الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

سوالات شما

مدت زمان پرواز تبریز به نجف چقدر است؟

بسته به شرایط آب و هوایی و نوع ایرلاین انتخابی مدت زمان پرواز تبریز به نجف متفاوت خواهد بود اما معمولا این سفر 1 ساعت طول خواهد کشید.

نحوه استرداد بلیط هواپیما تبریز به نجف چگونه است؟

اگر شما بلیط خود را به صورت سیستمی خریداری نموده باشید، در صورت نیاز می توانید سفر خود را لغو کرده و وجه خود را پس از کسر مبلغی دریافت نمایید. با توجه به اینکه چه مدت زمانی زودتر یا دیرتر افدام به کنسل کردن پرواز کنید، میزان جریمه نیز متغیر خواهد بود.

مقدار بار مجاز در پرواز تبریز به نجف چقدر خواهد بود؟

میزان بار مجازی که می توانید در پرواز تبریز به نجف همراه خود داشته باشید بسته به ایرلاین انتخابی شما متغیر است. می توانید با مشخص نمودن روز سفر مورد نظر خود به لیست ایرلاین های موجود مراجعه کرده و میزان بار مجاز هر ایرلاین را مشاهده کنید. معمولا هر مسافر می تواند باری در حدود 30 کیلوگرم همراه خود داشته باشد.

قیمت بلیط هواپیما تبریز به نجف چقدر است؟

قیمت بلیط هر مسیر پروازی بسته به نوع بلیط، سیستمی یا چارتر بودن، و همینطور فصل سفر شما و ایرلاین انتخابی متغیر باشد. برای اطلاع از قیمت هر پرواز بهتر است به قسمت جستجوی سایت الی گشت مراجعه کنید و قیمت هر پرواز را جداگانه چک کنید.

قیمت بلیط هواپیما تبریز به نجف برای نوزادان و کودکان زیر زیر 12 سال چقدر است؟

قیمت بلیط مسافران زیر 12 سال در هنگام خرید بلیط سیستمی کمتر از بلیط مخصوص بزرگسالان است اما در هنگام خرید بلیط چارتر و لحظه آخری این تفاوت وجود ندارد. به دلیل تفاوت قیمت بلیط ایرلاین های مختلف بهتر است با جستجو در سایت الی گشت قیمت بلیط مد نظر خود را برای کودکان زیر 12 سال برای هر ایرلاین به صورت مجزا چک نمایید.