز دارد، که برای پیروان یهود نیز از شهرهای مهم بوده است و آرامگاه قدیمی حزقیل نبی از پیامبران بنی اسرائیل دارد. قبر منسوب به حضرت آدم نیز در این شهر هست که به صورت افسانه سینه به سینه نقل شده است. قبرستان وادی السلام، نوح، مسجد حنانه، آرامگاه شیخ طوسی از دیگر بناهای اسلامی شهر نجف است. شهر نجف با جاذبه های بی شماری تاریخی، بافت قدیمی نجف، غذاهای و شیرینی های مخصوص عربی از شهرهای پر بازدید کشور عراق محسوب می شود و سالانه مسافران زیادی از از کشورهای خاورمیانه به این شهر سفر میکنند.
از چندین شهر ایران به نجف پرواز مستقیم دارد که یکی از این شهرها شیراز است و از فرودگاه شیراز به نجف طی پرواز ن چند ساعته به شهر نجف می رسید. برای خرید بلیط پرواز شیراز به نجف در وب سایت الی گشت شهر شیراز را به عنوان مبدا و شهر نجف را به عنوان مقصد انتخاب کنید و بر روی گزینه ی سرچ بزنید تا تمام پرواز ها از ایرلاین های مختلف را ببینید و به راحتی بلیط موردنظر خود را رزرو کنید. یادتان باشد ایام محرم و صفر های سیزن سفری شهر نجف محسوب می شود، و مسافران بی شماری به این منطقه سفر میکنند و بهتر است از قبل بلیط خود را در این ایام رزرو کنید. برای اینکه خرید بلیط خود را سریع و آسان انجام دهید الی گشت به شما پیشنهاد میدهد راهنمای خرید بلیط هواپیما شیراز به نجف را مطالعه کنید.
راهنمای خرید بلیط هواپیما شیراز به نجف الی گشت

بلیط هواپیما چارتر پرواز شیراز به نجف

اگر بلیط چارتری شیراز به نجف را خریداری کنید امکان استرداد یا همان برگشت وجه برای شما وجود ندارد و اگر نتوانستید در پرواز شرکت کنید قادر به کنسل کردن بلیط نیستید و هزینه ی بلیط به شما برگشته نمی شود. در کل بلیط های چارتری نسبت به سیستمی ارزان تر هستند، اما یادتان باشد که بهای بلیط بزرگسال و کودک تفاوتی ندارد و یکی هست. بلیط چارتری به خاطر ارزان بودن یکی از گزینه های مناسب برای اهالی سفر است که از آن مسافران همواره برای خرید مقاصد خود استفاده میکنند. برای خرید بلیط هواپیما چارتر پرواز شیراز به نجف در سرچ پروازی الی گشت به یاد داشته باشید که گزینه چارتری را باید انتخاب کنید تا فقط پروازهای چارتری برایتان نمایش داده شود و یکی از آن ها را به دلخواه خود انتخاب کنید.
بلیط هواپیما چارتر پرواز شیراز به نجف

پرواز لحظه آخری شیراز به نجف

اگر میخواهید ارزانترین بلیط هواپیمای شیراز به نجف را خریداری کنید، شما باید پرواز لحظه آخری آن را در سایت الی گشت جستجو کنید و به آسانی بلیطی ارزان و با کیفیت برای خودتان رزرو کنید. بلیط های پرواز لحظه آخری به این شکل است که تعداد صندلی که نزدیک پرواز به فروش نرفته است از سوی ایرلاین ها تخفیف بسیار خوبی می شود و برای آن دسته از مسافرانی که میخواهند کاهش هزینه سفر داشته باشند گزینه ی بسیار مناسبی است. ارزان ترین بلیط هواپیما همیشه بلیط های پرواز لحظه آخری است.
پرواز لحظه آخری شیراز به نجف

