حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تا تاریخ
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

خرید بلیط هواپیما بندرعباس

دریافت آنلاین بلیط هواپیما بندرعباس

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط بندرعباس

راهنمای خرید بلیط هواپیما بندرعباس از الی گشت

بندرعباس، شهر گرم و دریایی جنوب ایران و استان هرمزگان است که هم مقصدی زیبا و گردشگر پسند بوده و هم از لحاظ موقعیت تجاری و اقتصادی جایگاه ویژه ای دارد.
از آن جایی که همیشه مسافران زیادی به این شهر بندری سفر می کنند، خرید بلیط هواپیما بندرعباس در بهترین ساعت های روز و با بهترین ایرلاین های داخلی از وبسایت الی گشت به سادگی برای شما امکان پذیر شده است.
برای خرید بلیط ارزان هواپیما بندرعباس کافیست که تاریخ سفر، به همراه تعداد نفرات و کلاس پروازی مورد نظرتان را مشخص کرده تا بهترین گزینه ها برای پرواز، نمایش داده شوند.
در نهایت می توانید تنها با چند کلیک و پرداخت آنلاین، بلیط هواپیما بندرعباس را دریافت نمایید.

فرودگاه بندرعباس

فرودگاه بین المللی شهدای پرواز ۶۵۵ هما را که به عنوان فرودگاه بین المللی بندرعباس هم می شناسند، یکی از مهم ترین مجتمع های پروازی کشور هم از لحاظ جابجایی مسافران است و هم از نظر موقعیت بندری و استراتژیک یکی از مهم ترین ورودی های واردات و صادرات کالا در کشور به حساب می آید و به همین خاطر، یکی از شلوغ ترین فرودگاه های کشور به حساب می آید.
فرودگاه بندرعباس دارای یک ترمینال اصلی است که برای هر دو پرواز ورودی و خروجی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله امکانات ترمینال مسافری این فرودگاه می توانیم به رستوران فرودگاه، شعب بانکی و غرفه های تجاری اشاره نماییم.

بهترین زمان خرید بلیط ارزان بندرعباس

بهترین زمان سفر به بندرعباس، 3 ماه زمستان یعنی دی، بهمن و اسفند است و در این ایام، این شهر بیشترین تعداد مسافر را به خود می بیند.
در این فصل، نه تنها هزینه اقامت در هتل و سفر به این شهر افزایش پیدا می کند، بلکه قیمت پرواز بندرعباس هم بالا می رود. در کل، فضای شهر بسیار شلوغ شده و مراکز خرید نیز، مملوء از گردشگران خواهد بود.
اگر هم دوست دارید تا در جشنواره ها و رویدادهای سنتی مثل جشنواره خرید، جشنواره خلیج فارس، مراسم سنگ زنی حضور داشته باشید، اواخر اسفند و ایام نوروز بهترین پیشنهاد برای شماست. بسیاری از دیگر آیین هایی که در بندرعباس برگزار می شوند، در طول سال باعث رونق گردشگری این شهر می شوند. در این مواقع از سال، با افزایش قیمت بلیط هواپیما بندرعباس روبرو خواهید شد. بنابراین زودتر از موعد جشنواره ها بلیط خود را خریداری نمایید تا قیمت های مناسب تری پیدا کنید.
اگر تصمیم دارید تا ارزان ترین بلیط هواپیما به مقصد بندرعباس را خریداری نمایید، پیشنهاد می کنیم که اگر با گرما میانه خوبی دارید، بین تیر و مرداد که این شهر خلوت ترین روزهای خود در سال را به خاطر گرمای به اصطلاح خرماپزانش تجربه می کند، برای سفر انتخاب نمایید.
در ضمن، شهر بندرعباس دارای هتل هایی با خدمات مختلف اقامتی است که گزینه های خوبی برای اقامت شما در این شهر محسوب می شوند. شما می توانید در کنار خرید بلیط هواپیما، برای هتل های بندرعباس از وبسایت الی گشت اقدام نمایید.

سفر به بندرعباس

درباره بندرعباس

سوالات متداول