بهترین هتل های جهان از نگاه تریپ ادوایزر برای سال ۲۰۱۸

گزارش تریپ ادوایز درباره بهترین هتل های جهان از نگاه مسافران

سایت TripAdviser در گزارشی لیستی از بهترین هتل های جهان از نگاه گردشگران برای سال ۲۰۱۸ را ارائه داده است. این گزارش بر اساس ویژگی های برتر هتل های نظیر کیفیت، هزینه اقامت و همچنین خدماتی که به مسافران ارائه می شده، تنظیم گشته است. با الی گشت همراه باشید تا از بهترین هتل های جهان از نگاه تریپ ادوایزر در سال ۲۰۱۸ مطلع شوید.

بهترین هتل های جهان

۱-هتل  ویروتز (Viroth’s)

مطالب مرتبط:
بهترین مقاصد گردشگری از نگاه تریپ ادوایزر برای سال ۲۰۱۸
برگزاری جشنواره گل لاله استانبول در اردیبهشت ۹۶

هتل  Viroth’s  در کامبوجیا قرار دارد و دارای ۳۵ اتاق با تمامی امکانات لازم می باشد. هزینه اقامت در این هتل بسیار مقرون به صرفه بوده است به همین دلیل جزء هتل های محبوب از نگاه گردشگران قرار گرفته است. قیمت اتاق های این هتل ۱۲۸ دلار برای هر شب بوده است، همچنین در ماه سپتامبر هم برای هر شب اقامت مبلغ ۱۰۸ دلار مسافران باید پرداخت می کردند به همین دلیل  هتل  Viroth’s جز ۱۰ هتل برتر جهان شناخته شده است.

تلفن: ۰۰۸۵۵۰۶۳۷۶۶۱۰۷

وب سایت:  viroth-hotel.com

آدرس : Street 24, Krong Siem Reap, Old Market area, Krong Siem Reap 17252, Cambodia

هتل های برتر جهان

۲- هتل تولمار بانگالوس ( Tulemar Bungalows & Villa)

هتل دیگری که از نگاه گردشگران به عنوان بهترین هتل های شناخته شده است، هتل Tulemar Bungalows & Villa در کاستا ریکا می باشد. این هتل به طور میانگین برای هر شب اقامت در اتاق هایش مبلغ ۴۱۴ دلار را در نظر گرفته است و همچنین مقرون به صرفه ترین ماه اقامت در این هتل سپتامبر بوده که گردشگران با پرداخت ۲۴۱ دلار برای هر شب می توانند اقامتی فوق العاده داشته باشند.

ایمیل هتل : [email protected]

وب سایت: tulemarresort.com

آدرس : Manuel Antonio, Quepos, Costa Rica

۳- هتل قصر امید باهوآن جاپور (Umaid Bhawan Palace Jodhpur) 

سومین هتل از نگاه مردم جهان هتلی در کشور هند است. هتل  Umaid Bhawan Palace Jodhpur برای اقامت مسافران خود برای هر شب مبلغ ۸۵۲ دلار را در نظر گرفته و مقرون به صرفه ترین ماه اقامت در این هتل ماه می بوده که برای اقامت باید مبلغ ۴۳۲ دلار برای هر شب مسافران پرداخت می کردند به همین در سایت Tripadviser به عنوان یکی از بهترین هتل های جهان شناسایی شده است.

آدرس: Circuit House Rd, Cantt Area, Jodhpur, Rajasthan 342006, India

هتلی در هند

۴- هتل هانوئیلا سیستا (Hanoi La Siesta Hotel & Spa)

هتلی چهار ستاره در شهر هانای ویتنام دیگر هتلی است که از نظر مردم جهان رتبه خوبی را توانسته است دریافت کند. هزینه اقامت اقامت برای هر شب در این هتل ۱۱۳ دلار بوده و مقرون به صرفه ترین ماه اقامتی در این هتل می بوده است، که مسافران باید مبلغ ۱۰۶ دلار برای هر شب ماندشان در هتل پرداخت می کردند.

هتل هانوی

۵- هتل  گیلی لانکافوشی (Gili Lankanfushi)

هتل  Gili Lankanfushi در شهر Lankanfushi  مالدیو قرار دارد و رتبه پنجم را از نگاه گردشگران جهان دریافت کرده است. هزینه اقامت در این هتل هم برای هر شب اقامت ۲٫۰۰۴ دلار و مقرون به صرفه ترین ماه اقامتی سپتامبر بوده که مسافران باید ۱,۵۲۶ دلار برای هر شب اقامتشان پرداخت می کردند.

آدرس: Lankanfushi Island, North Malé Atoll, Republic of Maldives, Maldives

  ۶- هتل بلودر (Belvedere)

هتلی در شهر Ricconr ایتالیا هم توانسته در این رتبه بندی قرار بگیرد و ششمین هتل در این فهرست باشد. هزینه اقامت در این هتل هم برای هر شب اقامت ۲۲۰ دلار و مقرون به صرفه ترین ماه اقامتی سپتامبر بوده که مسافران باید ۱۷۱ دلار برای هر شب اقامتشان پرداخت می کردند.

هتل بورلی

  ۷- هتل ریزورت نانتوکت (The Nantucket) 

هتل هفتم، هتل ریزورت The Nantucket در شهر Nantucket ماساچوست می باشد. هزینه اقامت در این هتل هم برای هر شب اقامت ۵۳۰ دلار و مقرون به صرفه ترین ماه اقامتی آپریل و مارچ بوده که مسافران باید ۱۹۵ دلار برای هر شب اقامتشان پرداخت می کردند.

هتلی در ماساچوست

۸- هتل لا رزور (La Reserve)

هشتمین هتل برتر جهان، هتلی است در شهر پاریس فرانسه به نام هتل La Reserve paris که برای هر شب اقامت گردشگران باید مبلغ ۱,۳۳۳  دلار می پرداختند و مقرون به صرفه ترین ماه اقامتی در این هتل فوریه بوده که برای هر شب اقامت مسافران باید ۱,۱۳۶ دلار پرداخت می کردند.

۹- هتل  نایارا اسپرینگز (Nayara Springs)

دومین هتل برتر در کشور کاستا ریکا هتل  Nayara Springs است. این هتل برای اقامت مسافرانش ۷۵۲ دلار برای هر شب در نظر گرفته بود، و ارزان ترین ماه اقامت در این هتل اکتبر بوده و هزینه اقامت برای هر شب ۶۳۲ دلار بوده است.

هتل در کاستا ریکا

۱۰- هتل هانوئی لا سیستا ترندی (Hanoi La Siesta Hotel Trendy)

آخرین هتلی که در این فهرست قرار گرفته است، مجدد هتلی است از کشور ویتام به نام هتل  Hanoi La Siesta Hotel Trendy که برای هر شب اقامت مسافران باید ۱۰۱ دلار پرداخت می کردند همچنین ارزان ترین ماه اقامتی در این هتل هم می بوده که برای هر شب باید ۸۱ دلار پرداخت می کردند.

تمامی قیمت هایی که در این خبر خواندید مربوط بهسال ۲۰۱۸ به قبل بوده است.

بهترین کشورهای جهان برای زندگی
بهترین کشورهای جهان برای زندگی
بهترین کروز سواری در رودخانه های مشهور جهان
بهترین کروز سواری در رودخانه های مشهور جهان
این قبایل بومی مانند انسان های اولیه زندگی می کنند+ تصویر
این قبایل بومی مانند انسان های اولیه زندگی می کنند+ تصویر
سفر به سرزمین های ناشناخته با کشتی هوایی
سفر به سرزمین های ناشناخته با کشتی هوایی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code