الی گشت، مفتخر به کسب تندیس برتر حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال ۹۷

مجموعه مسافرتی الی گشت، مفتخر به کسب تندیس برتر حمایت از حقوق مصرف کنندگان

در هجدهمین همایش «روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان» که در سال ۹۷ برگزار شد، شرکت مسافرتی الی گشت مفتخر به کسب تندیس برتر حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال ۹۷ نیز شد. سازمان حمایت از مصرف کنندگان همه ساله همایشی با همین عنوان برگزار می نماید و به شرکت هایی که در زمینه رعایت حقوق مصرف کنندگان امتیاز مورد نظر را کسب نموده باشند، گواهینامه و تندیس اعطا می کند.

تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان الی گشت در سال ۹۷

اعطای تندیس حقوق مصرف کنندگان به الی گشت

مجموعه ی الی گشت به عنوان یکی از پیشتازان حوزه گردشگری کشور مفتخر است که توانسته در این همایش تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان را دریافت کند.

مراسم اعطای تندیس حقوق مصرف کنندگان به شرکت الی گشت

مراسم اعطای تندیس حقوق مصرف کنندگان برای الی گشت
مطالب مرتبط:
الی گشت، مفتخر به کسب تندیس برتر حمایت از حقوق مصرف کنندگان

همایش حمایت از حقوق مصرف کننده، از سال ۱۳۸۰ اقدام به برگزاری همایش هایی در این زمینه نموده است. این انجمن گامی مثبت و سازنده در ایران است که سیاست ها و خط مشی های مختلفی را دنبال می کند و به برنامه ها و مقررات مربوط به حقوق مصرف کنندگان در میان شرکت های مختلف اهمیت ویژه ای می دهد. در واقع هدف این انجمن اجرای سیاست و برنامه های حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و هر سال هم گواهینامه ای به بهترین شرکت ها در این زمینه اهدا می کند.

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی الی گشت در طول فعالیت ۱۸ ساله ی خود در زمینه گردشگری ارائه خدمات با کیفیت و جلب رضایت مشتریان را جز مهمترین اهداف خود دانسته و همواره در تحقق آن تمامی تلاش خود را کرده است.

تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان الی گشت در سال ۹۶

تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان برای الی گشت

هدف از برگزاری همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان و اعطای گواهینامه

هدف از اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، افزایش انگیزه و حساسیت در تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات برای رعایت حقوق مصرف کنندگان، افزایش اعتماد و ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از کالاها و خدمات واحدهای دارای گواهینامه و تندیس، افزایش رقابت سازنده بین تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات در جهت ارائه محصولات کیفی، تلاش در جهت ارائه محصولات کیفی، تلاش در جهت برقراری قیمت عادلانه، تحویل به موقع و ارائه مطلوب خدمات پس از فروش و تشویق مصرف کنندگان به استفاده از کالای دارای نشان ملی استاندارد می باشد.

الی گشت و دریافت جایزه بهترین کارگزار غرب آسیا از دستان سفیر مالزی
الی گشت و دریافت جایزه بهترین کارگزار غرب آسیا از دستان سفیر مالزی
معرفی بهترین آژانس مسافرتی تهران
معرفی بهترین آژانس مسافرتی تهران
چطور یک آژانس مسافرتی مناسب انتخاب کنیم؟
چطور یک آژانس مسافرتی مناسب انتخاب کنیم؟
اهدای جوایز باشگاه مشتریان Tour & Rewards سال ۲۰۱۵
اهدای جوایز باشگاه مشتریان Tour & Rewards سال ۲۰۱۵

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code