بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
رم, همه فرودگاه ها
...
...
تور رم

تور رم

سوالات شما

برای سفر به رم، به چه مدارکی نیاز داریم؟

برای سفر به رم نیاز اخذ ویزای شنگن است. برای اخذ ویزای شنگن مدارکی همچون اصل پاسپورت معتبر، فرم پرشده درخواست ویزا، 2 قطعه عکس، گواهی اشتغال رسمی مسافر، گواهی رسمی بانک برای در آمد ماهانه و موجودی حساب مسافر مورد نیاز است.

برای خرید تور رم حداقل از چند ماه قبل باید اقدام کنیم؟

برای خرید ارزان تور رم بهتر است حداقل 1 الی 3 ماه زودتر اقدام نمایید. هر چه زودتر اقدام به رزرو تور رم نمایید، هزینه سفرتان کم تر خواهد شد.

مزیت های خرید تور رم از الی گشت چیست؟

با خرید تور رم الی گشت می توانید از خدمات و امکاناتی از جمله ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمه مسافرتی، پشتیبانی 24 ساعته و خدمات CIP بهره مند شوید. پرداخت ریالی و انتخاب هتل دلخواه از دیگر مزایای تور رم الی گشت هستند.

زمان مناسب برای خرید ارزان تور رم چه موقعی از سال است؟

از اواسط آذر تا اواسط اسفند بهترین زمان ها برای سفر ارزان به رم هستند. از اواسط اواسط آذر تا اواسط اسفند به خاطر سردی هوا و بارش باران و برف، قیمت ها ارزانتر است.

بهترین زمان برای سفر به رم چه موقعی از سال است؟

فصل بهار و تابستان، بهترین زمان سفر به رم است. در این دو فصل، آب و هوای این شهر مطبوع می شود و گردشگران زیادی به آن سفر می کنند.

بهترین مراکز خرید رم کدامند؟

در رم مراکز و خیابان های خرید هیجان انگیز بسیاری وجود دارد که از بهترین هایشان باید به مراکز خرید لاریناسنته، گالریا پارتا دی رما، ایتالی، کوین، پاپیروس و مرکز خرید بورسالینو اشاره کرد.

برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی رم کدام ها هستند؟

تماشاخانه ی کولوسِئوم، میدان سِنت پیتِر، کلیسای سِنت پیتِر، معبد پانتِئون، آب نمای ترِوی و پله های اسپانیایی مشهورترین جاذبه های گردشگری رم هستند.