الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

سوالات شما

بهترین هتل های شهر تبریز کدامند؟

هتل های ائل گلی، کایا لاله، شهریار اینترنشنال، آزادی، لاله کندوان و هتل تبریز از بهترین هتل های تبریز هستند.

بهترین هتل های نزدیک به مرکز شهر تبریز کدام ها هستند؟

هتل های زیبا، پارک، بهبود، آذربایجان، ارس، سینا، اهراب و هتل صائب تبریز جزو بهترین هتل های نزدیک به مرکز شهر تبریز هستند.

بهترین بازارها و مراکز خرید تبریز کدامند؟

مراکز خرید لاله پارک، جواهر تبریز، مجتمع تجاری پردیس، برج بلور و پیاده راه تربیت بهترین مراکز خرید تبریز هستند. همچنین بازار تاریخی تبریز یکی از بهترین بازارهای ایران به شمار می آید.

برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی تبریز کدام ها هستند؟

مسجد کبود، ارگ تبریز، مسجد جامع تبریز، موزه آذربایجان، مقبره الشعرا و پارک ائل گلی مشهورترین جاذبه های دیدنی تبریز هستند.

بهترین زمان برای رزرو ارزان هتل های تبریز چه وقتی از سال است؟

اگر به دنبال سفر ارزان و در عین حال استفاده از تمام امکانات شهر تبریز هستید، می بایست فصل زمستان را برای رزرو هتل ارزان در تبریز انتخاب نمایید.

راهنمای رزرو هتل های تبریز ایران از سراسر جهان

جستجوی هتل در شهر تبریز

در فرم جستجو پس از وارد کردن تبریز به عنوان مقصد، تاریخ ورود و خروج، تعداد اتاق ها و تعداد مسافران را وارد نموده و دکمه جستجو را بزنید تا لیست هتل های تبریز به شما نمایش داده شود.
با انتخاب تعداد اتاق می توانید مشخص نمایید که در هر اتاق چند مسافر اقامت خواهند داشت. برای مثال در اتاق اول ۲ بزرگسال و یک کودک پنج ساله و در اتاق دوم ۳ بزرگسال.

رزرو هتل های تبریز

در نتایج جستجو، لیست هتل های تبریز به همراه عکس، منطقه هتل، قیمت و سایر جزییات به ترتیب از هتل ارزان قیمت نمایش داده می شود.
پس از انتخاب هتل دکمه رزرو را انتخاب نمایید تا اتاق های موجود (Available) به شما نمایش داده شود. پس از انتخاب اتاق موردنظر مجدد دکمه رزرو را بزنید تا به مرحله ثبت مسافران بروید.
قیمت نمایش داده شده مجموع قیمت برای کل مسافران و تمام مدت اقامت است؛ همچنین در هر هتل اتاق(های) متناسب با تعداد مسافران نمایش داده می شود و شما می توانید هر کدام از آن ها را انتخاب و رزرو کنید. در صورت تمایل می توانید با کلیک بر روی دکمه تغییر هتل، نسبت به رزرو هتل دیگری اقدام نمایید.
با استفاده از منو فیلترهای سمت راست می توانید لیست هتل های تبریز را بر اساس نوع، درجه، منطقه، قیمت و امکانات هتل فیلتر کنید تا به سرعت هتل موردپسند خود را بیابید. اگر هتل خاصی در تبریز موردنظر شماست می توانید با تایپ نام هتل، اتاق های آزاد آن را مشاهده نمایید.