الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

خرید بلیط هواپیما تهران به قونیه

سوالات شما

به چه روش هایی می توان از الی گشت بلیط هواپیما خریداری کرد؟

الی گشت این فرصت را در اختیار متقاضیان خرید بلیط هواپیما قرار داده است تا به یکی از روش های حضوری، تلفنی و یا آنلاین برای خرید مورد نظر خود اقدام کنند. خرید بلیط ای از این سامانه بسیار راحت و بی دردسر بوده و تنها کافی است در مورد تاریخی که می خواهید بلیط خریداری کنید مطمئن باشید.

اگر وزن بار یک مسافر بیش از وزن تعیین شده توسط ایرلاین باشد، چه سرنوشتی در انتظارش خواهد بود؟

یکی از مواردی که در بلیط خریداری شده توسط الی گشت به اطلاع شما رسانده می شود میزان بار مجاز است. اگر بنا به هر دلیلی باری که همراهتان دارید بیش از حد تعیین شده است، باید هزینه اضافه بار را پرداخت کنید. تعیین میزان هزینه نیز به عهده ایرلاینی است که بلیط را برای شما صادر کرده است.

آیا چاپ بلیط هایی که به صورت آنلاین و توسط مسافر رزرو شده، الزامی است؟

اگر خود شما به صورت آنلاین بلیط خریداری کرده اید توصیه می کنیم حتما آن را چاپ کرده و در روز سفر با خود به همراه داشته باشید. هر چند این امر ضرورتی ندارد اما بهتر است که نسخه چاپی بلیط را فراموش نکنید.

آیا برای خرید بلیط هواپیما تهران به قونیه باید تست PCR بدهیم؟

بله، برای خرید بلیط هواپیما تهران به قونیه باید تست منفی PCR مربوط به حداکثر 72 ساعت قبل را همراه تان داشته باشید.

آیا همراه داشتن گواهی واکسن برای سفر به قونیه الزامی است؟

در حال حاضر داشتن گواهی واکسن کرونا برای سفر به ترکیه الزامی نیست، اما تست PCR الزامی است.

خرید بلیط پرواز تهران به قونیه الی گشت

بلیط پرواز تهران به قونیه دروازه ای رو به شگفتی ها است. اگر اهل جهانگردی باشید دلایل زیادی برای خرید بلیط پرواز تهران به قونیه و بازدید از این شهر دارید. قونیه یکی از مراکز قدیمی و شهری جهان محسوب می شود و باستان شناس ها توانسته اند آثار و بقایایی از شهرک هایی که قدمت آنها به قبل از میلاد مسیح بر می گردد را در این شهر کشف کنند. پیشنهاد می کنیم که اگر قصد دارید برای ایام تعطیلات به یکی از کشورهایی که در فاصله نزدیکی از ایران قرار گرفته اند سفر کنید حتما ترکیه و شهر قونیه را برای این منظور انتخاب کنید. بدون شک اتفاقات غیره منتظره ای در این شهر قرار است شما را هیجان زده کند.
خرید بلیط پرواز تهران به قونیه الی گشت

پرواز چارتر تهران به قونیه

پرواز چارتری تهران به قونیه الی گشت یکی از روش هایی است که می تواند به ارزان ترین حالت ممکن شما را از تهران به قونیه برساند. احتمالا به هنگام خرید بلیط هواپیما، واژه چارتر را شنیده اید. پروازهای چارتری یکی از انواع بلیط های هواپیمایی هستند که در مسیرهایی که تردد در آنها زیاد بوده و متقاضیان زیادی تمایل دارند تا به مقصد مورد نظر سفر کنند مشاهده می شوند. از آنجایی که ایرانیان زیادی دوست دارند از قونیه و کشور ترکیه دیدن کنند الی گشت نیز بلیط های چارتری را در اختیار این گروه قرار داده تا بتوانند از این شهر زیبا و باستانی در بهترین شرایط ممکن دیدن نمایند.
پرواز چارتر تهران به قونیه

