حساب کاربری
 • Language
   • فارسی فارسی
   • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تا تاریخ
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

خرید بلیط هواپیما آنکارا

دریافت آنلاین بلیط هواپیما آنکارا

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط آنکارا

خرید بلیط هواپیما ارزان آنکارا

راهنمای خرید اینترنتی پرواز آنکارا از الی گشت

بر خلاف تصور اشتباه بیشتر مردم که استانبول را پایتخت ترکیه می دانند، این آنکارا است که چنین عنوانی دارد. آنکارا به عنوان دومین شهر بزرگ این کشور اوراسیایی در ناحیه مرکزی و به دور از سواحل ترکیه واقع شده است. گردشگران بسیاری به دنبال خرید بلیط اینترنتی هواپیما ترکیه و سفر به آنکارا هستند. شهری که می تواند مقصد اولیه شما برای سفر به دیگر شهرهای ترکیه مانند استانبول، آنتالیا و ازمیر باشد. بازدید از جاهای دیدنی آنکارا مانند موزه تمدن آناتولی، آرامگاه آتاتورک و مسجد کوجاتپه حداقل یک روز زمان می خواهد. پس از ورود به سامانه خرید بلیط هواپیما آنکارا الی گشت، مشخصات سفر خود را وارد نموده و بلیط اینترنتی آنکارا را خریداری نمایید. بهترین ایرلاین های ایرانی و ترکی برای این مقصد، پروازهای اکونومی و بیزینس را ارائه می دهند. هیچ گونه محدودیتی در خرید پرواز آنکارا از الی گشت نخواهید داشت و بهترین خدمات را دریافت خواهید نمود.

فرودگاه آنکارا

فرودگاه بین المللی آنکارا اگر چه در پایتخت ترکیه قرار گرفته اما چهارمین فرودگاه پرتردد این کشور پهناور است. این فرودگاه قطب اصلی ایرلاین های ترکیش ایر و آنادولوجت بوده و 2 ترمینال برای پروازهای داخلی و خارجی دارد. فرودگاه آنکارا در سال 2009 به خاطر محیط سبز و طبیعت دوستش، به عنوان باکیفیت ترین فرودگاه اروپا انتخاب شد. موقعیت فرودگاه در ناحیه شمال شرقی شهر آنکارا بوده و حدود 40 دقیقه زمان می برد تا این مسیر را با اتوبوس یا تاکسی طی کنید.

بهترین زمان خرید بلیط ارزان آنکارا

شهر آنکارا از سواحلی که کشور ترکیه را احاطه کرده اند فاصله داشته و در منطقه میانی و مرتفع ترکیه واقع شده است. همین موضوع آب و هوای آنکارا را هر چند متأثر از رطوبت اطراف نموده اما بیشتر منطقه ای سردسیر محسوب می شود. در نتیجه آب و هوای آنکارا، بهترین زمان خرید بلیط هواپیما آنکارا و سفر به این شهر، فصول گرم و خنک سال است. بهار آنکارا با آب و هوایی معتدل و عالی همراه است که شروع فصل شلوغی سفرهاست.
بیشتر گردشگران در این زمان از سال تا اوایل پاییز را برای سفر به آنکارا انتخاب می کنند. در نتیجه ی تعداد بالای گردشگران، قیمت بلیط هواپیما آنکارا در بیشترین مقدار خود قرار دارد. فصل تابستان بیشترین آمار سفرها به این شهر است. چرا که تعطیلات تابستانی با آب و هوای خنک در این فصل توأمان شده و تعداد گردشگران آنکارا هم، بیشتر می شود.
آن دسته از افرادی که به دنبال بلیط هواپیما ارزان آنکارا هستند، اواخر فصل زمستان یا اوایل فصل پاییز، بهترین زمان خرید است. هنوز هوا چندان سرد نیست و درختان پر از برگ های پاییزی شده اند؛ قیمت ها نیز کاهش یافته است. از هزینه های سفر به آنکارا در این زمان کاسته می شود.
فصل سرد و برفی زمستان، پر است از اطلاعیه های بلیط هواپیما لحظه آخری آنکارا که موقعیت خوبی برای سفر ارزان است. ارزانترین بلیط هواپیمای آنکارا را در این فصل خواهید یافت. بازدید از جاذبه های آنکارا و خیابان های معروف برای خرید، می توانند یک روز کامل از سفر شما را دربربگیرند. پیشنهاد می دهیم در نهایت رزرو هتل آنکارا را برای حداقل ۲ روز و از طریق سایت الی گشت انجام دهید.

بهترین جاذبه‌ های گردشگری آنکارا

 • همه جاذبه های آنکارا

 • بهترین مراکز خرید آنکارا

 • جاذبه های آنکارا

 • بهترین غذاهای ترکیه

مرکز خرید آرمادا
مرکز خرید آرمادا
آنکارا
مرکز خرید کنت پارک
مرکز خرید کنت پارک
آنکارا
مرکز خرید و تجاری کاروم
مرکز خرید و تجاری کاروم
آنکارا
آنکا مال
آنکا مال
آنکارا
مسجد حاجی بایرام
مسجد حاجی بایرام
آنکارا
برج آتاکوله
برج آتاکوله
آنکارا
قلعه آنکارا
قلعه آنکارا
دریاچه موگان
دریاچه موگان
آنکارا
ایسلاک برگر
ایسلاک برگر
استانبول
کوکورچ
کوکورچ
استانبول
ایچلی کوفته
ایچلی کوفته
استانبول
دوروم
دوروم
استانبول
کومپیر
کومپیر
استانبول
لهمجون
لهمجون
استانبول
سیمیت
سیمیت
استانبول
میدیه دولما
میدیه دولما
استانبول

سفر به آنکارا

درباره آنکارا

سوالات متداول