بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
شهر یا فرودگاه مقصد
...
...
بلیط هواپیما سوئد

بلیط هواپیما سوئد

سوالات متداول

خیر؛ به منظور رزرو هتل خارجی نیازی به کارت اعتباری بین المللی یا حساب ارزی نیست؛ شما می توانید با استفاده از خدمات آنلاین الی گشت، هر هتلی را در سراسر به صورتی ریالی از طریق کارت شتاب رزرو کنید و واچر هتل را آنی دریافت نمایید.
زمان تحویل اتاق به مسافر در اکثر هتل ها ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ها ۱۲ است.
بله؛ بیمه مسافرتی باعث کاهش نگرانی های ناشی از بروز مشکلات قبل و در حین سفر تان می شود.
به صورت کلی، پرواز های بیزینس دارای صندلی های راحت تر، محل استقرار بهتر و بسته به نوع پرواز، خدمات بسیار بیشتری نسبت به پرواز های اکونومی هستند.
معمولا بهترین زمان خرید بلیط هواپیما یک ماه زودتر از پرواز شما است؛ به خصوص در زمان هایی که رویدادهای خاصی پیش رو است.
در پرواز های داخلی، همراه داشتن بلیط هواپیما (چاپی یا تصویر آن روی گوشی) و کارت شناسایی معتبر (کارت ملی، شناسنامه، گذرنامه) هنگام سوار شدن در هواپیما الزامی است. در پرواز های خارجی هم حتما گذرنامه و ویزا را باید به همراه داشته باشید.
بله؛ شما در سایت الی گشت امکان رزرو همزمان هتل و پرواز را دارید که در اکثر موارد در هزینه های سفر شما کاهش چشم گیری به وجود خواهد آمد.
بر اساس قوانین مختلف کشورها، اغلب کمتر از ۲۴ ساعت تنها در محدوده همان فرودگاه امکان توقف وجود دارد. حتما قبل از خرید بلیط هواپیما این مساله را چک کنید.
شما می توانید با مراجعه به بخش رزرو هتل الی گشت، برای هر بازه زمانی با هر تعداد شب اقامت هتل مورد نظرتان را رزرو کنید.
بله، امکان کنسلی با توجه به شرایط و قوانین هتل مربوط وجود دارد.
به منظور اطلاع از خدمات هتل مورد نظرتان می توانید به وب سایت الی گشت مراجعه کنید، همچنین در صورت بروز هر گونه سوالی با مشاوران سفر ما به شماره 8540-021 تماس حاصل فرمایید.
پوشش بیمه مسافرتی، برای هر سفر بسته به نیاز شما می تواند متفاوت باشد. از جمله پوشش های بیمه مسافرتی می توان به خدمات دندانپزشکی، مفقودی چمدان، درمان بیماری های حین سفر، درمان بیماری مربوط به قبل سفر، کنسلی سفر و ... اشاره کرد.
مجموعه گردشگری الی گشت برای کشورهای اندونزی، روسیه، آذربایجان، چین، دبی، بلغارستان، تایلند، سنگاپور و هند خدمات ویزای توریستی ارائه می دهد.
بله؛ بسته به قوانین بلیط خریداری شده شرایط متفاوت است؛ جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران سفر ما تماس بگیرید.
درزمان تصمیم گیری برای سفرهای خانوادگی و تحصیلی به کشور سوئد ،نحوه محاسبه قیمت بلیط هواپیما از مهم ترین دغدغه های متقاضیان محسوب می شود. قیمت بلیط هواپیما سوئد متاثر از عواملی چون فصل سفر(تابستان یا زمستان) ، نوع بلیط( چارتری یا سیستمی) ، کلاس پروازی (بیزینس، اکونومی و فرست کلاس)، مسیر هوایی، تعداد توقف ها و به خصوص ایرلاین انتخابی است. به طور کلی بلیط ها در فصل زمستان و خارج از تعطیلات و جشنواره ها در این کشور ارزان تر هستند.
قوانین کنسلی و استرداد در پروازهای خارجی و داخلی مقداری متفاوت است. در هنگام خرید باید بدانیم که بلیط های لحظه آخری سوئد قابلیت استرداد و کنسلی را ندارند.درباره بلیط های چارتری هم باید گفت اگرچه قابلیت کنسلی برای این نوع بلیط ها وجود دارد ولی شرکت چارترکننده درصدی قابل توجهی را به عنوان جریمه در نظر می گیرد و مابقی به مسافران باز پس می دهد. در پروازهای سیستمی کنسلی و استرداد راحت تر از انواع دیگر است .هر ایرلاین درصدی را به عنوان جریمه از مبلغ اصلی کسر کرده و بلیط را کنسل می کند. البته در این مسیر ایرلاین هایی فعال هستند که حتی بلیط های سیسمی را نیز کنسل نمی کنند در هنگام خرید و رزرو حتما به این نکته توجه کنید.
همه مسافران ورودی به سوئد صرف ‌نظر از وضعیت واکسیناسیون، ملزم به ارائه نتیجه منفی تست کرونا در بدو ورود به این کشورهستند. این کشور هم آزمایش PCR و هم آزمایش آنتی ژن سریع را می‌ پذیرد؛ مشروط بر اینکه آزمایش ظرف ۴۸ ساعت قبل از ورود انجام شده باشد.
در هنگام دریافت کارت پرواز(آنلاین)، مسافران می توانند صندلی خود را مشخص کنند یا در زمان check in از متصدی مربوطه درخواست کنند. البته برخی ایرلاین ها در سال های اخیر در هنگام خرید بلیط لینکی را با عنوان صندلی من در اختیار مسافران قرار می دهند که به وسیله آن می توان صندلی مورد نظر را انتخاب کرد.