بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
شهر یا فرودگاه مقصد
...
...
تور آرژانتین

تور آرژانتین

سوالات شما

پکیج تور آرژانتین الی گشت شامل چه خدماتی است؟

پکیج تور آرژانتین الی گشت شامل خدمات و امکانات متنوعی است تا مشتریان این آژانس سفر راحتی به را به این کشور داشته باشند. تور آرژانتین الی گشت به صورت یک تور ترکیبی 12 شب و 13 روزه با تور برزیل برگزار می‌شود و مسافران این تور سه روز فرصت دارند تا از شهر بوینس آیرس پایتخت کشور آرژانتین بازدید کنند. این پکیج شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما با پرواز قطر ایرویز، هتل محل اقامت، گشت شهری، تور لیدر، وعده غذایی ناهار و ترانسفر فرودگاهی است.

برای خرید تور آرژانتین و دریافت ویزا چه زمانی باید اقدام کنیم؟

با توجه به اینکه برای سفر به آرژانتین نیاز به ویزا دارید، بهترین زمان خرید تور آرژانتین حداقل دو ماه زودتر از تاریخ سفر است.

آیا برای سفر به آرژانتین باید ویزا بگیریم؟

بله، برای ورود به کشور آرژانتین با هر هدفی، یک شهروند خارجی باید پاسپورت معتبر که ویزای کشور آرژانتین در آن درج شده است را همراه خود داشته باشید تا اجازه ورود به این کشور برای وی صادر شود. دریافت ویزا در بدو ورود و در فرودگاه‌های این کشور امکان پذیر نیست و مسافران باید از قبل برای ویزای خود اقدام کنند.

برای دریافت ویزا آرژانتین به چه مدارکی نیاز داریم؟

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا شامل اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ سفر، چهار قطعه عکس رنگی با زمینه سفید، دو نسخه معرفی نامه شغلی مسافر در سربرگ محل کار شرکت به صورت انگلیسی یا ترجمه شده، دو نسخه گواهی حساب بانکی به صورت انگلیسی از امور بین الملل بانکی که مسافر در آن حساب دارد که نشان دهنده تاریخ و رقم افتتاح حساب، تعداد گردش و رقم باقی مانده است، گواهی تمکن مالی، یک سری کپی ویزاهای قبلی مسافرین و یک نسخه ترجمه شده از شناسنامه است.

معروف ترین جاذبه‌های گردشگری آرژانتین کدام است؟

آبشار لیتورال، پاپوس، کویو، پاتاگونیا و موارد دیگر جز مشهورترین جاذبه‌های گردشگری کشور آرژانتین است.

چرا از الی گشت تور آرژانتین تهیه کنیم؟

آژانس مسافرتی الی گشت سابقه طولانی در زمینه برگزاری تورهای ترکیبی به مقصد کشورهای برزیل و آرژانتین دارد و همواره مسافران تورهای خارجی الی گشت از کیفیت خدمات این آژانس در مدت سفر رضایت بالایی دارند. یکی از بخش‌های کاربردی و مهم سایت الی گشت هم مربوط به فروش تورهای مسافرتی است که مشتریان این سایت‌ می‌توانند با کلیک بر روی این قسمت مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را مشخص کرده و براساس نتایج جستجو تور مورد نظر خود را برای سفر به کشور آرژانتین تهیه کنند.