بیش از ۱۲۰۰ پرواز شرکت هواپیمایی اسکاندیناوی لغو شد

لغو پروازهای هواپیمایی اسکاندیناوی

اعتصاب خلبانان شرکت هواپیمایی اسکاندیناوی که درخواست افزایش میزان حقوق و مزایای خود را داشتند باعث بیش از ۱۲۰۰ مورد لغو پروازهای هواپیمایی اسکاندیناوی شده است. هواپیمایی اسکاندیناوی که بزرگترین ایرلاین در حوزه اسکاندیناوی بوده و پروازهای داخلی و خارجی در کشورهای دانمارک، سوئد و نروژ را پوشش می دهد از چند روز گذشته دچار مشکلاتی در لغو پروازهای خود شده که در اثر اعتصاب خلبانان این کشور ایجاد شده است. با الی گشت همراه شوید تا در مورد خبر لغو پروازهای هواپیمایی اسکاندیناوی بیشتر بخوانیم.

لغو پروازهای هواپیمایی اسکاندیناوی
مطالب مرتبط:
معرفی مهمترین مناطق و استان های جنوبی کشور سوئد
آشنایی با فرودگاه گوتنبرگ-لاندوِتر سوئد
معرفی فرودگاه بین المللی آرلاندا استکهلم

این مبارزه صنفی و اعتصاب خلبانان شرکت هواپیمایی اسکاندیناوی در جهت افزایش حقوق و مزایا از بیشت و ششم ماه آپریل آغاز شده است. بر این اساس با لغو پروازهای هواپیمایی اسکاندیناوی حداقل ۲۸۰ مسافر پروازهای داخلی، اروپایی و یا مسیرهای بلند بین المللی به صورت مستقیم تحت تاثیر حرکت اعتراضی خلبانان این شرکت قرار گرفته اند. در جهت این اعتراض، اتحادیه صنفی حمایت از حقوق خلبانان این شرکت با انتشار بیانیه ای علاوه بر اینکه بر سختی و وخامت شرایط کاری خلبانان و تغییر مداوم ساعت های کاری آن ها تاکید کرد اعلام نمود که این اتحادیه خواستار افزایش حقوق و مزایای خلبانان این شرکت هواپیمایی به میزان ۱۳ درصد شده است.

لغو پروازهای هواپیمایی اسکاندیناوی به دلیلی اعتصاب خلبانان-دلایل خرید بیمه مسافرتی

از سوی دیگر مدیران شرکت هواپیمایی اسکاندیناوی میزان افزایش حقوق درخواست شده از سوی خلبانان معترض را از نظر مالی غیرعملی دانسته و تاکید کردند که در صورت اجرا شدن درخواست های خلبانان معترض، تبعات و زیان های جبران ناپذیری به وضعیت شرکت وارد خواهد شد. لغو پروازهای هواپیمایی اسکاندیناوی باعث به وجود آمدن مشکلات بسیاری برای مسافران و اعضای این شرکت شده است. این شرکت هواپیمایی پروازهای سه کشور سوئد، دانمارک و نروژ را پوشش داده و از سال ۲۰۱۲ با مشکلات مالی شدیدی درگیر می باشد و برای خروج از شرایط دست به اقدامات و اجرای طرح های مالی بسیاری زده است تا بتواند اصلاحاتی را در ساختارهای مالی و مشکلات از این دست ایجاد نماید.

لغو پروازهای هواپیمایی اسکاندیناوی به دلیلی اعتصاب خلبانان

اعتصاب کم سابقه خلبانان که باعث لغو پروازهای هواپیمایی اسکاندیناوی شده است روزانه بیش از ۶ میلیون دلار هزینه به این شرکت وارد کرده که بدون شک ضربه ای جبران ناپذیر را به برنامه های مالی و اصلاحی این شرکت هواپیمایی وارد خواهد کرد. هواپیمایی اسکاندیناوی که زیر نظر گروه ساس (SAS GROUP) می باشد، در کشورهای سوئد، دانمارک و نروژ مسافران را جا به جا کرده و با بیش از ۱۳۵ فروند هواپیما به عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی اسکاندیناوی شناخته می شود. ناوگان هوایی این شرکت از ایرباس ۳۱۹، ایرباس ۳۲۰، ایرباس ۳۲۱، ایرباس ۳۳۰، ایرباس ۳۴۰ و بویینگ ۷۳۷ تشکیل شده است. علاوه بر این تعداد بمباردیه سی آر جی (CRJ) 900 و ۷۰۰ نیز در ناوگان این شرکت مشغول به فعالیت می باشند.ز

معرفی شرکت هواپیمایی اسکاندیناوی
کلیسای ولسی، تنها باقی مانده وایکینگ ها در گرینلند
خوشمزه ترین های اسکاندیناوی
خاص ترین خانه های متروک اسکاندیناوی (تصویر)

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code