بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
تفلیس, همه فرودگاه ها
...
...

تور تفلیس

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

دریافت آنلاین مدارک تور تفلیس

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

رزرو اینترنتی تور های تفلیس

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

جستجو و مقایسه تور تفلیس

سوالات متداول
داشتن اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار و ۲ قطعه عکس ۳*۴ برای سفر با تور تفلیس ضروری است.
برای خرید ارزان تور تفلیس بهتر است از حداقل ۱ ماه زودتر اقدام نمایید، اما تا لحظه آخر امکان خرید بسیاری از تور های تفلیس برای شما وجود دارد.
می توانید صفر تا صد تور تفلیس را خودتان برنامه ریزی کنید و از خدماتی چون، بلیط رفت و برگشت با بهترین ایرلاین ها، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان، سیم کارت و گشت شهری بهره مند شوید.
فصل های بهار و پاییز(به جز رویدادهای خاص و عید نوروز) زمان مناسب برای خرید تور ارزان تفلیس هستند. در این فصل ها آب و هوا نیز مناسب است و می توانید خاطراتی فراموش نشدنی را در تفلیس ثبت کنید.
ماه های مه، ژوئن و سپتامبر (اواسط اردیبهشت تا اواسط تیر و اواسط شهریور تا اواسط مهر) بهترین زمان برای سفر به شهر تفلیس هستند و هوا در معتدل ترین و مطبوع ترین حالت ممکن قرار می گیرد.
تفلیس مال، ایست پوینت، درای بریج مارکت، خیابان پکینی، مرانی، تفلیس سنترال، کارواسلا، لیلو و سیتی مال گلدانی بهترین مراکز خرید تفلیس هستند.
خیابان روستاولی، قلعه ناریکالا، مادر کارتلی یا کارتلیس دِدا، کلیسای متخی، منطقه مسکونی قدیمی، پل صلح، پارک ریکه، کلیسای جامع تثلیث و چاپخانه زیرزمینی استالین مشهورترین جاذبه های گردشگری و تاریخی تفلیس هستند.