بلیط هواپیما

حضور شرکت الی گشت در نهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته

نمایشگاه گردشگری الی گشت

نهمین دوره از نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد و شرکت الی گشت نیز حضور گسترده و موفقی در این نمایشگاه داشت و گردشگران و شرکت های گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی زیادی از ایران و دیگر نقاط جهان استقبال پر شوری از غرفه بزرگ الی گشت نمودند

نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از جمله نمایشگاه‌هایی است که ایران هر ساله در اواخر بهمن‌ماه میزبان برگزاری آن می‌شود و تنها رویداد رسمی نمایشگاهی در حوزه صنعت گردشگری و هتل داری است که در تقویم سازمان جهانی گردشگریبه ثبت رسیده و مورد تأیید و توجه سازمان مذکور است.

نمایشگاه گردشگری امسال با حضور بیش از ۳۰۰ شرکت که ۲۴ شرکت آن خارجی بود در سالن‌های مختلف نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد و شرکت‌هایی از کشورهای ترکیه، روسیه ونزوئلا، کره، مالزی، تایلند، آلمان، ارمنستان، تونس، فرانسه، چین، قبرس، یونان و ایتالیا در آن دور از نمایشگاه حضور داشتند.

شرکت الی گشت در نهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته حضور بی سابقه ای داشت و با ارائه و نمایش قدرتمند خود موفق شد به خوبی به معرفی خدمات رزرواسیون آنلاین، تورهای نوروزی، هتل ها و پروازهای خود بپردازد. گروه هتل های بین المللی، شرکت های گردشگری ایرانی و بین المللی و علاقه مندان به سفر و گردشگری توانستند ارتباط خوبی با مدیران شرکت الی گشت برقرار کنند. همچنین در نمایشگاه امسال حضور ایرلاین Air France / KLM در غرفه الی گشت یکی از نکات قابل توجه بود. در روز آخر نیز به قید قرعه کشی به بازدید کنندگان نمایشگاه، ۵ بلیط استانبول و ۱ بلیط فرانسه اعطا شد.

سفرنامه دهلی، آگرا و جیپور از زبان الی گشت
سفرنامه دهلی، آگرا و جیپور از زبان الی گشت
کارت های جدید باشگاه مشتریان Tour & Rewards
کارت های جدید باشگاه مشتریان Tour & Rewards
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه همراه با الی گشت
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه همراه با الی گشت
رونمایی از نسخه جدید نرم‌افزار رزرواسیون آنلاین الی‌گشت
رونمایی از نسخه جدید نرم‌افزار رزرواسیون آنلاین الی‌گشت