پرواز لحظه آخری تهران به قونیه

اگر به دنبال بلیط هواپیما تهران به قونیه لحظه آخری هستید خبر خوبی برایتان داریم. یکی از انواع پروازهایی که سامانه الی گشت در اختیار سفردوستان و علاقه مندان به جهانگردی قرار داده است بلیط های لحظه آخری است. همان طوری که از عبارت لحظه آخری پیداست، این نوع بلیط در نزدیک ترین فاصله زمانی به پرواز به فروش می رسد و به همین دلیل شاید بتوانید با اقدام به موقع، بلیط هایی با مناسب ترین قیمت خریداری کرده و خود را به شهر قونیه برسانید.
پرواز لحظه آخری تهران به قونیه

پرواز سیستمی تهران به قونیه

یکی دیگر از انواع بلیط هایی که در سامانه الی گشت در اختیار مسافرین قرار داده شده است تا خیالشان از بابت سفر به کشور ترکیه راحت باشد خرید پرواز سیستمی تهران به قونیه است. بهتر است مسافرینی برای خرید بلیط های سیستمی اقدام کنند که در زندگی خود برنامه ریزی دقیقی داشته و به خوبی می دانند که در یک تاریخ مشخص حتما به شهر قونیه سفر کرده و هیچ عاملی باعث بهم خوردن سفر آنها نخواهد شد. پروازهای سیستمی الی گشت همان بلیط های معمولی هواپیما هستند و گاهی اوقات ارزان تر از بلیط های چارتری و گاهی اوقات نیز گران تر از آنها هستند.
پرواز سیستمی تهران به قونیه

قیمت بلیط پرواز تهران به قونیه

چنانچه به دنبال خرید بلیط هواپیما تهران به قونیه ارزان هستید لازم نیست هیچ دغدغه و نگرانی به دل خود راه دهید؛ ما برای شما یک پیشنهاد عالی داریم تا بتوانید ارزان ترین بلیط پرواز از تهران به قونیه را خریداری کنید. سامانه الی گشت یکی از معتبرترین سامانه هایی است که در حال حاضر در حوزه فروش بلیط به صورت آنلاین فعالیت کرده و این امکان را به شما می دهد تا بتوانید به سریع ترین روش بلیط سفر از تهران به شهر قونیه را خریداری نمایید. الی گشت قصد دارد تا با به کار گیری تمام توان خود، بهترین شرایط را برای خرید بلیط هواپیما به مقاصد مختلف دنیا فراهم کند.
قیمت بلیط پرواز تهران به قونیه

فرودگاه بین المللی امام خمینی

اگر مسافر پرواز لحظه آخری تهران به قونیه هستید برای شروع سفر باید به فرودگاه بین المللی امام خمینی که در 30 کیلومتری غرب تهران قرار گرفته، مراجعه کنید. مبدا و مقصد تمام پروازهای خارجی این فرودگاه است؛ البته غیر از پروازهایی که مقصد و یا مبدا آنها کشور عربستان باشد.
در این فرودگاه 3 ترمینال وجود دارد و تنها پایانه فعال آن نیز پایانه شماره 1 است. برای آنکه مسافرین از حضور در این فرودگاه نهایت رضایت را تجربه کنند امکانات متفاوتی برای آنها در نظر گرفته شده است که از آن جمله می توان به جایگاه تشریفات اختصاصی اشاره کرد.
این سالن حدود 7 مزار مترمربع وسعت داشته و مسافرینی که دوست دارند قبل و یا بعد از پرواز استراحت کنند می توانند از خدماتی که جایگاه تشریفات اختصاصی ارائه می دهند استفاده کنند. تاکسی، اتوبوس و متر از جمله وسایل نقلیه ای هستند که در مسیر فرودگاه به شهر تهران در حال فعالیتند.
فرودگاه بین المللی امام خمینی

