حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تا تاریخ
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

خرید بلیط قطار کرمان

بهترین زمان رزرو بلیط قطار کرمان

بهترین زمان رزرو بلیط قطار کرمان

آب و هوای استان کرمان متنوع است و در برخی نقاط معتدل و دلپذیر است و در نقاطی دیگر، آب و هوایی کویری دارد. شهر کرمان به دلیل قرارگیری در ارتفاع و در نزدیکی کوه، هوایی معتدل تر از دیگر نواحی استان دارد. در فصل بهار دمای هوای کرمان معتدل بوده و بهترین زمان سفر این فصل از سال، مخصوصاً ماه های فروردین و اردیبهشت است. فصل تابستان در شهر کرمان هوا بسیار گرم بوده و از تعداد گردشگران این شهر کاسته می شود. پاییز کرمان بسیار دیدنی است و وزش بادهای خنک در کنار ریزش برگ های پاییزی، نمای پارک های شهر را لذت بخش نموده است. برای بازدید از جاذبه های کرمان و شرکت در جشنواره های شبانه این شهر، فصل پاییز مناسب است. زمستان کرمان در شب آب و هوایی سرد و سوزناک دارد اما به دلیل مناسب بودن هوا در کویر، همچنان مسافران بسیاری وارد این شهر می شوند. پاییز و زمستان برای طبیعت گردی در کرمان زمان مناسبی هستند.

مدیریت هزینه ها در شهر کرمان

مدیریت هزینه ها در شهر کرمان

جاذبه ها و طبیعت بی نظیر کرمان باعث شده این شهر امکانات و خدمات متعددی برای گردشگران داشته باشد. هزینه های کلی سفر به کرمان متناسب با هدف و بودجه شما تغییر می کند و می توان سفری اقتصادی و یا لوکس را به این شهر تجربه کرد. در شهر کرمان، برای تردد میان بخش های مختلف شهر می توانید از تاکسی های خطی و در بعضی از مسیرها از اتوبوس استفاده کنید. برای کاهش هزینه تردد میان ایستگاه راه آهن کرمان تا هتل بهتر است درخواست ترانسفر دهید. همچنین استفاده از تاکسی های اینترنتی در گشت وگذار کرمان بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. کرمان را می توان شهر رستوران ها و کافه ها نام برد. در این شهر رستوران های متعددی را پیدا می کنید که غذاهای سنتی کرمان را با قیمتی ارزان و مناسب سرو می کنند. برای اقامت در این شهر نیز، هتل های کرمان از 3 ستاره تا 5 ستاره بسته به بودجه سفر شما، شرایط خوبی دارند.

حمل خودرو با قطار به کرمان

حمل خودرو با قطار به کرمان

بسیاری از مسافران شهر کرمان ترجیح می دهند مسافت طولانی میان تهران تا کرمان را رانندگی نکنند. برای این مسافران و البته افرادی که از رانندگی و خطرات در جاده گریزانند، امکان حمل خودرو با قطار به کرمان بهترین گزینه است. با تحویل گرفتن خودروی شخصی در شهر کرمان، مشکلات تردد در شهر نیز برای شما حل خواهد شد. حمل خودرو با قطار به کرمان تنها نیاز به رعایت چند نکته ساده دارد و به آسانی انجام می شود. مسافران شهرهای تهران و کرمان می توانند مستقیم از این گزینه استفاده کنند و مسافران دیگر شهرها در صورت امکان باید خودروی خود را به یکی از شهرهای نام برده منتقل کرده و سپس اتومبیلشان را سوار قطار کنند. با توجه به محدود بودن ظرفیت قطارهای باری و تقاضای بالا بهتر است از یک ماه قبل بلیط تان را تهیه کنید تا با مشکل تمام شدن بلیط حمل خودرو با قطار کرمان مواجه نشوید. ماشین نقلیه خود را روز حرکت تا ساعت 12 ظهر می بایست به ایستگاه راه آهن تهران یا کرمان تحویل دهید تا کارهای مربوط به حمل خودرو با قطار انجام شود.

