الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی
قوانین و مقررات

سوالات شما

بهترین هتل های مرکز شهر بمبئی کدامند؟

هتل های اورینت ریجنسی (Hotel Orient Regency)، ساحیل هتل (The Sahil Hotel)، کریشنا پالاس (Krishna Palace)، وای ام سی ای اینترنشنال هاوس (YMCA International House) و ایمپایر هتل (Empire Hotel) بهترین هتل های مرکز شهر بمبئی هستند.

پرطرفدارترین هتل های بمبئی کدام ها هستند؟

هتل های ارکید (The Orchid)، وای ام سی ای اینترنشنال هاوس (YMCA International House)، کریشنا پالاس (Krishna Palace)، لیلا مومبای (The Leela Mumbai) و تریدنت نریمان پوینت (Trident Nariman Point) پرطرفدارترین هتل های بمبئی هستند.

آیا امکان رزرو هتل های بمبئی با پرداخت ریالی وجود دارد؟

بله، در وبسایت الی گشت می توانید با استفاده از کارت های شتاب و پرداخت ریالی هتل های بمبئی را رزرو نمایید.

بهترین مراکز خرید بمبئی کدامند؟

استریت فینکس، فینکس مارکت سیتی، آر سیتی، اینفینیت، اوبروی، رگولیلا، اوربیت و آتریا بهترین مراکز خرید بمبئی هستند.

برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی بمبئی کدام ها هستند؟

دروازه هند، گذرگاه کولابا، ساختمان های دوران استعمار، کلیسای افغان، ایستگاه راه آهن چاتراپاتی شیواجی، غارهای الفنتا و دوبی گات مشهورترین جاذبه های گردشگری بمبئی هستند..

بهترین زمان برای رزرو ارزان هتل های بمبئی چه وقتی از سال است؟

در ماه مارس (اواسط اسفند تا اواسط فروردین) شاهد کاهش قیمت هتل های بمبئی هند هستیم، در روزهای دوشنبه عمدتا قیمت پرواز های بمبئی از سایر روزهای هفته کم تر است.

راهنمای رزرو هتل های بمبئی هند از سراسر جهان

جستجوی هتل در شهر بمبئی

در فرم جستجو پس از وارد کردن بمبئی به عنوان مقصد، تاریخ ورود و خروج، تعداد اتاق ها و تعداد مسافران را وارد نموده و دکمه جستجو را بزنید تا لیست هتل های بمبئی به شما نمایش داده شود.
با انتخاب تعداد اتاق می توانید مشخص نمایید که در هر اتاق چند مسافر اقامت خواهند داشت. برای مثال در اتاق اول ۲ بزرگسال و یک کودک پنج ساله و در اتاق دوم ۳ بزرگسال.

رزرو هتل های بمبئی

در نتایج جستجو، لیست هتل های بمبئی به همراه عکس، منطقه هتل، قیمت و سایر جزئیات به ترتیب از هتل ارزان قیمت نمایش داده می شود.
پس از انتخاب هتل دکمه رزرو را انتخاب نمایید تا اتاق های موجود (Available) به شما نمایش داده شود. پس از انتخاب اتاق موردنظر مجدد دکمه رزرو را بزنید تا به مرحله ثبت مسافران بروید.
قیمت نمایش داده شده مجموع قیمت برای کل مسافران و تمام مدت اقامت است؛ همچنین در هر هتل اتاق(های) متناسب با تعداد مسافران نمایش داده می شود و شما می توانید هر کدام از آن ها را انتخاب و رزرو کنید. در صورت تمایل می توانید با کلیک بر روی دکمه تغییر هتل، نسبت به رزرو هتل دیگری اقدام نمایید.
با استفاده از منو فیلترهای سمت راست می توانید لیست هتل های بمبئی را بر اساس نوع، درجه، منطقه، قیمت و امکانات هتل فیلتر کنید تا به سرعت هتل موردپسند خود را بیابید. اگر هتل خاصی در بمبئی موردنظر شماست می توانید با تایپ نام هتل، اتاق های آزاد آن را مشاهده نمایید.