بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
توکیو, همه فرودگاه ها
...
...
خرید بلیط هواپیما توکیو

خرید بلیط هواپیما توکیو

سوالات متداول

قیمت بلیط هواپیما توکیو بر اساس عوامل گوناگونی تعیین می‌ شود. افزایش یا کاهش عواملی نظیر ایرلاین پرواز ، نوع بلیط هواپیما (بیزینسی یا اکونومی)، کلاس پروازی، نوسانات ارزی و و نیز بازه زمانی خرید بلیط هواپیما در تغییر قیمت نهایی در این مسیر مؤثر است. فصل بهار یکی از زیباترین و بهترین فصل‌ها برای سفر به توکیه خواهد بود. همچنین گردشگران زیادی فصل پاییز را برای سفر به ژاپن انتخاب می‌ کنند. در این زمان‌ها خبری از باران و گرمای تابستان نیست و هوا بسیار مطلوب است به همین دلیل بلیط در این فصول سال گران تر خواهد بود.
در زمان تهیه بلیط هواپیما توکیو توجه کنید که بلیط لحظه آخری قابلیت کنسلی و استرداد ندارد و در بلیط های چارتری اگرچه قابلیت کنسلی وجود دارد ولی شرکت چارترکننده درصدی زیادی را به عنوان جریمه در نظر می گیرد و مابقی به مسافران باز پس داده می شود.<br><br> در مورد بلیط های سیستمی هم می توان گفت شرایط استرداد و کنسلی راحت تر است. شرکت هواپیمایی بخشی از هزینه پرداختی را برای جریمه برداشته و مابقی پول را به برمی ‌گرداند.به دلیل این که پرواز توکیو در گروه پروازهای بین الملل قرار دارد قوانین خاصی از طرف ایرلاین انتخابی برای آن در نظر گرفته می شود. بلیط هواپیمای خارجی در پروازهای رفت و برگشتی، به نسبت از دو بلیط هواپیما در پرواز یک طرفه، در همان مسیر ارزان تر است، بنابراین در صورت تقاضای استرداد بلیط هواپیما در پروازهای رفت و برگشتی که یک مسیر آن استفاده شده باشد، هزینه استردادی همیشه با کسر یک مسیر یکطرفه با بالاترین نرخ موجود در آن کابین محاسبه می‌شود. قابل ذکر است در صورت No-Show در مسیر دوم، هزینه آن نیز لحاظ خواهد شد.
بعد شیوع بیماری کرونا انجام تست pcr قبل از ورود به این کشور الزامی است. کلیه مسافران به هنگام ورود و خروج ملزم به ارایه گواهی آزمایش PCR منفی با حداکثر اعتبار ۷۲ ساعت از تاریخ صدور می باشد که باید به زبان انگلیسی و ژاپنی ترجمه شده باشد.
معمولا هنگام خرید بلیط هواپیما امکان انتخاب صندلی وجود ندارد و شماره صندلی و محل نشستن هنگام دریافت کارت پرواز از کانتر فرودگاه مشخص می‌شود. تنها چیزی که هنگام خرید بلیط مشخص است کلاس پروازی است. یعنی با توجه به بلیطی بلیطی که خریداری کرده‌اید مشخص می‌شود که در کدام بخش می ‌نشینید. بخش اکونومی، بیزنس یا فرست کلاس. در زمان دریافت کارت پرواز می ‌توانید از مسئول مربوطه درخواست کنید تا صندلی مورد نظرتان را به شما اختصاص دهد. یعنی می‌توانید انتخاب کنید در کلاس پروازی خود کنار پنجره بنشینید یا کنار راهرو، نزدیک در خروجی یا در ردیف میانی.
خیر؛ به منظور رزرو هتل خارجی نیازی به کارت اعتباری بین المللی یا حساب ارزی نیست؛ شما می توانید با استفاده از خدمات آنلاین الی گشت، هر هتلی را در سراسر به صورتی ریالی از طریق کارت شتاب رزرو کنید و واچر هتل را آنی دریافت نمایید.
به صورت کلی، پرواز های بیزینس دارای صندلی های راحت تر، محل استقرار بهتر و بسته به نوع پرواز، خدمات بسیار بیشتری نسبت به پرواز های اکونومی هستند.
