بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
پکن, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما تهران به پکن

بلیط هواپیما تهران به پکن

سوالات متداول

بزرگ ترین فستیوال خرید پکن بین فروردین ماه و اردیبهشت ماه برگزار می شود.
برای گشت و گذار در پکن و بازدید از جاذبه های آن، حداقل چهار شب و پنج روز زمان لازم است.
بهترین زمان ها برای سفر به شهر پکن از شهریور ماه تا آبان ماه و همچنین از اسفند ماه تا خرداد ماه است.
برای سفر با تور پکن، می توانید ویزای گروهی بگیرید. برای دریافت ویزای گروهی پکن، باید نامه تمکن مالی لاتین از بانک و اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار را، در اختیار داشته باشید. همچنین دو قطعه عکس 6*4، کپی از صفحات شناسنامه به همراه آدرس محل کار و سکونت مورد نیاز است.
در شهر پکن بیش از ده ها مرکز خرید وجود دارد، از همین رو افرادی که قصد خرید در پکن را دارند، می توانند به مراکز خریدی همچون پلازای شرقی، شین کنگ، اینتای، سولانا و زیدان جوی بروند.
پس از خرید تور پکن و ورود به این شهر، بازدید از میدان تیان آنمن در مرکز شهر، شهر ممنوعه، کاخ تابستانی، دیوار بزرگ چین و استادیوم لانه پرنده را در اولویت قرار دهید.
هنگام رزرو تور پکن، برای اقامت گزینه های متعددی وجود دارد که هتل مارکو پولو پارک ساید و کراون پلازا پکن از بهترین های آن هستند.
پایتخت چین یعنی شهر پکن 3 فرودگاه بین المللی دارد. فرودگاه بین المللی پکن، نانیوان و داکسینگ نام این 3 فرودگاه هستند.
بیشتر پروازهای چین از مبدأ تهران به مقصد فرودگاه بین المللی پکن انجام می شود. گاهی برای فرودگاه نانیوان نیز می توان بلیط هواپیما پکن خرید.
فرودگاه بین المللی پکن تا مرکز شهر یعنی میدان تیان آنمن در حدود 30 کیلومتر فاصله دارد. این مسافت را به وسیله ی تاکسی می توانید در مدت زمان 40 دقیقه طی نمایید.
بله؛ برای اطلاع از پرواز پکن به وب سایت الی گشت مراجعه نمایید.
ارزان ترین بلیط هواپیما پکن را در فصل های تابستان و زمستان خواهید یافت. در فصل تابستان به علت بارش های موسمی و در فصل زمستان به علت سرمای شدید از تعداد گردشگران پکن کاسته می شود.
پرواز مستقیم تهران به پکن یا برعکس آن، حدود 6 ساعت طول می کشد.
میدان تیان آنمن در مرکز شهر پکن قرار گرفته که با تاکسی های ویژه فرودگاهی 40 دقیقه طول می کشد به آنجا برسید. مترو سریع السیر پکن شما را در مدت زمان 20 دقیقه از این فرودگاه به مرکز شهر می رساند. اتوبوس های شهری و شاتل فرودگاهی هم روش دیگری برای رسیدن به مرکز شهر پکن هستند.
بله؛ برای سفر به پکن و دریافت ویزای چین می بایست هر دو بلیط هواپیما رفت و برگشت را ارائه داد.
با سه روش می توانید بلیط پکن را ارزان تر بخرید. نخست اینکه بلیط رفت و برگشت را همزمان بخرید. دیگر اینکه حداقل 3 ماه قبل از سفر بلیط پکن خود را تهیه کنید. روش آخر هم خرید بلیط هواپیمای پکن در روزهای غیر از تعطیلات، فستیوال ها یا فصل پر از گردشگر است.
هتل های شانشوی ترندز تیانژو، لانگهام پلیس، کرون پلازا و هتل هالیدی نام برخی از بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی پکن هستند.
هتل هایی مانند هتل لجندال بیجینگ، نیو ورلد پکن، هیلتون وانگفوجینگ و سان ورلد دیناستی برخی از بهترین هتل های نزدیک به مرکز شهر پکن هستند.
میدان پیپلز در مرکز شهر شانگهای قرار گرفته که توسط تاکسی کمتر از یک ساعت طول می کشد تا از فرودگاه به آنجا بروید. مترو سریع السیر شانگهای با نام قطار مگلو شما را در مدت زمان 40 دقیقه از این فرودگاه تا مرکز شهر می برد. اتوبوس های شهری و خط مترو معمولی هم گزینه های ارزانتری به شمار می آیند.