بوئینگ ۳۰ هواپیما به شرکت آسمان فروخت

فروش هواپیماهای بوئینگ به شرکت آسمان ایران

سمیر بلیامانی مدیر فروش منطقه ی خاورمیانه، روسیه و آسیای مرکزی در بعد از ظهر روز شنبه بیانه ای صادر کرد و در آن خرید ۳۰ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ مکس در تهران را تایید کرد. با جزییات این خبر همراه الی گشت باشید:

فروش هواپیماهای بوئینگ به شرکت آسمان
مطالب مرتبط:
رونمایی از بزرگ ترین هواپیمای دوقلوی جهان
به زودی پرواز مستقیم تهران- بوداپست برقرار می شود

طبق اعلامیه ی شرکت بوئینگ، این شرکت بزرگ هواپیمایی در روز ۱۰ ژوئن ۲۰۱۷، در قراردادی، ۶۰ هواپیمای این شرکت را به شرکت هواپیمایی آسمان ایران فروخت و امضای آن را قطعی کرد و هواپیماهای مکس این شرکت را به ایران عرضه کرد.

هواپیماهای مکس، در دسته ی هواپیماهای بدنه باریک و ساخت بوئینگ هستند و قرار است در ناوگان جدید شرکت آسمان استفاده شوند. تعداد ۳۰ عدد از این هواپیماها طبق قراردادی به شرکت آسمان ایران فروخته شده است که البته تکمیل آن نیار به تاییدیه دولت آمریکا دارد.

قرار داد بین دو شرکت بوئینگ و آسمان، عصر روز شنبه در تهران و در حضور آقای ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آقای عابدزاده رییس سازمان هواپیمایی کشوری امضا شد و آقای علایی، مدیر عامل شرکت آسمان و جیمز لارسن، نماینده ی فروش شرکت بوئینگ در خاورمیانه، این قرار داد را امضا کردند.

هواپیمای بوئینگ 737 مکس

بعد از پایان امضای این قرار داد، شرکت بوئینگ بیانه ای رسمی صادر کرد و در آن فروش ۳۰+۳۰ (در مجموع ۶۰) هواپیمای بویینگ را به تهران اعلام کرد. ارزش این هواپیماها ۳ میلیارد دلار است.

کاروانسرای گردشگری و تاریخی شاه عباسی گشایش یافت
کاروانسرای گردشگری و تاریخی شاه عباسی گشایش یافت
کشف اسکلت های ۳۰۰۰ ساله قربانیان آیینی خاص در انگلستان
کشف اسکلت های ۳۰۰۰ ساله قربانیان آیینی خاص در انگلستان
آیا پرداخت ارز مسافرتی متوقف می شود؟
آیا پرداخت ارز مسافرتی متوقف می شود؟
آیا گوگل جاسوس زندگی ماست؟
آیا گوگل جاسوس زندگی ماست؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code