شرکت میتسوبیشی از اولین هواپیمای مسافربری خود رونمایی کرد

اولین هواپیمای مسافربری میتسوبیشی

در دنیای مدرن امروز، کسی نیست که نام میتسوبیشی را تا به حال نشنیده باشد، یکی از موفق ترین شرکت های خودرو سازی ژاپنی که با ارائه ی خودروهای با کیفیت توانسته جایگاه خوبی در دنیا بدست بیاورد. حالا این شرکت وارد عرصه ی ساخت هواپیما شده است و در نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی پاریس، از اولین هواپیمای خود رونمایی کرد. با جزییات این خبر همراه الی گشت باشید:

اولین هواپیمای مسافربری میتسوبیشی
مطالب مرتبط:
سکونت در نزدیکی فرودگاه باعث بالا رفتن فشار خون می شود!
ساخت هواپیمای بدون خلبان توسط بوئینگ

شرکت صنایع سنگین میتسوبیشی (MHI)، چند روز قبل از اولین هواپیمای مسافربری ساخت ژاپن، در نمایشگاه بین المللی پاریس رونمایی کرد. این هواپیما، MRJ 477 نام دارد و اولین هواپیمای مسافربری این کشور در ۵۰ سال گذشته محسوب می شود.

آقای شونیچی میاناگا که رئیس شرکنت صنایع سنگین میتسوبیشی است در روز مراسم رونمایی از MRJ 477 گفت: در گذشته شرکت ما سطح کارشناسی مورد قبولی برای تولید هواپیماهایی که طبق استانداردهای بین المللی باشد را نداشت، اما امروزه اوضاع تغییر کرده است. این شرکت همه ی تلاش خود را کرده و بعد از سال ها تلاش از طریق آزمون و خطا توانسته این موفقیت بزرگ را به دست بیاورد.

اولین هواپیمای میتسوبیشی

علیرغم اینکه شرکت صنایع سنگین میتسوبیشی گفته است که تحویل هواپیماها را تا سال ۲۰۲۰ به تاخیر می اندازد، هواپیمای MRJ 477 در آمریکا چند پرواز آزمایشی را انجام داده است که کاملا عملکرد موفقی داشته است و حالا تعدادی از خطوط هوایی آمریکا، ژاپن و چند کشور دیگر، از این هواپیما سفارش داده اند.

برگزاری نمایشگاه “فیروزه شعر پارسی” در روز بزرگداشت حکیم عمر خیام
کشف یک گلوله توپ ۱۰۰ ساله در کاخ موزه چهل ستون
برگزاری مراسم بزرگداشت مولانا در قونیه از ۱۶تا ۲۶ آذر
تلاش ایران برای جهانی کردن کلیسای وانک در اصفهان

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code