معمولا بهترین زمان خرید بلیط هواپیما یک ماه زودتر از پرواز شما است؛ به خصوص در زمان هایی که رویدادهای خاصی پیش رو است.
در پرواز های داخلی، همراه داشتن بلیط هواپیما (چاپی یا تصویر آن روی گوشی) و کارت شناسایی معتبر (کارت ملی، شناسنامه، گذرنامه) هنگام سوار شدن در هواپیما الزامی است. در پرواز های خارجی هم حتما گذرنامه و ویزا را باید به همراه داشته باشید.
بله؛ شما در سایت الی گشت امکان رزرو همزمان هتل و پرواز را دارید که در اکثر موارد در هزینه های سفر شما کاهش چشم گیری به وجود خواهد آمد.
بر اساس قوانین مختلف کشورها، اغلب کمتر از ۲۴ ساعت تنها در محدوده همان فرودگاه امکان توقف وجود دارد. حتما قبل از خرید بلیط هواپیما این مساله را چک کنید.
شما می توانید با مراجعه به بخش رزرو هتل الی گشت، برای هر بازه زمانی با هر تعداد شب اقامت هتل مورد نظرتان را رزرو کنید.
در برخی از هتل ها این امکان وجود دارد که مسافر چه در زمان رزرو و چه بعد از آن، خدمات مورد نظرش را انتخاب و یا اصطلاحا شارژ نماید؛ البته لازم به ذکر است که این موضوع کاملا به قوانین هتل مربوطه بستگی دارد.
پوشش بیمه مسافرتی، برای هر سفر بسته به نیاز شما می تواند متفاوت باشد. از جمله پوشش های بیمه مسافرتی می توان به خدمات دندانپزشکی، مفقودی چمدان، درمان بیماری های حین سفر، درمان بیماری مربوط به قبل سفر، کنسلی سفر و ... اشاره کرد.
مجموعه گردشگری الی گشت برای کشورهای اندونزی، روسیه، آذربایجان، چین، دبی، بلغارستان، تایلند، سنگاپور و هند خدمات ویزای توریستی ارائه می دهد.
بله؛ بسته به قوانین بلیط خریداری شده شرایط متفاوت است؛ جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران سفر ما تماس بگیرید.
قوانین استرداد بلیط هواپیما کاملا بستگی به کلاس پروازی، کلاسی نرخی و ... دارد.
این امر تحت هیچ شرایطی ممکن نیست؛ در صورت بروز چنین مشکلی مبلغی تحت عنوان جریمه برابر با قوانین استرداد از بلیط شما کسر می شود و باقی هزینه پرداخت می گردد. پس از این مرحله باید برای خرید بلیط به نام مسافر جدید اقدام نمائید.
اگر می خواهید بدانید که قیمت بلیط هواپیما در چه زمانی کاهش می یابد، پیشنهاد می شود خرید بلیط هواپیما را به اواسط هفته یا زمان های کم سفر موکول کنید؛ در این مواقع معمولا قیمت بلیط هواپیما ارزان تر است.
قیمت بلیط هواپیما رابطه مستقیمی با زمان سفر، نوع بلیط، نوع ایرلاین، کلاس پرواز و همچنین سن مسافر دارد.
بلیط هواپیما چارتری یا لحظه آخری معمولا قیمت کتری نسبت به بلیط های سیستمی دارند اما امکان استرداد وجه ندارند و نرخ کودک و بزرگسال آن ثابت است. اما نرخ بلیط های سیستمی ثابت و قابل استرداد است و برای کودکان قیمت پایین تری دارد.
قوانین استرداد وابسته به نوع پرواز که داخلی و یا خارجی باشد متفاوت است. اما در پرواز های داخلی و بسته به ایرلانی که از آن بلیط را تهیه کرده اید مبلغی بین 20 تا 80 درصد از قیمت بلیط هواپیما به عنوان جریمه استرداد کسر می گردد. این مبلغ در پرواز های خارجی نیز وابسته به ایرلاین است و نمیتوان عدد دقیقی برای آن اعلام نمود. همچنین در اغلب موارد، هر چه زمان استرداد به زمان پرواز نزدیک تر باشد، درصد کمتری از قیمت بلیط هواپیما عودت داده می شود.