حضور شرکت الی گشت در نهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته

نمایشگاه گردشگری الی گشت

نهمین دوره از نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد و شرکت الی گشت نیز حضور گسترده و موفقی در این نمایشگاه داشت و گردشگران و شرکت های گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی زیادی از ایران و دیگر نقاط جهان استقبال پر شوری از غرفه بزرگ الی گشت نمودند

نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از جمله نمایشگاه‌هایی است که ایران هر ساله در اواخر بهمن‌ماه میزبان برگزاری آن می‌شود و تنها رویداد رسمی نمایشگاهی در حوزه صنعت گردشگری و هتل داری است که در تقویم سازمان جهانی گردشگریبه ثبت رسیده و مورد تأیید و توجه سازمان مذکور است.

نمایشگاه گردشگری امسال با حضور بیش از ۳۰۰ شرکت که ۲۴ شرکت آن خارجی بود در سالن‌های مختلف نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد و شرکت‌هایی از کشورهای ترکیه، روسیه ونزوئلا، کره، مالزی، تایلند، آلمان، ارمنستان، تونس، فرانسه، چین، قبرس، یونان و ایتالیا در آن دور از نمایشگاه حضور داشتند.

شرکت الی گشت در نهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته حضور بی سابقه ای داشت و با ارائه و نمایش قدرتمند خود موفق شد به خوبی به معرفی خدمات رزرواسیون آنلاین، تورهای نوروزی، هتل ها و پروازهای خود بپردازد. گروه هتل های بین المللی، شرکت های گردشگری ایرانی و بین المللی و علاقه مندان به سفر و گردشگری توانستند ارتباط خوبی با مدیران شرکت الی گشت برقرار کنند. همچنین در نمایشگاه امسال حضور ایرلاین Air France / KLM در غرفه الی گشت یکی از نکات قابل توجه بود. در روز آخر نیز به قید قرعه کشی به بازدید کنندگان نمایشگاه، ۵ بلیط استانبول و ۱ بلیط فرانسه اعطا شد.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code