بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تبریز, همه فرودگاه ها
نجف, همه فرودگاه ها
...
...
خرید بلیط هواپیما تبریز به نجف

خرید بلیط هواپیما تبریز به نجف

سوالات متداول

بسته به شرایط آب و هوایی و نوع ایرلاین انتخابی مدت زمان پرواز تبریز به نجف متفاوت خواهد بود اما معمولا این سفر 1 ساعت طول خواهد کشید.
اگر شما بلیط خود را به صورت سیستمی خریداری نموده باشید، در صورت نیاز می توانید سفر خود را لغو کرده و وجه خود را پس از کسر مبلغی دریافت نمایید. با توجه به اینکه چه مدت زمانی زودتر یا دیرتر افدام به کنسل کردن پرواز کنید، میزان جریمه نیز متغیر خواهد بود.
میزان بار مجازی که می توانید در پرواز تبریز به نجف همراه خود داشته باشید بسته به ایرلاین انتخابی شما متغیر است. می توانید با مشخص نمودن روز سفر مورد نظر خود به لیست ایرلاین های موجود مراجعه کرده و میزان بار مجاز هر ایرلاین را مشاهده کنید. معمولا هر مسافر می تواند باری در حدود 30 کیلوگرم همراه خود داشته باشد.
قیمت بلیط هر مسیر پروازی بسته به نوع بلیط، سیستمی یا چارتر بودن، و همینطور فصل سفر شما و ایرلاین انتخابی متغیر باشد. برای اطلاع از قیمت هر پرواز بهتر است به قسمت جستجوی سایت الی گشت مراجعه کنید و قیمت هر پرواز را جداگانه چک کنید.
قیمت بلیط مسافران زیر 12 سال در هنگام خرید بلیط سیستمی کمتر از بلیط مخصوص بزرگسالان است اما در هنگام خرید بلیط چارتر و لحظه آخری این تفاوت وجود ندارد. به دلیل تفاوت قیمت بلیط ایرلاین های مختلف بهتر است با جستجو در سایت الی گشت قیمت بلیط مد نظر خود را برای کودکان زیر 12 سال برای هر ایرلاین به صورت مجزا چک نمایید.