بلیط هواپیما

معرفی شعبه های الی گشت در دنیا

الی گشت به عنوان بزرگ ترین مجری تورهای مسافرتی در سراسر ایران و همچنین به عنوان ارائه دهنده ی بهترین خدمات گردشگری، به منظور ارتقا و گسترش خدمات خود به شما همراهان عزیز، اقدام به گشایش شعب الی گشت در دیگر شهرهای بزرگ و مهم دنیا نظیر انگلیس و ترکیه نموده است. از آن جایی که یکی از مهم ترین اهداف ما این است که در سرتاسر این کره ی خاکی با شما باشیم، می خواهیم تا درباره ی دیگر شعب الی گشت در شهرهای لندن، استانبول و آنکارا برایتان بگوییم.

شعب الی گشت در دنیا

دفتر الی گشت در استانبول

اولین شعبه ی بین المللی که شرکت خدمات هواپیمایی و گردشگری الی گشت اقدام به تاسیس آن نمود، دفتر استانبول در سال ۲۰۱۲ میلادی بود. در واقع اولین شعبه ی الی گشت در کشور ترکیه با مجوز رسمی وزرات امور خارجه ی این کشور کار خودش را شروع کرد. استانبول یکی از پر استقبال ترین مسیرهای پرواز، هتل و تور در ترکیه است و در مقابل، الی گشت هم در این موارد بهترین نوع خدمات را به مسافران در همین مسیر ارائه می دهد. دقیقا به همین خاطر است که از الی گشت در استانبول به عنوان برترین شرکت خدمات هواپیمایی ایرانی یاد می شود.

مسافران ترکیه ای شعبه ی استانبول الی گشتبه هر حال، دفتر الی گشت در استانبول از همان سال اول با قدرت و تمرکز فعالیت خود را شروع کرد و به جرات باید بگوییم که در طول همین مدت از اولین روز و حتی تا به الان، به عنوان کارآمدترین شرکت در زمینه ی پرواز و خدمات گردشگری خودش را در عمل نشان داده است. در طول این مدت، الی گشت در استانبول توانسته است تا به عضویت انجمن آژانس های مسافرتی ترکیه که به آن تورساب (TURSAB) می گویند نیز، دربیاید. بیراهه نیست که در طول مدت فعالیت ۷ ساله ی الی گشت در این شهر معروف توانسته تا به بالاترین استانداردهای جهانی و از همه مهم تر؛ جلب درصد بالایی از اطمینان مشتریان چه در داخل و حال چه در خارج از کشور و در شهر استانبول را به دست بیاورد.

کارمندان الی گشت در استانبول

دفتر الی گشت در آنکارا

الی گشت پس از موفقیت هایی که در راه ارائه ی خدمات خود در استانبول به دست آورد، برای برداشتن قدم بعدی در ساختن مسیر پیشرفت و توسعه؛ در سال ۲۰۱۲، تصمیم به تاسیس دفتر الی گشت این بار در شهر بزرگ آنکارا گرفت. الی گشت با این کار در واقع این بستر را به وجود آورد تا عملا چه به صورت آنلاین و چه حتی حضوری امکان دسترسی به خدمات برای مسافران را در این شهر بزرگ و در مقیاسی بزرگ تر یعنی در کشور ترکیه؛ به وجود بیاورد.

دفتر انکارا الی گشت

در حال حاضر کارشناسان الی گشت در شعبه ی آنکارا در تمامی ساعات شبانه روز آماده ی ارائه ی خدماتی همچون خرید بلیط هواپیما به مقصد همه ی شهرهای جهان از بهترین ایرلاین های دنیا، خرید تور و رزرو هتل در سراسر جهان به شهروندان ترکیه ای، پاسخ به سوالات آن ها و حل کردن مشکلات مسافران هستند. درباره ی شعبات الی گشت در دو شهر ترکیه نکته ی جالبی که وجود دارد این است که هر دوی این دفاتر تحت پوشش انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی، یاتا (IATA) هستند.

دفتر کارمندان الی گشت

دفتر الی گشت در لندن

الی گشت این بار برای برداشتن قدم بعدی و بزرگ خود در زمینه گسترش ارائه خدمات گردشگری به همراهان خود، اقدام به تاسیس شعبه ی سوم خود در خارج از ایران در کشور انگلیس نمود. شعبه ی لندن الی گشت کار خودش را از سال ۲۰۱۷ شروع و رقابت با شرکت های مسافرتی و گردشگری انگلیسی آغاز کرد. این مجموعه بنای کارش را بر روی ارائه ی سرویس های خاص و ویژه به مشتریانش گذاشت تا همانند گذشته به هدف دیرینه اش که همان جذب رضایت صد در صدی مسافران بود را بدست بیاورد.

الی گشت برای موفقیت در این امر از با تجربه ترین و متخصص ترین کارشناسان فعال در این عرصه به همراه ارائه ی خدماتی همچون رزرو هتل در ۱۲ هزار شهر در سراسر دنیا و در بیش از ۲۰۰ هزار هتل از بین بهترین اقامتگاه ها و ارائه ی خدمات خرید از بیش از ۹۰۰ شرکت هواپیمایی در جهان و در کنار آن ها برگزاری بهترین تورها استفاده می کند.

دفتر لندن الی گشت

ما در این مطلب همه چیز را درباره ی شعب الی گشت در دنیا و خدماتی که آن ها ارائه می نمایند برایتان گفتیم. همه ی سعی و کوشش الی گشت بر این است که در هر نقطه ای از جهان، همراه شایسته و قابل اعتماد شما باشد. در ضمن، شما می توانید درباره الی گشت در مجله ی گردشگری الی گشت بیشتر مطالعه بفرمایید. البته این حقیقت بر کسی پوشیده نیست که اگر امروز الی گشت به این نقطه رسیده به خاطر همیاری یاران و مشتریان عزیز و گرامیش بوده و هست. در انتها از شما می خواهیم که نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

حضور شرکت الی گشت در نهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته
حضور شرکت الی گشت در نهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته
تور لحظه آخری، از وعده تا واقعیت
تور لحظه آخری، از وعده تا واقعیت
تفاوت پکیج مسافرتی با هتل+بلیط در الی گشت
تفاوت پکیج مسافرتی با هتل+بلیط در الی گشت
چرا نوروز امسال با الی گشت به استانبول سفر کنیم؟
چرا نوروز امسال با الی گشت به استانبول سفر کنیم؟