بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
آمستردام, همه فرودگاه ها
...
...
تور آمستردام

تور آمستردام

سوالات متداول

اصل پاسپورت معتبر، اصل دعوت نامه، فرم پرشده درخواست ویزا، 2 قطعه عکس، مدارک اشتغال رسمی مسافر، ارائه گواهی رسمی بانک برای در آمد ماهانه و موجودی حساب مسافر را ترجمه شده را می بایست تحویل سفارت دهید.
کانال بلت، موزه اشتدلیک آمستردام، وندلاپارک، سیناگوگ پرتغالی، میدان سد، ریکسمیوزیم و موزه ون گوگ مشهورترین جاذبه های گردشگری آمستردام هستند.
بهتر است حداقل ۱ ماه قبل از سفر، تور آمستردام را خریداری کنید. هرچه زودتر اقدام به خرید نمایید، هزینه سفرتان کم تر خواهد شد.
با خرید تور آمستردام الی گشت می توانید از خدمات و امکاناتی از جمله ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمه مسافرتی و خدمات CIP بهره مند شوید. پرداخت ریالی و انتخاب هتل دلخواه از دیگر مزایای تور آمستردام الی گشت هستند.
فصل زمستان بهترین زمان برای سفر ارزان به آمستردام است. با توجه به وضعیت آب و هوا از ابتدای دی ماه تا آخر اسفند ماه (به جز تعطیلات سال نو میلادی) قیمت ها ارزان تر است.
بهترین زمان سفر به آمستردام در طول ماه های ژوئیه تا آگوست و سپتامبر، اکتبر و نوامبر (اواسط تیر تا اواسط شهریور و اواسط مهر تا اواسط آذر) است.
در آمستردام مراکز و خیابان های خرید هیجان انگیز بسیاری وجود دارد که از بهترین هایشان باید به خیابان های کالور استرات، لیدس استرات، پی سی هوف استرات و مراکز خرید وی اند دی، بیجنکورف و مگنا پلازا اشاره کرد.