شروع تورهای گردشگری تهران با تو در هفته تهران

تورهای گردشگری تهران با تو

اگرچه برنامه تهرانگردی توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران حدود ۱۰ سال پیش راه اندازی شد، اما فعالیت این تورها به شکل پراکنده بود و انسجام لازم را نداشت. حال تورهای گردشگری تهران با تو که ویژه دانش آموزان است، فعالیت خود را بعد از امضای تفاهم نامه معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و همزمان با هفته تهران شروع می کند و امید است تا با این طرح موجی از شور و نشاط در دانش آموزان ایجاد گردد. الی گشت در این مطلب اطلاعاتی در خصوص برگزاری تورهای گردشگری تهران با تو را ارائه می دهد.

تورهای گردشگری تهران
مطالب مرتبط:
تهران گردی در یک روز پاییزی البته بارانی!
جزییاتی از مراسم روز تهران در ۱۴ مهر ماه
۹ جاذبه گردشگری تهران که شاید از وجودشان بی خبر باشید!

با توجه به مواردی که اعلام شد تورهای گردشگری تهران با تو در مرحله آغازین صرفا مخاطبش آموزش و پروش است. در این تورها دانش آموزان در همه مقاطع تحصیلی از مدرسه های دولتی و غیر دولتی این امکان را دارند تا با تخفیف از بسته های متفاوت تهرانگردی استفاده نمایند. لازم به ذکر است سایر مخاطبان غیر دانش آموزی هم می توانند با مراجعه به سایت از تورهای دیگر تهرانگردی استفاده نمایند.

تورهای تهران با تو

قسمتی از این تورها شامل تخفیف های ۵۰ تا ۶۰ درصدی، و قسمتی دیگر از این خدمات رایگان است. از اهداف این برنامه، اهمیت دادن به سفر ایمن است و به همین علت، به منظور انتخاب راننده و وسیله نقلیه شرایط استانداردی مد نظر است. علاوه بر این، برای هر رده سنی یک پکیج متفاوت تهرانگردی طراحی شده است. این تورها با موضوع ها و عناوین مختلفی از قبیل باستان شناسی، تاریخ سینما، شهر زیست پذیر، ری گردی و… نام گذاری شده اند. در تورهای گردشگری تهران با تو همچنین علاوه بر معرفی جاذبه ها و ظرفیت ها می توان مشکلات و نواقص را بیان کرد و دانش آموزان در حین آموزش، به فهم و درکی از موضوعات مختلف دست پیدا کنند.

کاخ سعد آّباد

تورهای گردشگری تهران با تو با همکاری راهنمایان متخصصی برگزار می گردد که با نوع نگاه دانش آموزی هم آشنا هستند و قادر هستند به طرز شایسته ای آنها را با تاریخ تهران آشنا نمایند. ۲۷ مسیر برای این تورها طراحی گردیده است که قیمت آنها از ۲۲تا ۴۴ هزار تومان متغییر می باشد.

تورهای گردشگری تهران با تو

تورهای تهرانگردی نوروزی توسط معاونت اجتماعی شهرداری تهران در سال های گذشته با عناوینی همچون “مهمان تهران” و ” تهرانگردی” برگزار می شد. اما این برنامه ها برای جمعیت تهران کافی نبود و نیاز به اجرای آن در طول سال بود و حال این طرح جدید با قشر دانش آموزی شروع شد.

تهران با تو

طبق گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مهمترین هدف تورهای تهرانگردی، ارتقای سطح اطلاعات خانواده های تهرانی از فرهنگ و تاریخ این شهر است و اطلاعات تورهای دانش آموزی از طریق فرهنگ سراها به مدرسه های مناطق انتقال می یابد و مدارس از طریق ارتباط با مدیریت فرهنگی هنری هر منطقه، این امکان را دارند تا برای ثبت نام در این برنامه اقدام نمایند. همچنین مخاطبان قادرند تا با مراجعه به آدرس اینترنتی tehranbato.farhangsara.ir از جزئیات این تورها اطلاع پیدا کنند.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد