حساب کاربری
 • Language
   • فارسی فارسی
   • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تا تاریخ
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

خرید بلیط هواپیما دهلی

دریافت آنلاین بلیط هواپیما دهلی

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط دهلی

راهنمای خرید اینترنتی پرواز دهلی از الی گشت

پایتخت هند، شهر دهلی با مرکزیت دهلی نو است و از همین رو، بیشتر پروازهای تور هند برای این شهر برگزار می شود. در تمام طول سال و تنها با چند کلیک ساده در سایت الی گشت، بلیط هواپیما دهلی را خریداری کنید. با خرید بلیط دهلی نه تنها سفر با بهترین ایرلاین ها را تجربه خواهید نمود؛ بلکه با مقایسه پروازهای مختلف، به مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما دهلی نیز، دسترسی خواهید داشت. به جز بلیط هواپیما، امکان رزرو هتل در دهلی هم وجود دارد که باز هم سامانه اینترنتی الی گشت، دریچه ای برای شروع سفرتان خواهد شد. بهترین هتل های دهلی و امکانات گردشگری برای پذیرایی از مسافران قرار داده شده و از این نظر پایتخت هند، مقصدی مناسب برای سفر محسوب می شود.

فرودگاه های دهلی

در این شهر ۲ فرودگاه وجود دارد که یکی؛ فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی و دیگری، فرودگاه محلی صفدر جونگ است. فرودگاه مهم دهلی که آن را به نام ایندیرا گاندی می شناسند، یکی از بزرگ ترین فرودگاه های هند است که به لحاظ جابه جایی مسافران، به عنوان شلوغ ترین فرودگاه هند هم شناخته می شود. این فرودگاه در سال ۲۰۱۵، عنوان بهترین فرودگاه آسیای مرکزی را به خود اختصاص داد. این فرودگاه در کل دارای 3 ترمینال است که قرار است تا چند سال آینده ظرفیت پذیرش مسافر آن از ۱۸ میلیون نفر به ۳۰ میلیون نفر در سال افزایش پیدا کند.

بهترین زمان خرید بلیط ارزان دهلی

پایتخت زیبایی و شگفتی های کشور هند، شهر دهلی است. این شهر پر است از زیبایی هایی که چشم هر کس را به خود خیره می کند. این شهر بین المللی و زیبا، در عین شلوغی یکی از زیباترین جاهایی است که هر کسی می تواند به آن سفر کند و از آن بازدید نماید.
بهترین زمان برای خرید ارزان بلیط هواپیما دهلی، از روزهای آغازین بهار تا روزهای ابتدایی تابستان بوده که مصادف با شروع فصل موسمی در این شهر است. اگر هم فارغ از هزینه بلیط هواپیما می خواهید به این شهر سفر کنید، پیشنهاد می کنیم که در پاییز و زمستان به این شهر وارد شوید.
این یک اصل بدیهی است که هر چه به فصل سفر نزدیک تر بشویم، قیمت ها نیز افزایش پیدا می کند. به همین خاطر برای خرید بلیط ارزان هواپیما دهلی پیشنهاد می کنیم که از چند هفته قبل از سفرتان، نرخ آن را جست و جو کنید تا کم هزینه ترین بلیط ممکن را خریداری نمایید. برای این کار هم تنها کافیست که وارد وبسایت الی گشت شوید و در قسمت پرواز، شهر دهلی را جستجو کنید تا بهترین پروازها با قیمت های مختلف برای شما نمایش داده شوند.
در این جا حتی می توانید برای راحتی بیشتر، فیلترهای مختلفی را که برایتان در سایت در نظر گرفته ایم را استفاده نمایید. شما می توانید تمامی پروازها به مقصد دهلی را ببینید و انتخاب کنید که چه وقت و زمانی برای سفر شما مناسب است و در انتها خرید بلیط پروازتان را کامل نمایید. پیشنهاد می کنیم که پروازهای صبح زود به مقصد دهلی را انتخاب کنید تا از روز اول سفر خود کامل استفاده کنید.

بهترین جاذبه‌ های گردشگری دهلی

 • همه جاذبه های دهلی

 • جاذبه های دهلی

 • غذاهای دهلی

 • مراکز خرید دهلی

دروازه هند
دروازه هند
قلعه سرخ
قلعه سرخ
دهلی
مسجد جامع
مسجد جامع
دهلی
قطب منار
قطب منار
دهلی
بنای لوتوس
بنای لوتوس
دهلی
مسجد جمالی کمالی
مسجد جمالی کمالی
دهلی
باغ لودهی
باغ لودهی
دهلی
آرامگاه همایون
آرامگاه همایون
دهلی
نیهاری
نیهاری
دهلی
بریانی
بریانی
دهلی
کاکوری کباب
کاکوری کباب
دهلی
مرغ کاری
مرغ کاری
دهلی
بازار فضای باز دیلی هات
بازار فضای باز دیلی هات
دهلی
بازار جانپات
بازار جانپات
دهلی
بازار ساوث اکستنشن
بازار ساوث اکستنشن
دهلی
بازار خان
بازار خان
دهلی

سفر به دهلی

درباره دهلی

سوالات متداول