فرودگاه قونیه

مسافرینی که با خرید بلیط هواپیما تهران به قونیه لحظه آخری کشور ایران را به سمت شهر قونیه این شهر تاریخی و اسرارآمیز ترک کرده اند در انتهای پرواز خود باید در فرودگاه قونیه از هواپیما خارج شوند. این فرودگاه یک فرودگاه مسافری-نظامی است و بیش از 140 هزار مترمربع نیز وسعت دارد. از جمله امکانات این فرودگاه می توان دستگاه های خودپرداز، کافه، فروشگاه و باجه های کرایه ماشین اشاره کرد. این فرودگاه با شهر قونیه 18 کیلومتر فاصله دارد و اتوبوس و تاکسی از جمله روش های دسترسی به این فرودگاه هستند.
فرودگاه قونیه

ایرلاین های پرواز تهران به قونیه

ایرلاین هایی که مسافرین تهران به قونیه را به مقصد خود می رسانند شامل این خطوط هوایی می باشند: لونتانزا و ترکیش ایرلاینز. این خطوط هوایی بهترین شرایط و خدمات را در اختیار مسافرین خود قرار می دهند و همین دلیل برای الی گشت کافی است تا برای آنکه رضایت علاقه مندان به سفر را به دست آورد با این خطوط هوایی همکاری کند.
ایرلاین های پرواز تهران به قونیه

فاصله زمانی پرواز تهران به قونیه

یکی از وسائل نقلیه که سریع رساندن مسافر به مقصد از مهم ترین امتیازات و ویژگی های آن می باشد خرید بلیط هواپیما است. از آنجایی که فاصله تهران با قونیه بسیار زیاد است و به دلایل مختلف توصیه نمی شود با ماشین شخصی این مسیر را طی کنید بهتر است حتما برای خرید بلیط پرواز تهران به قونیه الی گشت اقدام نمایید.
فاصله هوایی تهران تا قونیه 2041 کیلومتر است و هواپیما می تواند این مسافت را در مدت زمان 3 ساعت طی کند. پس اگر برای رفتن به این شهر عجله دارید بهترین کار این است که بلیط مورد نظر خود را از سامانه الی گشت خریداری کنید.
موضوعی که در مورد فاصله زمانی تهران به قونیه باید اطلاع داشته باشید این است که در برخی پروازها، هواپیما مجبور است یک یا دو توقف در فرودگاه هایی که در بین مسیر قرار دارند داشته باشد. به هنگام خرید بلیط به این موضوع دقت داشته باشید و بر اساس توقف ها برای سفر خود برنامه ریزی کنید.
فاصله زمانی پرواز تهران به قونیه

انواع کلاس های پروازی

الی گشت پرواز لحظه آخری تهران به قونیه را در سه کلاس پروازی به مسافرین خود ارائه می دهد:
• کلاس پروازی اکونومی
• کلاس پروازی تجاری
• کلاس پروازی فرست
یکی از معمولی ترین کلاس های پروازی، کلاس پروازی اکونومی یا اقتصادی است. این کلاس بیشترین محبوبیت و طرفدار را در بین کلاس های پروازی دارد و علت آن نیز به مناسب تر بودن قیمت بلیط بر می گردد.
از آنجایی که در این کلاس خدمات زیادی به مسافر ارائه نمی شود از دو کلاس تجاری و فرست ارزان تر است. بیشتر مسافرین یک هواپیما در صندلی های اکونومی بلیط رزرو می کنند و به همین دلیل تعداد صندلی های این کلاس در هواپیما در مقایسه با دو کلاس دیگر بیشتر است. مسافرین حق انتخاب زیادی برای انتخاب غذا نداشته و تنها باید غذایی که توسط مهمانداران ارائه می شود را میل کنند.
کلاس بعدی که امکانات و خدمات خوبی را در اختیار مسافرین قرار می دهد کلاس تجاری است. تعداد افرادی که در این کلاس اقدام به رزرو بلیط می کنند زیاد نیست و قیمت بلیط آن از قیمت کلاس اکونومی بالاتر است. مسافرین کلاس بیزنس در صندلی های جداگانه از اکونومی استقرار پیدا می کنند و می توانند از منوی غذایی که به آنها داده می شود غذایی که تمایل دارند را انتخاب کنند. امکانات موجود در این کلاس از اکونومی بهتر و از فرست کلاس پایین تر است.
آخرین کلاس که لاکچری ترین کلاس پروازی به شمار می رود، کلاس فرست است. بهترین خدمات و امکانات در این کلاس به مسافر ارائه می شود و افرادی که از نظر مالی در شرایط بسیار خوبی قرار دارند چنانچه قصد داشته باشند مسافت های طولانی با هواپیما طی کنند در این کلاس اقدام به رزرو بلیط می کنند.
منوی غذای گرم، کانتر پرواز جداگانه، سرویس بهداشتی اختصاصی و غیره بخشی از خدماتی است که در این کلاس به مسافرین ارائه می شود. با توجه به خدمات گفته شده اصلا دور از انتظار نیست که قیمت صندلی های این کلاس از قیمت صندلی های دو کلاس ذکر شده در فوق بالاتر باشد.
انواع کلاس های پروازی

