بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
...
...

سوالات متداول

برای خرید تور آنتالیا داشتن مدارک شناسایی معتبر و پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار الزامی است.
بهتر است برای خرید تور آنتالیا از حداقل ۱ ماه زودتر اقدام نمایید، اما تا لحظه آخر امکان خرید بسیاری از تور های آنتالیا برای شما وجود دارد.
می توانید صفر تا صد تور آنتالیا را خودتان برنامه ریزی کنید و از خدماتی چون، بلیط رفت و برگشت با بهترین ایرلاین ها، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان، سیم کارت و گشت شهری بهره مند شوید.
فصل پاییز و زمستان زمان مناسبی برای خرید تور ارزان آنتالیا است؛ اما اگر به دنبال سفر ارزان و در عین حال استفاده از تمام امکانات شهر هستید، پیشنهاد می کنیم ماه خرداد یا شهریور را برای سفر به آنتالیا انتخاب نمایید.
فصل تابستان ایده آل ترین زمان برای سفر به کشور ترکیه و شهر ساحلی آنتالیا است. آفتاب گرم، سواحل درخشان و تفریحات آبی شهر آنتالیا در فصل تابستان، برای گردشگران جذابیت ویژه ای دارد.
شعبه های مختلف فروشگاه میگروس و مراکز خرید اوزدیلک پارک، اوت لت دیپو، تراسیتی، مال آنتالیا، مارک آنتالیا و اراستا، بهترین مراکز خرید آنتالیا هستند.
تفریحات آبی و دریایی، موزه باستان شناسی آنتالیا، آسپندوس، دروازه هادریان، آبشارهای دودن، شهر باستانی ترمسوس، تور های کروز، حمام رومی ها و مسجد مراد پاشا مشهورترین جاذبه های گردشگری و تاریخی آنتالیا هستند.
خیر، تا 90 روز اقامت در ترکیه بدون ویزا امکان پذیر است.
بله، با توجه به سیاست گذاری های کشوری مسافران برای خروج از کشور موظف به پرداخت عوارض خروج از کشور هستند.
بله، شمامی توانید با رجوع به صرافی های ایرانی ریال را به لیر و بالعکس تبدیل کنید. ولی قبل از سفر بهتر است ارز کشور مقصد را تهیه کنند.اما بهتر است ارز مناسب کشور مورد نظر را پیش از سفر خریداری کنید.