حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
مسافران + اتاق
1 اتاق، 1 بزرگسال،
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تا تاریخ
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

رزرو هتل وان

دریافت آنلاین واچر هتل وان

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

رزرو آنلاین هتل های وان

جستجو و مقایسه هتل وان

ویژگی های رزرو آنلاین هتل وان از الی گشت

مشاهده کلیه اطلاعات هتل های وان

برای رزرو آنلاین هتل های وان ترکیه از الی گشت کافی است که تعداد مسافر و تاریخ مورد نظرتان را انتخاب نمایید، سپس فهرستی از هتل های وان به شما نشان داده می شود. با اعمال فیلترهای تعداد ستاره های هتل، امتیاز مسافران به هتل، نوع مکان اقامتی، هتل های زنجیره ای، قیمت و موقعیت انتخابتان ساده تر می شود.

گارانتی بهترین قیمت هتل های وان

می توانید جستجویتان را بر اساس قیمت هتل های وان مرتب کنید تا کار جستجو ساده تر شود. سیستم رزرواسیون آنلاین الی گشت تخفیف های بین المللی هتل ها را به شما نشان می دهد که در موقعیت مناسب شانس استفاده از آن ها را خواهید داشت. خرید تور وان که همان رزرو همزمان هتل وان همراه با خرید بلیط هواپیما وان است هم گزینه مناسبی برای کاهش هزینه های سفر به وان خواهد بود.

امکان رزرو هتل وان به همراه خدمات دلخواه

همراه با رزرو هتل وان می توانید خدماتی شامل بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و گشت شهری را هم خریداری نمایید تا برنامه ریزی سفر به وان بیش از پیش آسان شود.

آنچه باید درباره رزرو هتل های وان بدانید

شهر تاریخی وان در شرق کشور ترکیه قرار گرفته و فاصله کمی با ایران دارد. دسترسی آسان و قیمت ارزان هتل های وان باعث شده هر سال ایرانیان زیادی به این شهر زیبا سفر کنند. برای سفر به وان علاوه بر پرواز می توانید به سراغ خرید بلیط قطار وان یا مسیر جاده ای هم بروید که هزینه هایتان را کاهش می دهد.
مردمی بسیار مهربان، تاریخچه ای غنی، بناهای تاریخی، طبیعتی بی نظیر از دریاچه تا کوه ها و حتی عجیب ترین گربه ها در کنار مراکز خرید و تفریحی دلایل سفر به شهر دیدنی وان هستند.
یکی دیگر از جذابیت های شهر وان غذاهای لذیذ و خوراکی های خوشمزه اش هستند که سفر شما را بیش از پیش بیاد ماندنی می سازد.

بهترین زمان رزرو هتل در وان

بهترین زمان سفر به وان و دیگر شهرهای شرق ترکیه، اوایل فروردین تا اوایل مهر ماه است. ماه خرداد را می توان بهترین فصل سفر به وان دانست. در نظر داشته باشید که تفاوت دمای شب و روز در شهر وان زیاد است و حتما لباس گرم همراه خودتان داشته باشید.
فصل زمستان زمان بارش برف است. اگر به دنبال رزرو ارزان هتل های وان هستید می توانید زمستان را انتخاب کنید، در نظر داشته باشید که هنگام رویدادهای مهم مانند سال نوی میلادی قیمت ها افزایش می یابند. در روزهای شلوغ سال و فصل تابستان هتل های وان به سرعت پر می شوند و بهتر است از حدود یک ماه قبل هتل دلخواهتان را رزرو نمایید.

سفر به وان

درباره وان

سوالات متداول