بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
باتومی, همه فرودگاه ها
...
...

خرید بلیط هواپیما تهران به باتومی

دریافت بلیط هواپیما

دریافت آنلاین بلیط هواپیما تهران به باتومی

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

جستجو و مقایسه بلیط تهران به باتومی

سوالات متداول
اگر قصد دارید به کشورهای خارجی سفر کنید بهتر است گذرنامه تان حداقل به مدت 6 ماه اعتبار داشته باشد.
بله؛ اما ویزای شما هنگام رسیدن به فرودگاه مقصد و با پرداخت هزینه‌ای کمتر از 10 دلار صادر می‌شود.
بهترین زمان خرید بلیط هواپیما باتومی برای سفر را خودتان تعیین می‌ کنید؛ اگر هدفتان از سفر به باتومی گردش و تفریح است، پیشنهاد می‌کنیم در فصل بهار و پاییز به این شهر سفر کنید. اگر هدفتان از سفر به باتومی تفریحات ساحلی است تابستان به این شهر سفر کنید. اگر هم قصد دارید از قدم‌زدن در خیابان‌های خلوت و بارانی باتومی لذت ببرید، در زمستان به این جزیره سفر کنید.
برای خرید ارزان بلیط هواپیما باتومی پیشنهاد می کنیم که علاوه بر بررسی مداوم قیمت پرواز های باتومی، پرواز رفت و برگشت باتومی را همزمان خریداری کنید. رزرو همزمان هتل های باتومی و خرید بلیط هواپیما نیز راهکار دیگری برای کاهش هزینه ها است.
با خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به باتومی از الی گشت می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ ای خریداری نمایید.
باتومی آب و هوای نیمه گرمسیری و شرجی دارد. زمستان های آن سرد و بدون بارش برف است. و تابستان های آن گرم و تا اندازه ای داغ است. میانگین دمای سالیانه در این شهر 15 درجه سانتیگراد و بارش سالیانه در این شهر 2.560 میلیمتر، و رطوبت نسبی آن 81% است. زمستان های آن به ندرت با بارش برف همراه است و اگر برفی ببارد هم به سرعت آب می شود.
با خرید بلیط باتومی از الی گشت می‌ توانید به صورت همزمان رزرو هتل باتومی را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.
مرکز خرید Batumi Plaza، مرکز خرید Batumi Mall، مرکز خرید Caparol Center، مرکز خرید tmarket، مرکز خرید Black Sea Mall و مرکز خرید Metro City.