بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
نام شهر، هتل یا آدرس را وارد کنید
...
...
مرتب سازی بر اساس :
پیشنهاد ما
ارزان ترین
فاصله از مرکز شهر
نظرات و ارزان ترین

سوالات متداول

بله در تمام طول پرواز استفاده از ماسک اجباری است. در برخی از ایرلاین های خارجی علاوه بر ماسک استفاده از شیلد نیز اجباری است که در فرودگاه به مسافران مربوطه داده می شود.
برای پروازهای داخلی نیازی به تست منفی کرونا نیست؛ اما از سوار شدن افرادی که تست کرونای آنها تا ۱۴ روز قبل از تاریخ پرواز مثبت بوده به هواپیما جلوگیری می‌شود.
واچر رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه است. پس از رزرو آنلاین هتل الی گشت می توانید واچر خود را به صورت آنی دریافت کنید.
زمان تحویل اتاق به مسافر در اکثر هتل ها ۱۴ و زمان تخلیه اتاق ها ۱۲ است.
بله؛ شما در سایت الی گشت امکان رزرو همزمان هتل و پرواز را دارید که در اکثر موارد در هزینه های سفر شما کاهش چشم گیری به وجود خواهد آمد.
در برخی از هتل ها این امکان وجود دارد که مسافر چه در زمان رزرو و چه بعد از آن، خدمات مورد نظرش را انتخاب و یا اصطلاحا شارژ نماید؛ البته لازم به ذکر است که این موضوع کاملا به قوانین هتل مربوطه بستگی دارد.
قیمت هتل ها بستگی زیادی به فصل ها و رویداد های شهر مقصد دارد و گاهی اتاق های هتل با بالاترین نرخ هم پر می شوند. اگر هتل خاصی مدنظرتان است زودتر نسب به رزرو آن اقدام نمایید.
بله، امکان کنسلی با توجه به شرایط و قوانین هتل مربوط وجود دارد.
به منظور اطلاع از خدمات هتل مورد نظرتان می توانید به وب سایت الی گشت مراجعه کنید، همچنین در صورت بروز هر گونه سوالی با مشاوران سفر ما به شماره 8540-021 تماس حاصل فرمایید.
امکان تغییر در تعداد روزهای اقامت در هتل کاملا بستگی به شرایط هتل مربوط دارد، برای این منظور بهتر است که با کارشناسان الی گشت به شماره 8540 تماس حاصل فرمایید.