الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

سوالات شما

محبوب ترین هتل های اهواز چه نام دارند؟

از محبوب ترین هتل های اهواز می توان به سه هتل پارس، پرشیا و نادری اشاره کرد؛ این هتل ها در مرکز شهر مستقر هستند.

بهترین مراکز خرید اهواز چه نام دارند؟

معروف ترین بازار اهواز با نام بازار امام خمینی شناخته می شود. مراکز خریدی همچون زهره، زیتون، سیتی سنتر هیراد، مهزیار، کارون و پاساژ نخل هم، از بهترین مراکز خرید اهواز به شمار می آیند.

برترین جاذبه های گردشگری شهر اهواز چه جاذبه هایی هستند؟

اهواز را شهر پل ها می دانند. دیدن پل سیاه و پل سفید را حتماً در برنامه سفر خود قرار دهید. از رود کارون، بازار فلافل اهواز، بنای معین التجار و موزه هنرهای معاصر هم بازدید داشته باشید.

بهترین زمان برای رزرو هتل ارزان اهواز چه موقع از سال است؟

قیمت رزرو هتل اهواز در فصول گرم سال، پایین تر خواهد بود. در نتیجه فصل تابستان بهترین زمان برای رزرو هتل اهواز ارزان است.

راهنمای رزرو هتل های اهواز ایران از سراسر جهان

جستجوی هتل در شهر اهواز

در فرم جستجو پس از وارد کردن اهواز به عنوان مقصد، تاریخ ورود و خروج، تعداد اتاق ها و تعداد مسافران را وارد نموده و دکمه جستجو را بزنید تا لیست هتل های اهواز به شما نمایش داده شود.
با انتخاب تعداد اتاق می توانید مشخص نمایید که در هر اتاق چند مسافر اقامت خواهند داشت. برای مثال در اتاق اول ۲ بزرگسال و یک کودک پنج ساله و در اتاق دوم ۳ بزرگسال.

رزرو هتل های اهواز

در نتایج جستجو، لیست هتل های اهواز به همراه عکس، منطقه هتل، قیمت و سایر جزییات به ترتیب از هتل ارزان قیمت نمایش داده می شود.
پس از انتخاب هتل دکمه رزرو را انتخاب نمایید تا اتاق های موجود (Available) به شما نمایش داده شود. پس از انتخاب اتاق مورد نظر مجدد دکمه رزرو را بزنید تا به مرحله ثبت مسافران بروید.
قیمت نمایش داده شده مجموع قیمت برای کل مسافران و تمام مدت اقامت است؛ همچنین در هر هتل اتاق (های) متناسب با تعداد مسافران نمایش داده می شود و شما می توانید هر کدام از آن ها را انتخاب و رزرو کنید. در صورت تمایل می توانید با کلیک بر روی دکمه تغییر هتل، نسبت به رزرو هتل دیگری اقدام نمایید.
با استفاده از منو فیلترهای سمت راست می توانید لیست هتل های اهواز را بر اساس نوع، درجه، منطقه، قیمت و امکانات هتل فیلتر کنید تا به سرعت هتل موردپسند خود را بیابید. اگر هتل خاصی در اهواز مورد نظر شماست می توانید با تایپ نام هتل، اتاق های آزاد آن را مشاهده نمایید.