خرید بلیط ترکیش ایرلاین با کارت شتاب امکان پذیر شد

خرید بلیط ترکیش ایرلاین با کارت شتاب

برای اولین بار در ایران، می توان بلیط هواپیما برای مسیرهای بین المللی را با کارت شتاب خریداری کرد که این امکان را بانک سامان فراهم کرده است. با جزییات این خبر همراه الی گشت باشید:
بلیط هواپیما | ترکیش ایرلاین

مطالب مرتبط:
قطار بین المللی عقاب طلایی وارد ایران شد
سفر گردشگران ایرانی به اسپانیا و مشکلات سر راهشان

طبق امضای تفاهم نامه ای که بین شرکت ترکیش ایرلاین (شرکت هواپیمایی ترکیه)، بانک سامان و سامانه ی پرداخت الکترونیک سامان امضا شد، از این به بعد ایرانی های عزیز می توانند بدون هیچ واسطه ای و بطور کاملا مستقیم، بلیط مسیرهایی که مربوط به ترکیش ایرلاین است را خریداری کنند.
روش خرید بلیط بصورت مسنقیم خیلی ساده است و فقط کافی است به وب سایت مربوط به شرکت هواپیمایی ترکیه به آدرس https://p.turkishairlines.com بروید و بعد از انتخاب گزینه ریال ایران، هزینه بلیط مسیر مورد نظر از طریق درگاه بانک سامان بپردازید.
آقای زکریا کروچام که مدیر شرکت هواپیمایی ترکیه است در این باره گفت: در سال ۲۰۱۶ حدود ۱ میلیون ایرانی به ترکیه جا به جا شدند که از این به بعد انتظار داریم ۱۵ درصد بلیط های خریداری شده توسط آنها، از طریق مستقیم و از درگاه الکترونیک بانک سامان باشد. خرید بلیط با «ریال ایران» نه تنها برای پروازهای داخلی ایران بلکه برای تمام پروازها امکان پذیر شده است.
مدیر بانک سامان هم در این مراسم گفت: بانک سامان آماده است تا تمام توان خود را بکار بگیرد و بتواند با بانکدارای الکترونیک، نیاز مشتریان را برآورده کند. باک سامان در حال حاضر خدماتی مثل مشاوره تخصصی ارزی و صادر کردن انواع ضمانت نامه های ارزی را ارائه می کند.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code