بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
پکن, همه فرودگاه ها
...
...
تور پکن شانگهای

تور پکن شانگهای

سوالات متداول

برای سفر با تور پکن، می توانید ویزای گروهی بگیرید. برای دریافت ویزای گروهی پکن، باید نامه تمکن مالی لاتین از بانک و اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار را، در اختیار داشته باشید. همچنین دو قطعه عکس 6*4، کپی از صفحات شناسنامه به همراه آدرس محل کار و سکونت مورد نیاز است.
برای خرید تور پکن بهتر است که یک ماه زودتر از شروع سفر اقدام نمایید. پس از خرید بلیط هواپیما پکن و رزرو هتل در این شهر، می توانید برای ویزای چین درخواست داده و در نهایت، با تور پکن همراه شوید.
افرادی که تور پکن الی گشت را خریداری می کنند، از مزایای بسیاری بهره مند می شوند. مسافران در تور پکن از امکاناتی مانند بلیط رفت و برگشت، اقامت در هتل های متنوع، ترانسفر فرودگاهی، ویزای گروهی، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان و گشت های شهری بهره مند خواهند شد.
زمان هایی که از تعداد گردشگران در این شهر کاسته می شود، بهترین زمان برای خرید تور ارزان پکن هستند. به طور مثال دو فصل تابستان و زمستان برای رزرو تور پکن ارزان مناسب هستند.
فصل های بهار و پاییز بر تعداد فستیوال ها و جشنواره های شهر پکن افزوده می شود و همچنین شرایط آب و هوایی بسیار معتدل است؛ از همین رو بهترین زمان سفر به پکن را همین دو فصل می توان در نظر گرفت.
در شهر پکن بیش از ده ها مرکز خرید وجود دارد، از همین رو افرادی که قصد خرید در پکن را دارند، می توانند به مراکز خریدی همچون پلازای شرقی، شین کنگ، اینتای، سولانا و زیدان جوی بروند.
پس از خرید تور پکن و ورود به این شهر، بازدید از میدان تیان آنمن در مرکز شهر، شهر ممنوعه، کاخ تابستانی، دیوار بزرگ چین و استادیوم لانه پرنده را در اولویت قرار دهید.
هنگام رزرو تور پکن، برای اقامت گزینه های متعددی وجود دارد که هتل مارکو پولو پارک ساید و کراون پلازا پکن از بهترین های آن هستند.