ورود گوگل به حوزه گردشگری با معرفی ابزار تراول ترندز

معرفی ابزار تراول ترندز گوگل

بعد از آنکه گوگل در بسیاری از زمینه ها به گونه ای کاملا موفق وارد شد و خدمات کابردی ارائه داد. این بار نوبت ورود به حوزه گردشگری است و اکنون با معرفی ابزاری به نام تراول ترندز (Travel Trends) در نظر دارد تا از طریق آن بتواند امکان مقایسه هتل ها را برای کاربران خود فراهم کند و در کل هر شخص بتواند هزینه سفر خود را با استفاده از این ابزار، برنامه ریزی کند. الی گشت در این مطلب قصد دارد تا در خصوص ابزار تراول ترندز گوگل اطلاعاتی را به شما ارائه دهد.

ابزار تراول ترندز
مطالب مرتبط:
الی گشت، بهترین سیستم آنلاین خرید بلیط هواپیما
اشتباهاتی که در تجارت آنلاین نباید مرتکب شوید!
تعداد آنلاین ها؛ هر روز بیشتر از دیروز!

بر این اساس و طبق اعلام گوگل، کاربران در زمانی که می خواهند اقدام به سفر کنند امکان این را دارند تا قیمت های به روز شده را در خصوص هزینه های سفر مشاهده کنند، آنها را با هم مقایسه کنند و اگر قصد دارند به سفرهای طولانی مدت بروند یا در ایامی که سفرهای کمتری انجام می شود مسافرت کنند، قیمت های ارزان تر اینگونه خدمات را از طریق ابزار تراول ترندز پیدا کنند.

گوگل

علاوه بر این، ابزار تراول ترندز قادر است شما را از احتمال وجود سایر گزینه ها در بازه های زمانی مشخص یا در مقصد های پرطرفدار آگاه کند و آفرهایی را نیز ارائه دهد، همچنین به همراه آن همه گزینه های سرگرمی در مقصد مورد نظر را نیز اعلام کند. اما پیش تر نیز شاهد فعالیت های گوگل در حوزه سفر و گردشگری بوده ایم که می توان به ابزارهایی نظیر گوگل فلایتز (Google Flights) که امکان مقایسه سفرها در حوزه فروش پروازها را فراهم می کند و گوگل تریپز (Google Trips) که از طریق جمیل بر مدیریت و شخصی سازی سفر و رزروهای مربوطه متمرکز است.

ابزار جدید گردشگری گوگل

گوگل فلایت | Google Flight

علاوه بر امکان مقایسه پروازها، این ابزار امکان کاوش در تقویم ماهانه و جستجوی پایین ‌ترین قیمت پرواز در روزهای هر ماه را داراست. همچنین یک نوار گرافیکی در زیر بخش تقویم قرار دارد که اعلام کننده بالا و پایین‌ رفتن قیمت ها در هر فصل و تعطیلات است. یک امکان خوب دیگر Google Flight این است که در زمان انتخاب یک تاریخ پرواز، قیمت‌های پایین تر روزهای قبل و بعد از آن را نیز به کاربر پیشنهاد می دهد. اما با وجو اینکه موتورهای جستجوی گوگل بسیار قوی هستند، این ابزارش هنوز نتوانسته در بین کاربران محبوبیت خاصی پیدا کند و کماکان سایت های اختصاصی این خدمات، در نزد کابران، بیشتر مورد استفاده است و مشکل بزرگتر آن برای ایرانی ها به مانند سایر سایت های بین المللی موضوع پرداخت و خرید از کارت های اعتباری است.

گوگل فلایت

به هر حال، به دلیل اینکه ابزار تراول ترندز گوگل ارائه شده است، بسیاری از شرکت های فعال در حوزه خدمات آنلاین گردشگری، از ورود گوگل به این حوزه احساس خطر کرده اند و سعی دارند تا تغییرات اساسی در جهت رشد و توسعه خدمات را در دستور کار خود قرار دهند.

اسکاتلند زیباترین کشور دنیا شد
اسکاتلند زیباترین کشور دنیا شد
موبایل ها بیشترین مصرف کنندگان ترافیک اینترنتی
موبایل ها بیشترین مصرف کنندگان ترافیک اینترنتی
تحول صنعت گردشگری گیلان با ثبت جنگل های هیرکانی در یونسکو
تحول صنعت گردشگری گیلان با ثبت جنگل های هیرکانی در یونسکو
مسجد جامع فهرج، تنها مسجد ۱۴۰۰ ساله ایران
مسجد جامع فهرج، تنها مسجد ۱۴۰۰ ساله ایران

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code