بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
میلان, همه فرودگاه ها
...
...

تور میلان

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

دریافت آنلاین مدارک تور میلان

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

رزرو اینترنتی تور های میلان

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

جستجو و مقایسه تور میلان

سوالات متداول

داشتن اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار، ویزای شینگن و ۲ قطعه عکس ۳*۴ برای سفر با تور میلان ضروری است.
برای خرید تور میلان بهتر است از حداقل ۱ ماه زودتر اقدام نمایید. در صورتی که از قبل ویزای توریستی را دریافت کرده اید تور لحظه آخری میلان هم انتخاب خوبی خواهد بود.
می توانید صفر تا صد تور میلان را خودتان برنامه ریزی کنید و از خدماتی چون، بلیط رفت و برگشت با بهترین ایرلاین ها، ترانسفر فرودگاهی و بیمه مسافرتی بهره مند شوید.
زمان خلوت تر و ارزان تر سفر به میلان بین ماه آورل تا مه (اواسط فروردین تا اواسط خرداد) و سپتامبر تا اکتبر (اواخر شهریور تا اواسط آبان) می باشد، در این مدت هوا هنوز سرد نشده است.
فصل بهار و تابستان، بین ماه های ژوئن تا آگوست (اواسط خرداد تا اواسط شهریور) بهترین زمان سفر به میلان از نظر آب و هوا است.
بهترین مکان های برای خرید در میلان، مراکز خرید گالری ویتوریو امانوئل، برایان اند بری، اورینت مال و پیازا پورتلو و خیابان های کُوادریلادرو د اورُ، برِرا، نِویگلی، کُرسو بوینِس آیریس و ویا مونته ناپِلئونه هستند.
کلیسای جامع، گالری ویتوریو ایمانوئل دوم، تئاتر آلا اسکالا، قلعه اسفورزا، کلیسای آمبروز مقدس پیاتزا دی مرکانتی، موزه باگاتی والسچی، موزه باگاتی والسچی و گالری هنر مدرن مشهورترین جاذبه های گردشگری و تاریخی میلان هستند.