بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
ایروان, همه فرودگاه ها
...
...
خرید بلیط هواپیما تهران به ایروان

خرید بلیط هواپیما تهران به ایروان

سوالات متداول

پس دادن بلیط هواپیما، از قوانین خاص خود پیروی می کند. برای آنکه از این قوانین اطلاع پیدا کنید بهتر است با واحد صدور بلیط الی گشت تماس بگیرید و هر سوالی در این قسمت دارید با کارشناسان در میان بگذارید.
برای خرید بلیط به سمت کشورهای خارجی حتما باید شماره پاسپورت و یا گذرنامه خود را در قسمت های مربوطه وارد کنید و شماره درج شده بر روی کارت های ملی به هیچ عنوان قابل پذیرش و قابل قبول نیست.
بله برای سفر از تهران به ایروان نیاز به ویزا هست، اما ویزای شما هنگام رسیدن به فرودگاه مقصد و با پرداخت هزینه‌ ای کمتر از 10 دلار صادر می‌ شود.
زمان اصلی سفر را باید خودتان تعیین کنید ولی اگر هدفتان از سفر به ایروان گردش و تفریح است، پیشنهاد می‌ کنیم در فصل بهار، تابستان و اوایل پاییز به این شهر سفر کنید. اگر برای خرید به ارمنستان سفر می کنید و می‌ خواهید در جشن‌ های ملی زیبای این کشور شرکت کنید، بهتر است در ماه ژانویه به این شهر بروید. اگر هم با هدف بیزینسی یا انجام کارهای مهاجرت به این شهر سفر می‌ کنید، هر 365 روز سال برای شما می‌ تواند بهترین زمان سفر به ایروان محسوب شود.
خیر، نیازی نیست همزمان با بلیط رفت، بلیط برگشت خود را بخرید؛ اما برای کاهش هزینه‌ ها، بهتر است بلیط رفت‌ و برگشت ایروان را با هم خریداری کنید.
در خرید اینترنتی پروازهای تهران به ایروان امکان انتخاب صندلی برای مسافران وجود ندارد. اما در زمان «چک ‌این» انتخاب محدوده صندلی امکان‌پذیر است.
لیست اشیایی که مسافران می توانند به عنوان بار دستی رایگان در داخل هواپیما حمل نمایند به شرح ذیل است: صندلی چرخدار بیمار، گهواره کوچک دستی و غذای کودک، یک دوربین شکاری و یک دوربین عکاسی، مقدار مناسبی مجله و یا کتاب، یک عدد کیف دستی زنانه، یک چتر و یا عصا، یک پالتو، شال و یا پتو.
برای پرواز تهران به ایروان 3 ساعت قبل از پرواز باید در فرودگاه حاضر باشید و با مراجعه به متصدی کانتر مربوطه و با ارائه بلیط و کارت شناسایی، کارت پرواز خود را دریافت نمایید. قابل ذکر است 40 دقیقه قبل از زمان پرواز، کانتر مربوطه بسته خواهد.