قوانین حمل بار در پرواز تهران به قونیه

در سراسر دنیا، ایرلاین ها برای آنکه بتوانند بهترین خدمات را در اختیار مسافرین خود قرار دهند اقدام به تدوین و مشخص کردن قوانینی کرده اند. بخشی از قوانین ایرلاین ها مربوط به قوانین حمل بار مسافرینی است که بلیط هواپیما تهران به قونیه ارزان را خریداری کرده اند.
این افراد باید میزان باری که قصد دارند با خود به هواپیما وارد کنند توجه داشته باشند و علاوه بر آن از به همراه بردن اشیائی که حضور آنها برای سایر مسافرین و یا کارکنان ایرلاین می تواند خطرناک باشد اجتناب کنند. برای مثال مسافرین حق ندارند اشیائی مانند چاقو و یا قمه بین وسایل خود داشته باشند.
قوانین حمل بار در پرواز تهران به قونیه

بهترین هتل های قونیه

مسافرینی که بلیط هواپیما تهران به قونیه الی گشت را خریداری کرده اند باید بهترین هتل های قونیه را بشناسند. برخی از بهترین هتل های قونیه به این شرح است:
• یکی از بهترین هتل های قونیه، هتل ریکسوس است. این هتل 5 ستاره بوده و به دلیل فاصله بسیار کمی که با پارک آبی آکوا و فرودگاه دارد گزینه خوبی برای اقامت به شمار می رود. کلیه اتاق های این هتل به امکاناتی مانند تلویزیون، اینترنت بی سیم، مینی بار و تهویه مطبوع مجهز شده اند و شرایط اقامتی خوبی برای مسافرین فراهم کرده اند.
• یکی از پیشنهادات الی گشت، اقامت در هتل هیلتون گاردن این قونیه است. این هتل به پارک علی الدین و آرامگاه مولانا بسیار نزدیک بوده و با داشتن پرسنلی مجرب که قادرند به چندین زبان صحبت کنند شرایط خوبی را برای مهمانان خود فراهم کرده است.
بهترین هتل های قونیه

معرفی جاذبه های برتر قونیه

اگر با پرواز چارتری تهران به قونیه می خواهید از جاذبه های برتر قونیه دیدن کنید الی گشت توصیه می کند حتما برای بازدید از اماکن زیر نیز برنامه ای در نظر بگیرید:
• یکی از زیباترین جاهایی که باید حتما به بازدید از آن بروید موزه مولانا است. این موزه در زیبایی نظیر ندارد و این موضوع را می توان از همان لحظه ورود به موزه و با دیدن کتیبه های سقف که با رنگ های متفاوت خود نمایی می کنند متوجه شد. مهم ترین اثری که هر ایرانی حتما باید آن را به چشم خود ببیند آرامگاه شاعر بزرگ، مولانا است.
• یکی دیگر از اماکن دیدنی شهر قونیه، مسجد عزیزیه است. نمای داخلی و خارجی این مسجد با رنگ های آبی و طلایی به زیبایی تزیین شده و همین موضوع سبب شده که گردشگران زیادی تمایل داشته باشند از آن دیدن کنند.
معرفی جاذبه های برتر قونیه