بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
استانبول, همه فرودگاه ها

تور استانبول

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

دریافت آنلاین مدارک تور استانبول

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

رزرو اینترنتی تور های استانبول

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

جستجو و مقایسه تور استانبول

سوالات متداول
برای خرید تور استانبول داشتن اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار لازم است.
برای خرید ارزان تور استانبول بهتر است حداقل 1 تا 3 ماه زودتر اقدام نمایید، اما تا لحظه آخر امکان خرید تور استانبول برای شما وجود دارد.
با خرید تور استانبول الی گشت می توانید ضمن این که برنامه سفرتان را خودتان مشخص می کنید، از خدماتی چون، بلیط رفت و برگشت با بهترین ایرلاین ها، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان، سیم کارت و گشت شهری بهره مند شوید.
فصل زمستان بهترین زمان برای سفر ارزان به استانبول است. با توجه به وضعیت آب و هوا، از دی ماه تا اسفند ماه قیمت ها ارزانتر است.
بهترین زمان سفر به استانبول، دو فصل بهار و پاییز است. اکثر فستیوال ها و رویدادهای مهم و تفریحی گردشگری استانبول در ماه های این دو فصل اتفاق می افتند.
در استانبول مراکز و خیابان های خرید هیجان انگیز بسیاری وجود دارد که از بهترین هایشان باید به بازار کاپالی چارشی و مراکز خرید استانبول مال، ایستینیه پارک، زورلو، کانیون استانبول، پالادیوم، آکمرکز، فوروم استانبول، جواهیر استانبول و ساپ پیره اشاره کرد.
ایا صوفیه، مسجد سلطان احمد یا مسجد آبی، کاخ توپکاپی، بازار بزرگ استانبول، آب انبار باسیلیکا سیسترن، مسجد سلیمانیه، کاخ دلمه باغچه، برج گالاتا، میدان هیپودروم و تنگه بسفر مشهورترین جاذبه های گردشگری استانبول هستند.