پرواز سیستمی شیراز به نجف

دسته ی دیگر از بلیط های سفر هوایی، بلیط های سیستمی است و فروش بالایی در بین مسافران دارد. بلیط سیستمی امکان استرداد و برگشت وجه وجود دارد و به هر دلیلی نتوانستید در پرواز شرکت کنید پس از جریمه کنسلی، از سوی آژانس هوایی که درصدی محاسبه می شود، باقی وجه به حسابتان واریز میگردد. از دیگر مزایای بلیط سیستمی این است که نرخ بلیط کودکان (2تا 12 سال) و نوزادان کم تر از بزرگسالان است و مورد بسیار مهم برای خانواده ها که میخواهند کاهش هزینه ی سفر داشته باشند محسوب می شود. هنگام خرید بلیط پرواز شیراز به نجف باید گزینه ی پرواز سیستمی را نیز انتخاب کنید تا سرچ تان محدود به پروازهای سیستمی شود و با بررسی دقیق یکی از آن ها را خریداری نمایید. تیم پشتیبانی الی گشت به صورت بیست و چهار ساعته آماده ی خدمات رسانی می باشد و شما برای خرید بلیط های پرواز های خود هر سوالی داشته باشید به آسانی می توانید با آن ها با تماس تلفنی برقرار کنید و مشورت بگیرید.
پرواز سیستمی شیراز به نجف

قیمت بلیط پرواز شیراز به نجف

در ایام ماه و محرم و صفر قیمت بلیط هواپیما شیراز به نجف افزایش دارد و های سیزن شهر نجف محسوب می شود در ایام ماه رمضان و زمان شهادت امام اول شیعیان در تقویم ه.ق یکی از ماه های شلوغ سفر به نجف است. اینکه از چه ایرلاینی و با چه کلاس پرواز (اکونومی، بیزینسی، فرست کلاس) خرید میکنید باعث تفاوت قیمت در بلیط ها می شود. برای آگاهی دقیق از قسمت بلیط ها میتوانید در وب سایت الی گشت بهای بلیط پرواز شیراز به نجف را سرچ کنید.
قیمت بلیط پرواز شیراز به نجف

فرودگاه مبدا | شیراز

نام فرودگاه بین المللی شیراز به شهید دستغیب است در سال ۱۳۴۵ افتتاح شد. فرودگاه شهید دستغیب هم پروازهای داخلی و هم پروازهای خروجی دارد. فرودگاه شیراز، بعد از فرودگاه مهرآباد، فرودگاه مشهد و فرودگاه امام خمینی، چهارمین فرودگاه پر رفت و آمد کشور محسوب میشود. دو ترمینال بزرگ به ترتیب برای پروازهای داخلی و خارجی دارد. فاصله فرودگاه تا مرکز شهر شیراز اگر ترافیک نباشد حدودا 25 دقیقه است و برای رسیدن به آن بهترین گزینه تاکسی های شهر و فرودگاه هست. امکانات فرودگاه بین المللی شیراز شامل بخش رستوران، کافی شاپ، پارکینگ خودرو، اتاق مادر و کودک، اطلاعات پرواز، باجه صرافی و .... است.
فرودگاه مبدا | شیراز

