حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تا تاریخ
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

خرید بلیط هواپیما کرمان

دریافت آنلاین بلیط هواپیما کرمان

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط کرمان

راهنمای خرید اینترنتی پرواز کرمان از الی گشت

کرمان بزرگترین استان در بخش جنوب شرقی ایران بوده که با جاذبه هایی همچون بازار گنجعلیخان شناخته می شود. دیار کریمان که از دیرباز تاکنون مردمی بسیار صبور و حکیم داشته است. اگر شما هم مسافر این شهر خونگرم هستید، برای خرید بلیط هواپیما کرمان از سایت های اینترنتی استفاده کنید. روشی ساده، راحت و بسیار مطمئن که امکان خرید بلیط هواپیما به مقصد کرمان را فراهم می کند.
آژانس گردشگری الی گشت به جز امکان رزرو هتل کرمان، پروازهای کرمان را به صورت شبانه روزی در سایت فراهم نموده است. هر مسافری با توجه به قیمت و ساعات پروازی مد نظر، اقدام به خرید آنلاین و ریالی بلیط هواپیما کرمان می نماید. امکاناتی مانند تخفیف در پرواز مستقیم تهران کرمان و رزرو هتل را، با خرید از الی گشت تجربه کنید. تورهای ترکیبی الی گشت روند خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل را در یک فرایند خرید برایتان امکانپذیر می کند.

فرودگاه کرمان

استان کرمان چندین فرودگاه دارد که بزرگترین آن ها در شهر کرمان قرار داشته و با نام فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی نیز شناخته می شود. فرودگاهی با دو باند داخلی و خارجی که از سال 1349 اولین مسافرانش را با پرواز تهران کرمان جابه جا نمود. دسترسی به این فرودگاه در شهر کرمان بسیار آسان است و حتی با تاکسی های درون شهری می توانید خود را به آن برسانید. قرارگیری فرودگاه کرمان در انتهای بلوار جمهوری دسترسی را به میدان آزادی کرمان با وسایل نقلیه عمومی امکانپذیر نموده است. این فرودگاه 2 ترمینال برای پروازهای داخلی و خارجی و یک ترمینال برای حجاج دارد. به طور قطع پس از رزرو بلیط هواپیما کرمان و فرود در این فرودگاه، به راحتی می توانید خود را به هر نقطه از شهر برسانید.

بهترین زمان خرید بلیط ارزان کرمان

قیمت پرواز کرمان در روزهای مختلف سال یکسان نبوده و نمی توان برای آن مبلغی مشخص بیان نمود. با این وجود، در بعضی از زمان ها قیمت خرید بلیط هواپیما پایین می آید و مناسبتر می شود. هنگامی که تعداد مسافران برای مقصد تهران کرمان یا برعکس کم باشد، امکان خرید بلیط هواپیما لحظه آخری هست. نرخ بلیط هواپیما، بسته به اینکه بلیط هواپیمای چارتری کرمان باشد یا بلیط سیستمی، متفاوت است. فصل پاییز و زمستان بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان قیمت کرمان است. در فصول گرم سال با اینکه هوا گرمتر می شود اما قیمت بلیط کرمان به دلیل تعطیلات تابستانه افزایش می یابد. پیشنهاد می دهیم سفر به کرمان را در نیمه دوم سال برنامه ریزی نمایید. نه تنها از گرما و ازدحام گردشگران در تابستان دور می شوید؛ بلکه تماشای جاذبه های کرمان مانند باغ شازده در رنگ های پاییزی، جذابتر خواهد بود.
قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری ارزان تر از بلیط هواپیما در باقی مواقع است. در مسیر تهران کرمان شرکت های هواپیمایی مختلفی مانند ماهان ایر و زاگرس فعالیت می کنند که نامشان را در سامانه رزرو بلیط هواپیما الی گشت می یابید. معمولا در اواسط هفته و روزهای کاری که تعداد مسافران کاهش می یابد، قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری کرمان هم، پایین تر می آید.
با مراجعه به سایت الی گشت و جستجوی فرودگاه های مبدا و مقصد مانند بلیط هواپیما تهران به کرمان، تمامی ایرلاین های این مسیر مشاهده می شود. تمام این خدمات و مزایا، مقدمات سفر به استان کرمان را برایتان آسان تر خواهد نمود. تنها با چند کلیک ساده می توانید اقدام به خرید بلیط هواپیمای کرمان نموده و بی معطلی راهی دیار کریمان شوید. مجموعه ی گردشگری الی گشت به دنبال رضایت کامل مسافران، تمام تلاش خود را به کار بسته تا سفری راحت و بدون دغدغه راه داشته باشید. به همین خاطر پشتیبانی شبانه روزی این شرکت پاسخگوی تمام سوالات شما خواهد بود.

سفر به کرمان

درباره کرمان

سوالات متداول