تورنتو میزبان بزرگترین هیئت مسافرتی چین در کانادا شد

افزایش گردشگر در تورنتو

تورنتو برنده پیشنهاد برگزاری میزگرد بزرگترین هیئت مسافرتی چین برای شرکت Amway در کانادا شد. این پیشنهاد که با ورود حدود ۱۰ هزار فرد به کانادا در سال ۲۰۲۰ می انجامد، می تواند افرایش گردشگر در تورنتو را تضمین کند. تخمین زده شده که این میزبانی منجر به  افزایش درآمدزایی این شهر و البته کل کانادا شود و این پیشنهاد جزو یکی از بهترین‌هایی بوده که برای افزایش گردشگر مفید است. الی گشت را با ادامه خبر همراهی کنید.

تورنتو میزبان بزرگترین هیئت مسافرتی چین
مطالب مرتبط:
کمانچه و چوگان ایرانی در لیست یونسکو ثبت جهانی شدند
اولین ساحل گردشگری معلولین در کانکون مکزیک افتتاح شد

شرکت Amway China در سال ۱۹۹۵ افتتاح شد که یکی از زیر مجموعه‌های شرکت Amway می باشد. در سال ۲۰۰۶ این شرکت بیش از ۱۸۰ هزار نماینده فروش، ۱۴۰ فروشگاه و ۲ میلیارد دلار در فروش سالیانه را گزارش کرد. در سال ۲۰۰۸ همچنین در میان شرکت های زیر مجموعه Amway بزرگترین بازار را با افزایش ۲۸ درصدی و فروش ۲٫۵ میلیارد ریال شد. طبق گزارشی در آوریل سال ۲۰۱۰ این شرکت دارای ۲۳۷ فروشگاه در چین، ۱۶۰ هزار نماینده مستقیم فروش و درآمدی بالق بر ۳ میلیارد دلار بوده است.

دولت کشور کانادا، مسئولین شهر اونتاریو و البته مدیران گردشگری شهر تورنتو با این شرکت مذاکره کردند و نتیجه آن این شد که این شرکت در یکی از بزرگترین هیئت های مسافرتی در سمیناری در سال ۲۰۲۰ به تورنتو بیاید. تورنتو برای مدت زیادی بود که برای بردن این مذاکره فعالیت هایی را انجام می داد. این پیشنهاد ۵ سال پیش مطرح شد که با حمایت های ویژه ای از سوی مدیران اونتاریو و دولت کانادا ادامه پیدا کرد. این اعلامیه درست پس از آنکه تیم رهبرید شرکت Amway با جاستین تردو نخست وزیر در پکن دیدار کرد، اعلام شد.

یوهان بلانگر، نماینده و مدیر عامل شرکت گردشگری تورنتو، گفت: «تورنتو با برخی از بزرگترین مقصد های جهان برای پیشنهاد Amway در چین رقابت می کرد و ما از اینکه انتخاب شده ایم، بسیار هیجان زده هستیم. صنعت گردشگری تورنتو در حال رشد است. افزایش گردشگر مخصوصا گردشگران خارجی نظیر چین، هم به شهر و استان کمک می کند و باعث بهبود وضع اقتصادی و تجای کل کانادا خواهد شد».

شرکت Amway China

در سال ۲۰۱۷ در تورنتو چیزی بیش از ۳۲۱ هزار مسافر چینی به این کشور وارد شدند که نتیجه یک برنامه بلند مدت برای افزایش گردشگر بوده است. در ابتدای این پروژه پیش بینی می شد که گردشگران چینی چیزی خدود ۳۰۶ میلیون دلار را به کانادا بیارد که برای اولین بار در این سال ۳۰۰ میلیون دلار به این شهر آورده شد که بالاترین رقم در سطح گردشگری بین المللی در تورنتو بوده است.

مایکل چان، وزیر تجارت بین الملل گفته است: «مأموریت تجاری دولت ما در چین این است که تمرکزی روی افزایش گردشگر شود و البته تجارت ما را به یکدیگر نزدیک تر کند. این قضیه منجر به بهبود برنامه های بلند مدت اقتصادی، موقعیت‌های سرمایه گذاری و افزایش پتانسیل های تجارت خواهد شد. میزبانی کنفرانس‌های بین المللی نظیر بیست و پنجمین سمینار شرکت Amway در تورنتو، قابلیت های ما را برای ایجاد و همکاری های تجاری مهم نشان می دهد؛ همچنین این میزبانی نشان دهنده این است که این شهر یکی از مکان های اصلی برای زندگی، کار و سرمایه گذاری است.

آنجلا کونگ، معاون فروش شرکت Amwaychina می گوید: «سال ۲۰۲۰ میلادی سالگرد ۲۵ ساله Amway China را به خود اختصاص خواهد داد و ما برای جشن گرفتن این سمینار در تورنتو هیجان زده هستیم. تورنتو نه تنها یک مقصد استثنایی است که در نزدیکی دفتر مرکزی این شرکت واقع شده است، بلکه این اولین بار است که یک مقصد با ما در این طرح همکاری می کند، این همکاری هیجان انگیز هم برای تورنتو و Amway China به صرفه است».

شرکت Amway

الینور مک مون، وزیر گردشگری، فرهنگ و ورزش کانادا اظهار کرد: « کنوانسیون های ملی و بین المللی محرکان بزرگ اقتصادی هستند و ما برای استقبال از Amway China در سال ۲۰۲۰ انتظار می کشیم. در سال ۲۰۱۵ نمایندگان کنوانسیون در انتاریو ۱٫۴ میلیارد دلار هزینه کرده اند و افزایش گردشگر بیش از ۳۲ میلیارد دلار در فعالیت اقتصادی درآمدزایی کرده است. Amway China با انتخاب ما برای برگزاری سمینار رهبری ۲۵ ساله خود، Toronto را به عنوان یک شهر جهانی طبقه بندی می کند و نشان می دهد که انتاریو مقصدی رقابتی برای کنفرانس های مهم است.

یوهان بلانگر، نماینده و مدیر عامل شرکت گردشگری تورنتو، همچنین افزود: «جذب گروه های بزرگ مسافرتی مانند Amway China در سال ۲۰۲۰، ثبات دراز مدت تورنتو را به عنوان یک مقصد برتر گردشگری نشان می دهد و در مورد قدرت تورنتو به عنوان نیروی جهانی در صنعت گردشگری و افزایش گردشگر صحبت می کند».

منبع: traveldailynews.com

اگر می خواهید به تورنتو بروید بخوانید
اگر می خواهید به تورنتو بروید بخوانید
این بنای معروف زمانی شهرداری تورنتو بوده است!
این بنای معروف زمانی شهرداری تورنتو بوده است!
معرفی هتل ریتز کارلتون تورنتو | ۵ ستاره
معرفی هتل ریتز کارلتون تورنتو | ۵ ستاره
سفری گذرا به تورنتو برای شناخت هرچه بهتر آن
سفری گذرا به تورنتو برای شناخت هرچه بهتر آن

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code