صفحه الی گشت مگ در اینستاگرام راه اندازی شد

الی گشت مگ افتتاح شد!

آژانس مسافرتی الی گشت با توجه به ماهیت کاری خود که فروش بلیط هواپیما، رزرو هتل در اقصی نقاط دنیا و فروش تورهای متنوع خارجی می باشد، دارای یکی از بهترین مجله های گردشگری هم می باشد که روزانه در آن مطالب کامل و جالبی را گردشگری ارائه می دهد. با توجه به رسم همیشگی الی گشت مبنی بر داشتن نظم و دقت در انجام کارها، یک تیم تحریریه جوان و خلاق را برای این منظور در نظر گرفته است و روزانه تعدادی پست در حوزه گردشگری برای مخاطبان خود آماده می نمایند. اما الی  گشت برای این که بتواند  گستره مخاطبان خود را وسعت دهد، تصمیم به ساختن صفحه ای در اینستاگرام به نام الی گشت مگ نموده است تا بتواند با ارائه ی گزیده ای از بهترین مطالب سایت در آن پیج تعداد مخاطبان خودش را افزایش دهد.

در صورتی که تمایل دارید روزانه با گزیده ای از مطالب گردشگری و بهترین مقاصد برای سفر چه در داخل کشور و چه خارج آشنا شوید می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر وارد صفحه اینستاگرام الی گشت مگ بشوید.

الی گشت مگ

همانطور که گفتیم یک تیم تحریره جوان و خلاق در پشت پرده مجله ی گردشگری الی گشت قرار دارد که روزانه مطالبی در مورد بهترین مقاصد برای ایرانگردی، شهرهای جذاب و دیدنی خارجی، راهنمای سفر به اقصی نقاط دنیا، نکاتی مهم درباره سفر و همچنین ارائه اطلاعات لازم و کافی درباره هتل ها و پروازهایی که در سطح دنیا در حال فعالیت هستند را برای مخاطبان فراهم می آورند. صنعت گردشگری یکی از قطب های مهم و پر درآمد در اقتصاد هر کشوری می باشد، از همین رو آژانس مسافرتی الی گشت برای توسعه این صنعت ارزشمند در کشور تلاش های بسزایی می کند و یکی از آن ها همین مجله ی گردشگری می باشد که هدف آن بالا بردن اطلاعات گردشگری شما عزیزان است.

صفحه رسمی آژانس گردشگری الی گشت

البته لازم به ذکر است که آژانس مسافرتی الی گشت دارای یک صفحه رسمی با ۳۰۰ هزار دنبال کننده می باشد که روزانه در آن اطلاعیه هایی در زمینه تخفیف ها و تورهای خود ارائه می دهد، می توانید برای اطلاع از آن ها پیچ eligashtco را هم فالو کنید.

گپ و گفتگو با یکی از تور لیدرهای باتجربه الی گشت
گپ و گفتگو با یکی از تور لیدرهای باتجربه الی گشت
بالاخره روز قرعه کشی شانس ۸۵۴۰ درجه الی گشت رسید!
بالاخره روز قرعه کشی شانس ۸۵۴۰ درجه الی گشت رسید!
ترانسفر اختصاصی الی گشت در استانبول با بنز ویتو
ترانسفر اختصاصی الی گشت در استانبول با بنز ویتو
آخرین فرصت استفاده از تخفیف ۱۰ درصدی الی گشت تا ساعت ۱۲ امشب
آخرین فرصت استفاده از تخفیف ۱۰ درصدی الی گشت تا ساعت ۱۲ امشب

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code