الی گشت، برگزیده برتر ملی خدمات گردشگری در ایران

افتخاری دیگر برای الی گشت

شرکت خدمات مسافرتی الی گشت، مفتخر به دریافت لوح برگزیده برتر ملی در حوزه گردشگری شده است که به مناسبت روز جهانی گردشگری (۵ مهرماه ۹۶)، از سوی معاونت محترم گردشگری ایران به این شرکت اهدا گردید.
شرکت خدمات مسافرتی الی گشت، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ آغاز نموده است. در این سال ها همیشه رضایت کامل مسافران را مهم ترین هدف خود قرار داده و با ارائه خدماتی با کیفیت و نو به مسافران و آژانس های همکار، توانسته در این صنعت پیشرو باشد. با وجود استقبال بالای مسافران و همراهان همیشگی الی گشت، مسیرهای پروازی این شرکت، به نحوی گسترش پیدا کرده که امروزه در اکثر مسیرهای اصلی دارای بالاترین ظرفیت پروازی است. شرکت الی گشت با قوی ترین زیر ساخت ها، بالاترین استاندارد ها و کامل ترین شبکه توزیع می کوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارائه نماید.
شرکت مسافرتی الی گشت، توانسته است با تحت پوشش قرار دادن اکثر آژانس های مسافرتی و جهانگردی، به عنوان بزرگ ترین مجموعه در این صنعت معرفی شود. الی گشت، با ارائه خدمات آنلاین در زمینه خرید بلیط، هتل و تور، مفتخر است اعلام کند که هم اکنون امکان رزرو آنلاین بیش از ۲۰۰ هزار هتل و ۹۰۰ ایرلاین معتبر بین المللی در ۱۲۰۰ شهر در سراسر جهان را به صورت ریالی از طریق وب سایت خود فراهم آورده است.

تقدیرنامه
چطور یک آژانس مسافرتی مناسب انتخاب کنیم؟
چطور یک آژانس مسافرتی مناسب انتخاب کنیم؟
یک روز کامل با الی گشت
یک روز کامل با الی گشت
جشنواره تخفیف‌های نوروزی الی گشت
جشنواره تخفیف‌های نوروزی الی گشت
سفرنامه کوش آداسی از زبان الی گشت
سفرنامه کوش آداسی از زبان الی گشت

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code