حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تا تاریخ
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

خرید بلیط هواپیما کرمانشاه

دریافت آنلاین بلیط هواپیما کرمانشاه

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط کرمانشاه

راهنمای خرید اینترنتی پرواز کرمانشاه از الی گشت

کرمانشاه که به شهر شیرین و فرهاد هم معروف است، از پر طرفدارترین مسیرهای پروازهای داخلی ایران است. از این رو امکان خرید بلیط هواپیما کرمانشاه در بهترین پروازهای ایرلاین های داخلی از وبسایت الی گشت به صورت آنلاین برای کسانی که قصد سفر به این شهر را دارند، فراهم شده است.
شما در صفحه پرواز کرمانشاه الی گشت می توانید در تاریخ مورد نظرتان، کلیه پروازهای هواپیمایی های داخلی مختلف را به همراه اطلاعات جانبی و مهمی همچون قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه را مشاهده نمایید و در صورت تمایل خرید آنلاین بلیط ارزان هواپیما کرمانشاه را انجام دهید.

فرودگاه کرمانشاه

فرودگاه بین المللی کرمانشاه که آن را به عنوان فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی نیز می شناسند، مجتمع پروازی است که کلیه پروازهای ورودی و خروجی این شهر را پذیرا است. این فرودگاه دارای 2 ترمینال برای پروازهای ورودی و خروجی است و به عنوان یکی از پر رفت و آمدترین فرودگاه های کشور نیز شناخته می شود. در حال حاضر این فرودگاه در هفته، 140 پرواز مختلف خارجی و داخلی را میزبانی می کند. این فرودگاه یکی از 10 فرودگاه برتر ایران است.

بهترین زمان خرید بلیط ارزان کرمانشاه

یکی از خوش آب و هواترین شهرهای ایران در غرب کشور، شهر کرمانشاه است و معمولا از آن به عنوان نگین گردشگری ایران و همچنین مرکز تمدن ایران یاد می شود.
از آنجایی که هر کسی حداقل برای یک بار هم که شده باید از کرمانشاه و دیدنی های تاریخی و اصیلش بازدید کند، این شهر یکی از پر سفرترین مقاصد داخلی در ایران است.
اگر می خواهید تا بهترین زمان خرید بلیط ارزان قیمت کرمانشاه را بدانید و برنامه ریزی سفرتان را بر اساس این زمان انجام دهید، اواخر پاییز و فصل زمستان است.
در این فصل، سردی هوا باعث می شود تا هزینه خرید بلیط هواپیما کرمانشاه کاهش یابد.
اما به هر حال، بهترین زمان سفر به کرمانشاه بر اساس آب و هوا و با صرف نظر از هزینه بلیط هواپیما آن؛ از روزهای آغازین خرداد تا اوایل شهریور است.
بدیهی است که رویدادهای سنتی و جشنواره های مختلف این شهر، مثل صدای پای بهار نیز در این روزها برگزار می شود. در ایام نوروز، بلیط هواپیما کرمانشاه به دلیل افزایش مسافران به ندرت پیدا می شود. بنابراین اگر قصد سفر به این شهر توریستی را دارید، حتما یک ماه قبل از عید نوروز پرواز کرمانشاه را خریداری نمایید.
شما می توانید از طریق وبسایت الی گشت و از بین هتل ها و اقامتگاه های مختلف این شهر، رزرو هتل های کرمانشاه را انجام دهید.

سفر به کرمانشاه

درباره کرمانشاه

سوالات متداول