حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
مسافران + اتاق
1 اتاق، 1 بزرگسال،
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تا تاریخ
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

رزرو هتل وارنا

دریافت آنلاین واچر هتل وارنا

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

رزرو آنلاین هتل های وارنا

جستجو و مقایسه هتل وارنا

هتل های همراه با صبحانه وارنا با الی گشت

ویژگی های رزرو آنلاین هتل وارنا از الی گشت

امکان رزرو بهترین هتل های وارنا به همراه خدمات دلخواه

با رزرو آنلاین هتل وارنا در الی گشت، می توانید دیگر خدمات سفری نیز دریافت کنید. پس از انجام تمام مراحل رزرو هتل، وارد صفحه خرید خدمات سفر خواهید شد. در این صفحه امکاناتی مانند گشت شهری و خدمات CIP، بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و ویزای انفرادی یا گروهی را می توان درخواست داد. پس از انتخاب گزینه های مورد نظر، رزرو و خرید خود را کامل کنید.

مشاهده کلیه اطلاعات هتل های وارنا

از آنجایی که مشخصات و امکانات هر هتل با دیگر هتل های وارنا متفاوت است، صفحه جداگانه ای برای هر کدام در نظر گرفته شده است. جزئیات هر هتل مانند گالری، لیست قیمت و امکانات اتاق ها، موقعیت و خدمات رفاهی به شما نمایش داده می شود. یکی از بهترین مزیت های جستجوی پیشرفته در سایت الی گشت، انتخاب محله و هتل های مرکز شهر وارنا است. با انتخاب محله نزدیک به جاذبه های وارنا خود را از هزینه های حمل و نقل در سفر برهانید.

صدور آنی واچر هتل در وارنا

لیست هتل های وارنا از بهترین هتل ها تا ارزانترین هتل ها در سامانه رزرو هتل الی گشت در دسترس است. پس از انتخاب اتاق مورد نظر در هتل وارنا مراحل رزرو را طی نموده، پرداخت ریالی و اینترنتی خود را انجام دهید تا واچر هتل وارنا بلافاصله برایتان صادر شود. واچر هتل خریداری شده به ایمیلتان فرستاده می شود. دقت داشته باشید که هتل های وارنا همواره پر از گردشگر هستند و برای رزرو اتاق در بهترین هتل های وارنا بایستی زودتر از دیگران اقدام نمایید.

آنچه باید درباره رزرو هتل وارنا بدانید

با اینکه پایتخت بلغارستان شهر صوفیه است اما پایتخت گردشگری این کشور را وارنا می دانند. شهری تاریخی در کنار سواحل دریای سیاه که در زمان هایی از سال، مملو از گردشگران می شود. گاهی سواحل این کشور، آنچنان شلوغ هستند که به سختی مکانی برای استراحت در ساحل پیدا می کنید. گاهی نیز، با سواحل خلوت و آرام آن، مواجه می شوید. وارنا با اینکه شهری اروپایی است اما به دلیل عدم نیاز به ویزای شینگن مقصد بسیاری از ایرانیان شده است.
پس از خرید بلیط هواپیما وارنا، به سراغ تعیین محل اقامت در این شهر تاریخی بروید. هر چند که هتل های نزدیک سواحل وارنا یا مرکز شهر گران هستند اما هر چه از محله های اصلی فاصله بگیرید، قیمت هتل ها معقول تر خواهد شد. از طرفی با رزرو هتل های ساحلی دسترسی آسان با کمی پیاده روی به سواحل زیبای وارنا خواهید داشت. از هزینه های حمل و نقل در وارنا هم کاسته می شود.

بهترین زمان رزرو هتل در وارنا

توجه به بهترین زمان سفر، در قیمت هتل ها و تور وارنا تاثیر به سزایی دارد. هنگامی که وارنا از نظر آب و هوایی بدون طوفان و بارندگی است و تعطیلات شروع شده، فصل شلوغی سفرهاست. در فصل تابستان تمامی هتل های معروف وارنا رزرو شده اند و اتاق خالی به سختی پیدا می شود. بنابراین حداقل یک ماه زودتر از شروع سفر، هتل خود را رزرو کنید.
فصل پاییز و زمستان هوای وارنا رو به سردی گذاشته و از تعداد گردشگران شهر کاسته می شود. هر چند که قیمت تور وارنا یا قیمت رزرو هتل در وارنا کاهش می یابد اما بسیاری از تفریحات درون شهر نیز تعطیل می شوند. در این هنگام بهتر است به سراغ بهترین هتل های وارنا با امکاناتی مانند استخر سرپوشیده یا پارک های آبی بروید.

سفر به وارنا

درباره وارنا

سوالات متداول