قوانین استرداد بلیط قطار کرمان

قوانین استرداد بلیط قطار کرمان

آگاهی از قوانین استرداد بلیط قطار کرمان در بیشتر مواقع سفر نیاز می شود. از آنجایی که همیشه بلیط قطار کرمان را از مدت ها قبل خریداری می کنید، امکان کنسل شدن سفر یا تغییر تاریخ وجود دارد. قوانین کنسلی بلیط قطار برای مقصد کرمان مشابه دیگر مقاصد ایران بوده و تا قبل از حرکت قطار امکان پذیر است. در صورتی که قطار حرکت کند، دیگر امکان استرداد بلیط و دریافت هزینه آن وجود ندارد. در صورت کنسلی بلیط قطار کرمان تا یک ساعت بعد از خرید در مرکز صادرکننده می توانید کل بهای بلیط را باز پس گیرید. این مبلغ تا ساعت ۱۲ شب روز قبل از حرکت شامل ۹۰ درصد از بهای کل خواهد بود. هر چه به ساعت حرکت نزدیک تر شوید، جریمه بیشتری از شما کم خواهد شد. به گونه ای که تا ۳ ساعت مانده به حرکت ۷۰ درصد و تا زمان حرکت ۵۰ درصد از بهای کل بلیط قطار قابل استرداد خواهد بود. می توانید روند انجام استرداد بلیط قطار کرمان را حتی به صورت تلفنی از شرکت الی گشت انجام دهید.


خرید بلیط قطار کرمان در نوروز

افراد بسیاری تعطیلات نوروز را برای سفر به کرمان انتخاب می کنند و بازارهای این شهر مملو از گردشگران ایرانی و خارجی می شوند. برای خرید بلیط قطار کرمان و رزرو هتل در ایام عید نوروز باید زودتر از معمول اقدام نمایید. در حقیقت با باز شدن سیستم اینترنتی بلیط قطار، به سرعت بلیط های قطار عید نوروز به مقصد کرمان فروخته می شوند. به همین خاطر پیشنهاد می دهیم سفر به کرمان خود را زودتر از همیشه برنامه ریزی کنید. هوای مطبوع بهار در ایام نوروز، خاطره سفر به کرمان و بازدید از جاذبه ها و مراکز گردشگری را بیش از پیش دلپذیر می سازد.

خرید بلیط قطار کرمان در نوروز

جاذبه های گردشگری کرمان

جاذبه های گردشگری کرمان

نام قدیم شهر کرمان کارمانیا بود و قدمتی بسیار طولانی حتی تا دوران هخامنشی دارد. جاذبه های تاریخی و فرهنگی کرمان بسیار است و تنها شامل جاهای تاریخی نمی شود. بازار گنجعلیخان کرمان بهترین مقصد برای شروع گشت و گذار در شهر است. نه تنها امکان خرید از میان بهترین سوغاتی های شهر را در این بازار و با مناسب ترین قیمت ها خواهید داشت؛ بلکه جاذبه هایی مانند حمام و کاروانسرای گنجعلیخان، مسجد جامع کرمان و صرف ناهار در رستوران های سنتی با فضایی تماشایی در این بازار میسر خواهد بود. در سفر به کرمان پیشنهاد می دهیم از بنای مشتاقیه، یخچال زریسف، موزه آتشکده زرتشتیان، مسجد ملک، گنبد جبلیه و باغ هرندی دیدن کنید. با کمی فاصله از مرکز شهر باغ فتح آباد قرار گرفته است که در سال های اخیر بسیار در میان گردشگران این شهر مشهور شده است. شهر کرمان به غیر از دیدنی های تاریخی، پارک جنگلی و جاذبه های طبیعی جذابی دارد. کوه های صاحب الزمان در شرق کرمان به همراه جاذبه هایی در نزدیکی خود مانند گنبد جبلیه و قلعه دختر یا باغ وحش کرمان از دیگر جاهای دیدنی این شهر هستند.


معرفی ایستگاه راه آهن کرمان

ساخت ایستگاه راه آهن کرمان در سال 1350 به قصد توسعه مسیر ریلی کاشان_ بافق_ زرند شروع شد و در نهایت در سال 1356 این ایستگاه راه آهن تأسیس و افتتاح گردید. کسانی که بلیط قطار کرمان را خریداری می کنند توجه داشته باشند که تعداد سکوهای این ایستگاه 2 عدد و خطوط راه آهن آن نیز 2 عدد است. درون ساختمان انواع خدمات و امکانات رفاهی وجود دارد. اینترنت وای فای برای مسافران در ایستگاه راه آهن کرمان فعال است و دسترسی به شبکه مجازی را فراهم نموده است. ایستگاه قطار کرمان در ناحیه جنوبی و دور از مرکز شهر واقع شده که تا میدان آزادی کرمان حداقل 20 دقیقه رانندگی دارد. روبروی ساختمان، تاکسی های ویژه راه آهن کرمان قرار گرفته اند. تاکسی های درون شهری یا اینترنتی تنها وسیله حمل و نقل عمومی برای رسیدن به راه آهن کرمان هستند.

