گردشگری تهران با بارش برف رونق گرفت

رونق سایت های گردشگری در شهر تهران با بارش برف

شهر تهران بالاخره پس از پشت سر گذاشتن روزهایی که آلودگی هوا بیداد می کرد، با بارش برف سپید پوش شد و آرزوی برف بازی و آدم برفی درست کردن برای مردم پایتخت و از همه مهمتر تنفس راحت و تمیز به بار نشست، اگر چه بارش برف اخیر در شهر تهران موجب شد تا بسیاری از مسافران از پروازهایشان جا بماند و عده ای دیگر در جاده های ایران معطل شوند؛ اما نباید از نکات مثبت این نعمت الهی نیز چشم پوشی کنیم، زیرا با بارش برف در روزهای اخیر سایت های گردشگری در شهر تهران شور و حال دیگری گرفت و میزبان گردشگران زیادی در خود بود. در ادامه خبر رونق گردشگری تهران با بارش برف، الی گشت را همراهی کنید.

رونق گردشگری تهران با بارش برف
مطالب مرتبط:
برای برف بازی در تهران کجا برویم؟
برگزاری جشنواره گل لاله استانبول در اردیبهشت ۹۶

بارش های اخیر در شهر تهران باعث شد تا سایت های گردشگری زمستانی با موج عظیمی از گردشگران روبرو شود. در این رابطه مجید مهدوی گفت: در ارتفاعات شمال با توجه به این که ماندگاری برف زیاد می باشد، با وجود تله کابین و مراکز اقامتی امکان برگزاری و میزبانی از جشنواره های گردشگری زمستانی در سطح ملی در تهران فراهم است. شهروندان تهران می توانند برای تعطیلات آخر هفته خودشان مراکز تفریحی شمال تهران را در نظر بگیرند و اوقات خوشی را داشته باشند.

گردشگری تهران با بارش برف

همچنین مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران افزود: آژانس های مسافرتی در شهر تهران در قالب تورهای گردشگری زمستانی از استان های همجوار به سمت تهران مسافر جذب کنند و با این کار باعث وسعت صنعت گردشگری در شهر تهران می شوند، وی در ادامه صحبت های خود افزود که برای تحقق این مهم اداره کل میراث فرهنگی استان تهران هم از هیچ گونه کمک و پشتیبانی دریغ نخواهد کرد.  تنظیم یک تقویم رویدادی و نمایشگاهی در تهران موجب خواهد شد تا با انجام یک کار برنامه ریزی شده برای همه فصول سال شاهد رونق تورهای تهرانگردی و افزایش گرشگران ورودی به استان تهران باشیم.

او همچنین در ادامه بیانات خود درباره رونق گردشگری در شهر تهران به دلیل بارش برف افزود: در حال حاضر آمار و اطلاعات دقیقی از میزان گردشگران زمستانه در استان تهران وجود ندارد، اما بی شک برای انجام یک کار برنامه ریزی شده نیاز به تعداد و سطح انتظارات این گردشگران داریم. مدیر کل میراث فرهنگی خاطر نشان کرد: سال آینده با حمایت بخش خصوص قطعا جشنواره گردشگری زمستانه در تهران را برگزار خواهیم کرد.

گردشگری تهران با بارش برف

پربازدید مکان های شهر تهران در روزهای برفی کجاها بودند؟

یکی از پربازدیدترین مکان ها در شهر تهران در روزهای برفی بام تهران بود. بدون شک تقریبا همه ساکنان تهران با بام تهران خاطره یا خاطره ها دارند. اما در روزهای برفی این نقطه از تهران حال و هوای دیگری دارد. اگرچه کمی اعصاب می خواهد تا با ترافیکش کنار بیایید اما به لذت برف بازی می ارزد. مجموعه بام تهران به خاطر وجود چشم انداز منحصر به فرد کوهستانی و اینکه از مرتفع ترین نقطه شهر می توانید تهران را به طور کامل مشاهده کنید. همچنین طبیعت دلچسب و مسیرهای پیاده روی آن بسیار مورد توجه است. البته به غیر بام تهران، مکان های دیگری هم بوده که در تهران میزبان حضور شهروندان تهران باشید، نظیر پارک ملت، پارک ساعی، پارک پردیسان و پارک نهج البلاغه اگر بخواهیم از پروازهای با تاخیر، ترافیک های سنگین در جاده ها و اتوبان ها چشم پوشی کنیم بارش این برف در روزهای اخیر شور و حال دیگری به شهر تهران بخشید.

برگزاری تورهای تهران گردی نوروز ۹۸ توسط شهرداری
برگزاری تورهای تهران گردی نوروز ۹۸ توسط شهرداری
همه چیز درباره بازار تهران
همه چیز درباره بازار تهران
معرفی خیابان سی تیر – خاطره ساز ترین خیابان سنگ فرش تهران
معرفی خیابان سی تیر – خاطره ساز ترین خیابان سنگ فرش تهران
ری گردی
ری گردی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code