حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تا تاریخ
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

خرید بلیط هواپیما زاهدان

دریافت آنلاین بلیط هواپیما زاهدان

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط زاهدان

راهنمای خرید اینترنتی پرواز زاهدان از الی گشت

زاهدان مرکز بزرگترین استان در بخش جنوب شرقی ایران است. استانی که به خاطر جاذبه های منحصر به فرد و کمتر شناخته شده اش، با رشد گردشگری مواجه شده است. ارزان ترین بلیط تهران به زاهدان و تمام کلاس های پروازی را در سایت الی گشت خواهید یافت. از سامانه الی گشت، با توجه به قیمت و ساعات پروازی مد نظرتان، اقدام به خرید اینترنتی بلیط هواپیما زاهدان نمایید.
در سایت الی گشت همزمان با خرید پرواز زاهدان تهران امکان رزرو هتل نیز خواهید داشت. با اینکه تعداد هتل های زاهدان انگشت شمار هستند اما جزو بهترین هتل ها محسوب می شوند. برای جستجوی بلیط زاهدان تنها کافیست که نام شهر مورد نظر را در سامانه خرید بلیط هواپیما جستجو کنید. سپس با توجه به قیمت های ارائه شده از نزولی به صعودی، بلیط خود را خریداری نمایید.

فرودگاه زاهدان

هر چند که ایده ساخت فرودگاه بین المللی زاهدان در سال 1332 شکل گرفت اما این فرودگاه، در سال 1335 فعالیت خود را آغاز نمود. این فرودگاه در جنوب شرقی زاهدان و به عنوان هشتمین فرودگاه بین المللی در ایران فعالیت می کند. این فرودگاه به دلیل قرارگیری در منطقه شرق ایران و اهمیت در توسعه حمل و نقل،بسیار رونق گرفت و پروازهایی به شهرهای تهران، یزد، کراچی و بمبئی داشت. بهترین ایرلاین های ایرانی مانند ایران ایرتور، ماهان، قشم و آسمان به فرودگاه زاهدان پرواز دارند.

بهترین زمان خرید بلیط ارزان زاهدان

شهر زاهدان در ناحیه شمالی استان سیستان و بلوچستان واقع شده و دسترسی به شهرهای همسایه مانند بیرجند، کرمان و کشور پاکستان را امکانپذیر می کند. از طرفی دسترسی استان سیستان و بلوچستان به دریای عمان و آب های آزاد، موقعیت استراتژیکی را برای زاهدان، فراهم نموده است. از آن جهت که هزینه های سفر به زاهدان ارزان قیمت هستند، قیمت بلیط هواپیما تهران زاهدان مناسب همه افراد خواهد بود.
زاهدان در منطقه کویری ایران و با آب و هوایی گرم و خشک است. با این تفاوت که اطرافش را کوه ها دربرگرفته اند. وجود ارتفاعات در اطراف شهر زاهدان، از گرمای شهر در بیشتر روزهای سال کاسته است. در نتیجه بهترین زمان سفر به زاهدان فصل های پاییز و بهار است. روزهای طولانی زاهدان، همچنان گرمای طاقت فرسا و روزهای کوتاه زمستان، سرمایی خشک دارند.
قیمت بلیط هواپیما زاهدان بسته به نوع آب و هوا و فصل شلوغی سفرها متغیر خواهد بود. با شروع فصل سفر در ایران که مصادف با تعطیلات نوروزی یا تابستانه است، قیمت بلیط زاهدان افزایش پیدا می کند. در این مواقع از سال، برای برنامه ریزی سفر، حداقل از چند هفته قبل، بلیط خود را خریداری نمایید. قیمت بلیط هواپیما زاهدان در نیمه دوم سال، کاهش می یابد. حتی بلیط چارتر هواپیما زاهدان به راحتی یافت می شود.
اواخر شهریور و با شروع فصل تحصیلی و میانه بهمن ماه که همزمان با ترم بهمن دانشگاه است، بلیط زاهدان به سختی پیدا می شود. اگر در این زمان ها قصد سفر به زاهدان را دارید، زودتر از زمان سفر، بلیط هواپیما خود را تهیه کنید.

سفر به زاهدان

درباره زاهدان

سوالات متداول