معرفی ایستگاه راه آهن کرمان

انتخاب بهترین قطار برای سفر به کرمان

انتخاب بهترین قطار برای سفر به کرمان

با توجه به مسافران زیاد مسیر کرمان به ویژه از مبدأ تهران به کرمان و بالعکس، چندین قطار برای این مسیر در نظر گرفته شده است. قطارهای کوپه ای مسیر تهران کرمان را قطارهای جوپار، بن ریل و رجا تشکیل می دهند که معمولاً در بعد از ظهرها حرکت دارند. انتخاب از میان تمامی این گزینه ها به هدف، علایق، بودجه و زمان مسافران بستگی دارد. قطارهای این مسیر با کوپه های 4 تخته و 6 تخته هستند. در مسیر قطار مشهد کرمان یا بالعکس می توانید انواع قطارهای سه ستاره و چهار ستاره را از ناوگان ریلی جوپار و بن ریل به صورت آنلاین خریداری کنید. قطارهای ۳ ستاره این مسیر، کوپه های 6 نفره دارند و قطارهای چهار ستاره دارای کوپه های 4 نفره هستند. بسته به تعداد مسافران و بر اساس مقایسه قیمت ها، قطار کرمان مورد نظر خود را انتخاب کنید. البته ارزانترین قیمت بلیط قطار کرمان مشهد را شرکت جوپار ارائه می دهد که از سایت الی گشت قابل خریداری است.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط قطار کرمان از الی گشت

راهنمای خرید اینترنتی بلیط قطار کرمان از الی گشت

پس از ورود به صفحه خرید اینترنتی بلیط قطار کرمان الی گشت نمایان می شود. مبدأ، مقصد، تاریخ رفت، برگشت یا هر دو، تعداد مسافران و بسیاری دیگر را انتخاب نمایید. در نهایت روی دکمه جستجو کلیک کنید تا تمامی قطارهای کرمان به شما نشان داده شود. قیمت بلیط قطار کرمان به صورت نزولی به شما نشان داده خواهد شد. اگر در تاریخ سفرتان، هیچ گونه حرکت قطار کرمانی یافت نشد، تاریخ دیگری را جستجو کنید. اگر تنها سفر می کنید می توانید نوع مسافر را ویژه خواهران یا برادران انتخاب کنید. خرید بلیط کوپه دربستی کرمان از دیگر گزینه هایی است که برای راحتی بیشتر مسافران شهر کریمان در نظر گرفته شده است. برای اطلاع از قیمت بلیط قطار کرمان رفت و برگشت، گزینه آن را انتخاب کنید. با ورود مشخصات مسافران و انتخاب واگن، در نهایت بلیط قطار را خریداری نمایید. مشخصات بلیط خریداری شده برایتان پیامک و ایمیل خواهد شد و امکان پرینت بلیط قطار فراهم شده است. همچنین می توانید بلیط قطار رجا یا فدک خود را در گوشی موبایل همراه داشته و به جای بلیط پرینت شده از آن استفاده کنید.

رزرو قطار کرمان از طریق تماس با پشتیبانی ۲۴ ساعته الی گشت

مجموعه گردشگری الی گشت به منظور افزایش رفاه حال مشتریانش تمامی راه های خرید را پیش روی شان قرار می دهد. به غیر از خرید اینترنتی بلیط قطار می توانید از طریق تماس تلفنی با الی گشت بلیط قطار خود را تهیه کنید. مشاوران بلیط ما در انتخاب نوع قطار، خدمات ارائه شده، قوانین مربوط به کنسلی یا استرداد و بهترین ساعت حرکت، شما را راهنمایی می کنند. به یاد داشته باشید که برای حمل خودرو با قطار برای تمامی مسافران امکان خرید بلیط آنلاین وجود ندارد. این گزینه تنها از طریق تماس تلفنی با آژانس امکانپذیر خواهد بود. در انتها نیز یادآور می شویم که در صورت داشتن هر نوع سؤال یا نیاز به پشتیبانی تنها کافی است با شماره ۰۲۱۸۵۴۰ در هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرید.

سوالات متداول