فرودگاه مقصد | نجف

فرودگاه بین المللی نجف در سال 2009 م آغاز به کار کرد و امروز زیر نظر هلدینگ برزگ العقیله در حال فعالیت است، فرودگاه بین المللی نجف از فرودگاه های مهم کشور عراق به حساب می آید. از سال 2009 میلادی نیز خطوط هوایی چون سوریه ایر ،ترکیش ایرلاینز و قطر ایرویز، خطوط هوایی خاورمیانه و گلف ایر، پروازهای خود را به فرودگاه نجف آغاز کردند و از ایرلاین های مهمی هست که با نجف همکاری میکند. مسافران بسیار زیادی توسط این ایرلاین های نام برده شده، جابه جا می شوند. این فرودگاه دارای ترمینال ورودی و خروجی است که ترمینال خروجی آن به اکثر کشورها جهان پرواز دارد اما بیشترین پروازهای خروجی مربوط به کشورهای همسایه عراق در منطقه خاورمیانه است. فرودگاه های داخلی نیز پروازهای دیگر به شهرهای داخلی عراق چون بغداد، بصره و.... دارد. فرودگاه نجف در خارج از شهرنجف ساخته شده است و برای دسترسی به آن فقط میتوانید از تاکسی های فرودگاه و تاکسی هایی در سطح شهر نجف استفاده کنید. فاصله فرودگاه نجف تا مرکز شهر حدود 17 دقیقه است. این فرودگاه دارای امکاناتی چون سالن سالن های رستوران، کافی شاپ، غرفه های شیرینی فروشی عربی، پارکینگ، خرید کافی شاپها و رستوران های بزرگ، تجهیزات فنی، سالن های انتظار CIP و VIP، امکانات غذاخوری و مکان های اقامتی برای کارکنان و مسافران خود دارد.
فرودگاه مقصد | نجف

ایرلاین های پرواز شیراز به نجف

ایرلاین های معروف پرواز شیراز به نجف ترکیش ایرلاین، قطر ایرویز و ایران ایر و.... هستند.
ایرلاین های پرواز شیراز به نجف

فاصله زمانی پرواز شیراز به نجف

در پرواز شیراز به نجف بستگی دارد با چه ایرلانی سفر می روید، قطر ایر ویز یک توقف دارد و حدودا 12 ساعت طول می کشد. اما با ایرلاین ترکیش ایرلاین پرواز شیراز به نجف 5 ساعت می باشد.
فاصله زمانی پرواز شیراز به نجف

انواع کلاس های پروازی بلیط هواپیما شیراز به نجف | اکونومی، بیزینس، فرست

بسته به نوع ایرلاینی که انتخاب می کنید گران ترین کلاس پرواز تا ارزان ترین خدمات پرواز را دارد. گران ترین پرواز فرست کلاس است و صندلی ها مجزا و با فاصله ساخته شده است. پروازهای اکونومی امکانات چندانی ندارد، ارزان ترین پرواز محسوب میشوند و خطوط هوایی فاصله ی بسیار کمی دارد برای پرواز شیراز به نجف چون کمی طولانی است، سطح کلاس پروازی اکونومی، خسته کننده است و اگر قد بلندی دارید مناسب شما نمی باشد. پرواز بیزینسی از پرواز اکونومی گران است و حد فاصله دو کلاس پروازی اکونومی و فرست کلاس به حساب می آید صندلی مجزا هست و فضای خوبی نیز در جلوی صندلی دارد. در خرید بلیط شیراز به نجف یکی از گزینه های کلاس پروازی حتما انتخاب کنید تا بلیط مورد نظر را یافت کنید.
انواع کلاس های پروازی  بلیط هواپیما شیراز به نجف | اکونومی، بیزینس، فرست

قوانین حمل بار در پرواز شیراز به نجف

مقدار بار مجاز در پرواز شیراز به نجف 25 کیلوگرم است.
قوانین حمل بار در پرواز شیراز به نجف

کارت پرواز چیست؟

در پرواز شیراز به نجف کارت پرواز خود را در فرودگاه شیراز تا حداقل نیم ساعت قبل حتما با ارایه بلیط در قسمت پروازهای خروجی تحویل بگیرید و یادتان باشد یک ساعت مانده به پرواز گیت ارائه کارت پروازی بسته می شود. در پرواز های داخلی 30 دقیقه و پرواز های خروجی یک ساعت قبل در فرودگاه باشید. اگر کارت پرواز را به موقع دریافت نکنید، پروازتان کنسل میشود و اجازه ورود ندارید. فقط با کارت پرواز به سالن انتظار پرواز میتوانید بروید، و از این رو بسیار مهم است. بر روی آن نام و نام خانوادگی، شماره پرواز و مقصد پرواز و هم چنین شمار صندلی، ایرلاین نوشته شده است.
کارت پرواز چیست؟