بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
نجف, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما تهران به نجف

بلیط هواپیما تهران به نجف

سوالات متداول

فاصله زمانی پرواز تهران به نجف یک ساعت (1:30) است.
فقط در بلیط های سیستمی امکان استرداد و برگشت هست و می توانید آن را کنسل کنید که بیست و چهار ساعت قبل از پرواز به شرکت و آژانس مورد نظیر باید اطلاع دهید و پس از جریمه کنسلی باقی وجه به شما برگشت داده می شود. یادتان باشد که اگر نزدیک به پروازتان اطلاع کنسلی به آژانس و یا شرکت هوایی دهید جریمه کنسلی بیشتر می شود و این مورد مهم استرداد بلیط هوایی را به خاطر داشته باشید.
مقدار بار مجاز در پرواز تهران به نجف 25 کیلوگرم است.
در ایام ماه و محرم و صفر قیمت بلیط هواپیما تهران به نجف افزایش دارد و باید از یکی دو ماه قبل بلیط خود را رزو کنید. اینکه از چه ایرلاینی و با چه کلاس پرواز (اکونومی، بیزینسی، فرست کلاس ) خرید می کنید مهم است و قیمت بلیط ها نیز تفاوت دارد. برای آگاهی دقیق از قسمت بلیط ها می توانید در وب سایت الی گشت بهای بلیط پرواز تهران به نجف را سرچ کنید.
قیمت بلیط برای کودکان (2 تا 12 سال) و نوزادها فقط در بلیط سیستمی امکان پذیر است. که با توجه به نوع کلاس پروازی شما از جمله فرست کلاس، اکونومی، و بیزینسی قیمت بلیط متغیر است. یادتان باشد که در بلیط چاتری بلیط کودکان و نوزدان یکی نیستند و بهای یکسانی بین بزرگسال و کودک هست. .برای آگاهی دقیق از قیمت بلیط ها می توانید در وب سایت الی گشت بهای بلیط پرواز تهران به نجف برای کودکان و نوزدان را سرچ کنید