فعال سازی تماس صوتی تلگرام از روز جمعه

بروز رسانی جدید تلگرام همراه با تماس صوتی

بالاخره بعد از مدتها انتظار، بروزرسانی جدید تلگرام، تماس صوتی را بصورت رایگان به قابلیت های خود افزود و خیلی از کاربرانش را خوشحال کرد. اما این فعال سازی با سودجویی بعضی از افراد همراه بوده است. بطوریکه برای این فعالسازی از خیلی از مردم، پول دریافت کرده اند. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
چگونه یک ربات تلگرامی بسازیم؟
سرانجام کانال های تلگرام
تماس صوتی تلگرام

سودجویان معمولا در بازار منتظر فرصتی برای پر کردن جیب خود هستند.

تماس صوتی رایگان تلگرام از روز جمعه تبدیل به سوژه‌ی درآمدزایی این افراد شده است. این سودجویان از افراد ناآگاه برای فعال‌سازی تماس صوتی رایگان تلگرام مبلغی دریافت می‌کنند که بر اساس شنیده‌ها از ۵ تا ۵۰۰ هزار تومان است.

این در حالی است که این سرویس تلگرام نیاز به فعال‌سازی و تماس فردی نیست و تنها لازم است اپلیکیشن بتتلگرام شما به‌روز باشد. بنابراین باید یکی از نسخه‌های ۳.۱۸.۰ و ۳.۱۸.۱ را روی دستگاه خود نصب کرده باشید.

برای مشاهده نسخه‌ی تلگرام نصب‌شده روی موبایل یا تبلت خود، باید به گزینه‌ی Setting یا تنظیمات مراجعه و با اسکرول به سمت پایین، در انتهای صفحه نسخه‌ی تلگرام خود را مشاهده کنید.

افرادی که از نسخه‌های غیر رسمی تلگرام استفاده می‌کنند، باید در بخش اطلاعات اپلیکیشن یا توضیحات آخرین نسخه در مارکت‌های رسمی و غیررسمی اندروید، نسخه‌ی تلگرام این اپلیکیشن‌ها را مشاهده کنند.

معمولا به افراد گفته می‌شود که برای فعال‌سازی لازم است فردی با شما تماس بگیرد؛ در حالی که این‌طور نیست و هیچ دعوت‌نامه، تماس یا کدی برای فعال شدن این قابلیت نیاز نیست.

به‌طور کلی باید گفت این قابلیت هم‌اکنون برای همه‌ی کاربران ایرانی که با شماره‌های داخل کشور در تلگرام ثبت نام کرده‌اند، فعال است و تنها باید نسخه‌ی تلگرام این کاربران به یکی از دو نسخه‌ی ۳.۱۸.۰ یا ۳.۱۸.۱ ارتقاء یافته باشد.

تماس صوتی تلگرام
نقشه ای پویا که تاریخ جهان را به شما خواهد آموخت!
نقشه ای پویا که تاریخ جهان را به شما خواهد آموخت!
بروز رسانی گوگل مپس با قابلیتی جدید
بروز رسانی گوگل مپس با قابلیتی جدید
هوشمندترین چمدان جهان!
هوشمندترین چمدان جهان!
هوش مصنوعی به کمک دادگاه ها می‌آید
هوش مصنوعی به کمک دادگاه ها می‌آید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code