بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی بلیط هواپیما قطار بیمه مسافرتی
جستجو
...
...

رزرو آنلاین تور مسافرتی خارجی

سوالات متداول
برای رزرو و خریداری تور های مسافرتی سه راهکار وجود دارد، نخست آنکه به سایت الی گشت رفته و تور مدنظرتان را به صورت آنلاین خریداری نمایید. راهکار دیگر این است که از طریق تماس با شماره 0218540 تور مسافرتی خود را توسط کارشناسان الی گشت رزرو کنید. شایان ذکر است که خرید تلفنی برای مسافران به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته امکان پذیر است. راهکار آخر نیز جهت رزرو تورهای مسافرتی، مراجعه حضوری به الی گشت است.
تمامی تور های مسافرتی الی گشت شامل خدماتی ویژه نظیر ترانسفر بین شهری، ویزای کشور مقصد، ترانسفر فرودگاهی، گشت های شهری، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی و خدمات CIP و VIP هستند.
برای رزرو تور با قیمت مناسب پیشنهاد می دهیم در فصل هایی که از تعداد گردشگران مقصد مدنظرتان کاسته می شود اقدام به رزرو تور نمایید. به طور کلی در ایام کریسمس و نوروز، تور ها شاهد افزایش نسبی قیمت ها خواهند بود و مناسب است که حداقل از دو ماه قبل نسبت به رزرو تور های این ایام اقدام کنید. پیشنهاد دیگر این است که از سایت الی گشت و یا از طریق تماس با شماره 0218540 از تور های لحظه آخری که عمدتا از قیمت های پایین تری برخوردار هستند مطلع شده و سپس تور مدنظرتان را رزرو کنید.
به منظور سفر به کشورهایی نظیر ترکیه، مالزی، ارمنستان، گرجستان و قطر برای مدت زمان محدود نیازی به دریافت ویزای توریستی نیست. به عنوان مثال برای داشتن سفرهای توریستی به کشور ترکیه به مدت کمتر از 90 روز نیازی به اخذ ویزای کشور ترکیه نخواهد بود.
راهنمایان سفر فارسی زبان و مجرب درتمامی تور های الی گشت حضور داشته و مسافران را در مواجه با هرگونه پیشآمدی راهنمایی می کنند. به علاوه مسافران گرامی می توانند در تمامی روزهای هفته و به صورت شبانه روزی از طریق تماس با شماره 0218540 از خدمات پشتیبانی بهره مند گردند.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده خود مسافر است. اقداماتی نظیر ویزا، بلیط و اقامت بر عهده آژانس مسافرتی است.
در پکیج های مسافرتی جزییاتی مانند هتل محل اقامت، ایرلاین و ساعت پرواز، مدت زمان اقامت و ... از پیش تعیین شده است و امکان تغییر آن ها توسط مسافر وجود ندراد. امام با رزرو همزمان پرواز و هتل می توانید تمامی گزینه های گفته شده را بر اساس سلیقه و زمان خودتان برنامه ریزی کنید.
تمامی تور های مسافرتی الی گشت شامل خدماتی ویژه نظیر ترانسفر بین شهری، ویزای کشور مقصد، ترانسفر فرودگاهی، گشت های شهری، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی و خدمات CIP و VIP هستند.
مسافران گرامی می توانند با ارائه مدارک سفر خود اعم از بلیط و ویزا به بانکهایی که شعبه ارزی دارند حواله‌ی ارزی دریافت نمایند.