حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تا تاریخ
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

خرید بلیط هواپیما بیرجند

دریافت آنلاین بلیط هواپیما بیرجند

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط بیرجند

راهنمای خرید بلیط هواپیما بیرجند از الی گشت

مرکز استان خراسان جنوبی، شهر بیرجند نام دارد که جاذبه های فراوانی دارد. بیرجند را با باغ های متعدد و پر از درختان کاج اش می شناسند. در این شهر، 25 باغ شناسایی شده که بیشتر آن ها در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده اند. وجود جاهای دیدنی بیرجند در میان میراث جهانی یونسکو باعث افزایش سفر گردشگران به این شهر شده است. باغ اکبریه نمونه ای بی نظیر از عمارت باغی در بیرجند است.
از اولین مقدمات سفر هم، خرید اینترنتی بلیط بیرجند و رزرو هتل در این شهر است. برای پرواز بیرجند از سایت اینترنتی خرید بلیط هواپیما الی گشت کمک بگیرید. روشی ساده، راحت و بسیار مطمئن که در مدت زمانی کوتاه، امکان خرید بلیط هواپیما به هر مقصدی را فراهم می آورد. آژانس گردشگری الی گشت به جز امکان خرید پروازهای این شهر، امکان رزرو هتل های بیرجند را در تمام طول سال فراهم نموده است.

فرودگاه بیرجند

فرودگاه بیرجند در سال 1312 در ناحیه شمالی این شهر ساخته شد و در آن زمان، سومین فرودگاه در ایران بود که به بهره برداری می رسید. پس از آن، با انجام اولین پرواز بین المللی بیرجند به مدینه در اردیبهشت سال 1387، به فرودگاهی بین المللی تبدیل گردید. بلیط هواپیما تهران بیرجند، مشهد بیرجند و یا زاهدان بیرجند را برای فرودگاه این شهر می توان تهیه نمود. تنها کافیست با شماره تلفن 0218540 تماس بگیرید یا به سایت اینترنتی الی گشت مراجعه کنید.

بهترین زمان خرید بلیط ارزان بیرجند

قیمت پرواز بیرجند همانند دیگر پروازهای داخلی در طول سال متغیر است. در بعضی از تاریخ ها، قیمت خرید بلیط هواپیما بیرجند برای سفر هوایی پایین می آید و مناسب تر می شود. هنگامی که تعداد مسافران برای خرید بلیط تهران بیرجند کم باشد، امکان خرید بلیط هواپیمای لحظه آخری وجود دارد. در مسیر هوایی تهران بیرجند شرکت های هواپیمایی مختلفی فعالیت می کنند که در سامانه رزرو بلیط هواپیما الی گشت قابل نمایش هستند.
از آنجایی که بیرجند شهری کویری در میان کوه هاست، آب و هوایی سرد و خشک دارد. به همین خاطر، بهترین زمان سفر به بیرجند و بازدید از جاذبه هایی همچون باغ های آن، بهار است. در باقی مواقع سال، اگر چه از ازدحام گردشگران کاسته شده اما آب و هوا نیز چندان مطلوب نخواهد بود.
قیمت بلیط هواپیمای لحظه آخری ارزان را در ماه های سرد سال برای مقصد بیرجند می توان یافت. فصل شلوغی پروازها در ایران از چند روز قبل از نوروز شروع شده و تا پایان تعطیلات تابستان ادامه پیدا می کند. در این روزها قیمت بلیط هواپیمای بیرجند در بیشترین مقدار خود قرار دارد. با شروع پاییز و زمستان و ورود به فصول سرد سال، فصل شلوغی سفرها تمام شده و قیمت ها کاهش می یابد.
عامل دیگری همچون روزهای تعطیل نیز، در قیمت بلیط بیرجند تاثیرگذار است. در اواسط هفته و روزهای کاری، قیمت بلیط هواپیما بیرجند کمتر از تعطیلات آخر هفته است. اگر قصد سفر به بیرجند دارید و به دنبال بلیط ارزان بیرجند می گردید، پرواز خود را به روزهای میانی هفته منتقل کنید.

سفر به بیرجند

درباره بیرجند

سوالات متداول