حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 1 بزرگسال , اکونومی
تا تاریخ
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

تور دهلی آگرا جیپور

دریافت آنلاین مدارک تور دهلی آگرا جیپور

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

رزرو اینترنتی تور های دهلی آگرا جیپور

جستجو و مقایسه تور دهلی آگرا جیپور

تور لحظه آخری دهلی الی گشت

بهترین قیمت تور های دهلی الی گشت

راهنمای رزرو تور هند در الی گشت

بلیط هواپیما به همراه رزرو هتل در دهلی

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که سفرهای انفرادی را ترجیح می دهند، به جای تور هند به سراغ «تور ترکیبی دهلی» بروید. در «تور ترکیبی» بسته به تاریخ سفر، بلیط هواپیما دهلی با ایرلاین مورد نظرتان را خریداری کنید. تمام پروازهای دهلی به شما نشان داده می شود. هتل را از میان ارزان ترین هتل های دهلی گرفته تا هتل های لوکس دهلی انتخاب کنید. به جز رزرو هتل در دهلی و خرید پرواز هند، خدمات مسافرتی الی گشت برای راحتی بیشتر در سفر فراهم شده اند. خدماتی مانند دریافت ویزای گروهی یا انفرادی هند، ترانسفر فرودگاهی، پرواز رفت و برگشت به دهلی و گشت های شهری برایتان فراهم است.

رزرو تور دهلی آگرا جیپور

بهترین کیفیت را در تورهای الی گشت با مناسبترین قیمت ها خواهید یافت. چه در تور مثلث طلایی هند شرکت کرده باشید یا تنها تور گوا را خریداری نموده اید، مطمئن باشید که بهترین خدمات مسافرتی انتظارتان را می کشد. پرواز دهلی با بهترین ایرلاین و ترانسفر فرودگاهی در تور دهلی ارائه می شود. گاهی برای سفرهای گروهی در تورها، قیمت بلیط هواپیما هند چارتری محاسبه می شود که به نفع مسافر است. لیست بهترین هتل های هند را در تور دهلی الی گشت مشاهده می کنید و قیمت ها از نزولی به صعودی نشان داده می شوند. تور دهلی آگرا جیپور الی گشت از دیگر تورهایی است که هر ساله برگزار شده و بهترین خدمات مسافرتی را برای مسافران هند فراهم می نماید.
مجموعه ی گردشگری الی گشت دو روش برای مسافران این شهر، در نظر گرفته است که در بالا معرفی گردید.

آنچه باید درباره تور هند بدانید

کشور هند از کشورهای عجیب دنیاست که هر مسافر و گردشگری را شگفت زده می کند. کشور هفتاد و دو ملتی که زبان رسمی در کشورشان ندارند اما به راحتی با یکدیگر سخن می گویند. هند را با جاهای دیدنی معروف دهلی، آگرا و جیپور می شناسند و تور مثلث طلایی هند همیشه از تورهای پر و پا قرص بوده است. شاید تصاویر بسیاری از ظاهر عجیبب مردم آن دیده باشید که از جاذبه های فرهنگی هند است. تمام این موضوعات به کنار، سینمای بالیوود توانسته علاقه و توجه مردم جهان را به این کشور جلب کند.
در نهایت تور هند طرفداران بیشماری میان توریست ها و حتی مردم ایران دارد. تمام این مسائل دلایلی هستند که مجموعه ی گردشگری الی گشت را به سمت برگزاری تور دهلی و دیگر شهرهای هند سوق می دهد. سفرهایی که به شما گردشگران اجازه می دهد با اطمینان و امنیت خاطر چمدان ها را ببندید.
شهر دهلی از جمله شهرهای پرجمعیت جهان است و بیشتر پروازهای هند به فرودگاه دهلی انجام می شود. شهری با جاذبه های فراوان در کنار رود یامونا که لحظه به لحظه سفر شما را شگفت زده می کند. پایتخت هند، شهر دهلی نو درون شهر دهلی واقع شده و به همراه منطقه دهلی قدیم، از گردشگران فراوانی پذیرایی می کند. برای کاهش هزینه های سفر به دهلی، توجه به زمان سفر و ستاره هتل ها در رزرو اتاق در اولویت است.

تور ارزان دهلی آگرا جیپور

بهترین زمان سفر به دهلی همزمان با فصل شلوغی تورها و سفر است که به نسبت باعث افزایش قیمت ها می شود. آب و هوای دهلی به همراه برگزاری جشنواره های هندی از مهم ترین دلایل برای انتخاب زمان سفر به هند است. بهترین زمان سفر به دهلی، ماه های اول پاییز و نیمه زمستان تا اوایل بهار است. گرانترین تور دهلی هم در این زمان ها برگزار می شوند. کسانی که به دنبال تور ارزان دهلی هستند، فصل تابستان یا زمستان را برای سفر به هند انتخاب کنند.

سفر به دهلی آگرا جیپور

درباره دهلی آگرا جیپور

سوالات متداول