بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
...
...

ویدئو تور جام جهانی 2022 با الی گشت

ویدئو تور جام جهانی 2022 با الی گشت

سوالات متداول

خیر. شما با دریافت هایا کارت برای سفر به جام جهانی 2022 قطر نیازی به ویزا نخواهید داشت و فقط نیاز به حیا کارت (هایا کارت) دارید و صدور آن جزو خدمات رایگان تور الی گشت است.
برای تور جام جهانی قطر 2022 به پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار و هایا کارت (حیا کارت) دارید.
با در نظر گرفتن خدمات تور جام جهانی قطر 2022 ، جایگاه در استادیوم های بازی ایران و هتل محل اقامت، قیمت های متنوعی ارائه شده اند.
ایران – انگلیس در تاریخ 30 آبان ماه 1401 ایران – ولز در تاریخ 4 آذر ماه 1401 ایران – آمریکا در تاریخ 8 آذر ماه 1401
کارتی دیجیتال که شما به واسطه آن برای سفر به کشور قطر، تماشای بازی ها و همچنین حضور در استادیوم های بازی ایران در جام جهانی، دیگر نیازی به ویزای این کشور نخواهید داشت. صدور حیا کارت جزو خدمات رایگان تورهای جام جهانی الی گشت است.
شما با خرید تور جام جهانی قطر الی گشت در هر تور می توانید بلیط یک بازی ایران را در جایگاه ویژه مچ هاسپیتالیتی کلاب داشته باشید و جزو خدمات تور است.
خیر ارائه بلیط های ویژه مچ هاسپیتالیتی کلاب بازی های ایران جزو خدمات تور الی گشت است و به صورت مجزا فروخته نمی شود.
خیر تورها فقط مختص بزرگسالان است و اقامت تورها در اتاق های یک تخته (دبل) و دو تخته (دبل) می باشد.
خیر تورهای جام جهانی 2022 الی گشت فقط با پروازهای قطر ایرویز اجرا می شود.
بله امکان این کار وجود دارد و محاسبه مبلغ به گونه دیگری انجام شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با همکاران ما به شماره 8540-021 صحبت نمایید.
بله شما ملزم به داشتن کارت واکسیناسیون هستین. واکسن های آسترازانکا، مدرنا، جانسون اند جانسون و فایزر مورد تایید این کشور می باشد. در صورتی که واکسن سینوفارم زده‌ اید حتما باید تست آنتی‌بادی را نیز همراه خود داشته باشید. همچنین لازم است که از آخرین نوبت دریافت آن ۱۴ روز گذشته باشد. در ضمن، جواب منفی تست پی سی آر را که ۷۲ ساعت قبل از پرواز انجام داده‌اید را نیز باید به همراه خود داشته باشید.