بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
رم, همه فرودگاه ها
...
...

تور رم

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

دریافت آنلاین مدارک تور رم

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

رزرو اینترنتی تور های رم

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

جستجو و مقایسه تور رم

سوالات متداول

برای سفر به رم نیاز اخذ ویزای شنگن است. برای اخذ ویزای شنگن مدارکی همچون اصل پاسپورت معتبر، فرم پرشده درخواست ویزا، 2 قطعه عکس، گواهی اشتغال رسمی مسافر، گواهی رسمی بانک برای در آمد ماهانه و موجودی حساب مسافر مورد نیاز است.
برای خرید ارزان تور رم بهتر است حداقل 1 الی 3 ماه زودتر اقدام نمایید. هر چه زودتر اقدام به رزرو تور رم نمایید، هزینه سفرتان کم تر خواهد شد.
با خرید تور رم الی گشت می توانید از خدمات و امکاناتی از جمله ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمه مسافرتی، پشتیبانی 24 ساعته و خدمات CIP بهره مند شوید. پرداخت ریالی و انتخاب هتل دلخواه از دیگر مزایای تور رم الی گشت هستند.
از اواسط آذر تا اواسط اسفند بهترین زمان ها برای سفر ارزان به رم هستند. از اواسط اواسط آذر تا اواسط اسفند به خاطر سردی هوا و بارش باران و برف، قیمت ها ارزانتر است.
فصل بهار و تابستان، بهترین زمان سفر به رم است. در این دو فصل، آب و هوای این شهر مطبوع می شود و گردشگران زیادی به آن سفر می کنند.
در رم مراکز و خیابان های خرید هیجان انگیز بسیاری وجود دارد که از بهترین هایشان باید به مراکز خرید لاریناسنته، گالریا پارتا دی رما، ایتالی، کوین، پاپیروس و مرکز خرید بورسالینو اشاره کرد.
تماشاخانه ی کولوسِئوم، میدان سِنت پیتِر، کلیسای سِنت پیتِر، معبد پانتِئون، آب نمای ترِوی و پله های اسپانیایی مشهورترین جاذبه های گردشگری رم هستند.